Špagety s vtipem a fantazií

Špagety s vtipem a fantazií https://www.databazeknih.cz/img/books/79_/79478/spagety-s-vtipem-a-f-79478.jpg 5 2 2

Kuchařku Špagety díky nápaditým deskám v knihovně nikdo nepřehlédne. Uvnitř se skrývá více než 130 různých receptů na špagetové pokrmy. Vybírat lze z rozmanitých variací: těstoviny s bylinkami, zeleninou, vejci, sýrem, smetanou, mořskými plody či s masem. Přehledně sepsané suroviny a srozumitelné postupy krok za krokem pomohou i začínajícímu kuchaři připravit originální a výtečné pokrmy. ... celý text

PavlínaAlžběta
22.12.2017 5 z 5

Tuto knihu jsem dostala společně s několika baleními špaget, jelikož tyto těstoviny zbožňuji na jakýkoliv způsob, hlavně ne jen kečup. Nadchl mě už jen formát, který je neobvyklý, podlouhlý jako balení špaget. Naprosto kreativní kuchařka, zaměřena pouze na špagety s více jak 130 recepty různých druhů, které by si člověk neuměl ani představit. Lehké recepty s krásnými fotografiemi a hlavně s ingrediencemi, které se dají u nás v Čechách sehnat. Pokud vařím špagety, vždy z této super kuchařky, která zaujme originalitou nejen vzhledem knihy, ale i spousty receptur uvnitř. Jako dárek, doporučuji, já byla nadšená

Nuny
14.08.2013 5 z 5

Kuchařka se mi moc líbí svým nápadem zpracování. Když jsem jí dostala od manžela, myslela jsem si, že je to krabička se špagety, pak jsem si všimla, že lze otevřít a ihned se začíst :). Je tu spoustu skvělých receptů, které mě oslovily svou jednoduchostí a ingrediencemi. Za mě chválím.