Smrtící kolotoč

Smrtící kolotoč https://www.databazeknih.cz/img/books/52_/527014/bmid_smrtici-kolotoc-655e4043cff47.jpg 4 125 125

Šéfinspektor Robert Kett série

Rodina detektiva šéfinspektora Ketta je možná zase celá, ale on sám je zlomený muž. Poté, co byl ve světle předchozích událostí postaven mimo službu, se rozhodne vzít své dcerky na tolik potřebné prázdniny na norfolkském pobřeží. Místo klidu a míru, který tak zoufale potřebuje, však Kett najde místí komunitu v propukajícím chaosu. Pohřešují se čtyři pubertální děti a pokud si Kett nepospíší, co nevidět dojde k nejhoršímu. Kett je nucen následovat smrtící nápovědy, které mu zanechal únosce, jediný člověk, který ví, kde se unesené děti nacházejí. Má to však jeden háček. Únosce je mrtvý.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: ekniha , Vendeta

Whip Crack , 2020

musivila
09.02.2024 5 z 5

Kett se ještě nevylízal z předchozích zranění a už se pouští neohroženě do dalšího pátrání po ztracených teenagerech. Opět napínavé čtení. Myslela jsem, že už je to poslední díl série s šéfinspektorem Kettem ... Ale ohh, ta závěrečná věta tomu zase dodala grády. Tak kde je sakra další díl?

Evule *
01.02.2024 4 z 5

Napínavé a čtivé jako předchozí díly. Kett je sympaťák, já si na konci říkala, jestli je tohle opravdu možné. Sérii doporučuji a čekám na další díl.

miloslav5679
23.01.2024 4 z 5

Kniha bola dobrá, napínavá. Možno o trošku pomalší rozbeh, dosť prekvapujúci záver. Teda aspoň pre mňa, ja netipujem ani nehádam, nechám sa viesť knihou. Jednu hviezdičku som strhol. Vadí mi vracanie sa k predchádzajúcim dielom. Autor so píše svoje, ale ja medzitým čítam aj iné knihy a nemám hlavu ako slon.
A čo má vytočilo, bolo písanie kurzívou. Kurziva ako písmo a ešte aj menšie ako bežné, je v podstate takmer nečitateľná a bolo tam toho dosť.
Nemá každý oči ako jastrab. Inak doporučujem

Kristulda
15.01.2024 5 z 5

Tento díl se povedl, četla jsem to jedním dechem, líbí se mi, že i přes vážnost těch případů, kolegové mezi sebou občas zavtipkují, je to tam osvěžující. Každopádně jsem zvědavá jak to dopadne s Kettem, každý díl nás drží v napětí co bude v dalším a to se mi líbí a každý ten příběh je originální a tento nebyl výjimkou. Série, kterou mám moc ráda.

uzivatel42014
03.01.2024 5 z 5

Tak to byl nářez skvěle napsané a vůbec jsem nečekala jak to nakonec dopadlo no a teď čekat jak to nakonec dopadne s detektivem Kettem za mě nejlepší díl doporučuji všem a dávám 5 *

oleg
02.01.2024 5 z 5

I další příběh se velmi pěkně četl, neuvěřitelné, kam se to obrátilo,těším se na další, už brzo....

rodak
28.12.2023 4 z 5

Tak se to tak nějak ustálilo na lepším průměru. Občas hodně dobré, občas hodně nereálné ale pořád čtivé a zajímavé.

babicka_amalka
06.12.2023 4 z 5

hodně drsné, ale člověk nemůže přestat číst....

Hope80
01.12.2023 5 z 5

Opět další díl nezklamal, na začátku vtáhne do děje a nepustí celou knížkou. Patří mezi moje top a knihy, které čtete s napětím a čekáte jak to dopadne a zároveň jí nechcete dočíst, protože se Vám čte tak dobře a máte rádi hlavní postavy. Detektiv Kett je skvělý! Moc se těším na další díl.

mary2019
28.11.2023 4 z 5

Děkuji Knihy Dobrovský za zaslání recenzního výtisku této knihy.

Jedná se již o čtvrtý díl série. Abych byla upřímná, předešlé díly jsem nečetla, ale dlouho jsem po nich pokukovala.

Příběh Ketta a jeho pátrání po únosci byl čtivý a napínavý. Místy byly zmíněny i události z předchozích dílů, což mě donutilo, abych si je pořídila.

Líbil se mi děj, mělo to nápad. Žádný brutality se z počátku neděly. Cítila jsem lehké napětí a bylo těžké, přestat číst.

Největší jízda nastala ke konci knihy, kde došlo k rozluštění případu. Tady jsem doslova hltala každou stránku. A přiznám se, že do samého konce jsem v tom neměla jasno.

Poslední stránka (věta )naznačuje, že bude pokračování, na což se tedy opravdu těším.

Nyní se vrhnu na první díl - Doručovatelky. Jsem ráda, že jsem díky Knihy Dobrovský objevila nového, schopného autora.

Hodnotím 4/5.

Šárka88
26.11.2023 5 z 5

Souhlas s Paja1974 v pátém díle se máme na co těšit a toto je další super kousek ze života R.Ketta. Knížka se četla sama a lepší, než předchozí díl. Napínavé, čtivé až do konce.

Paja1709
25.11.2023 5 z 5

Další díl se série a opět skvělý jak předchozí. Od začátku napínavé a drží čtenáře v napeti až do konce. Myslím, že v 5 dílů se máme na co těšit .

hana1039
23.11.2023 5 z 5

Vtáhne a nepustí... takový je další případ pro Ketta a jeho přátelé detektivy a úplně poslední věta Kettova nadřízeného byla... prostě se těšme na další díl, který bude asi ještě divočejší :-))

MaJa264
22.11.2023 5 z 5

Skvělé čtení s nečekaným koncem. Už se těším na další díl.

Pípasek
22.11.2023 5 z 5

Výborné čtení, jste doslova vtaženi do zajímavého příběhu. velmi napínavých situací, konec bude překvapivý

AlenaF
15.11.2023 4 z 5

Napínavé od začátku do konce. Bezvadná detektivka.

WaN635
08.11.2023 5 z 5

Opravdu skvělé čtení. Kdo četl předchozí díl, ví, že Billie byla zachráněna a teď se z traumatizujícího vězení vzpamatovává. Vlastně se dává do kupy celá rodina, tuto pasáž autor zvládl opravdu výborně, opětovné sehrávají rodiny je popsáno velmi citlivě a opravdově. Holčičky již Robbiemu nedávají tak zabrat, a to je jen ku prospěchu knihy.
Samotný případ je hrozivý, únos dětí je vždy pro všechny zúčastněné náročný, navíc to vypadá, že hledáme jen těla.
Pro mě bylo opravdu překvapivé k čemu se nakonec dobral mimo službu postavený Kett s námi velmi dobře známým týmem.

hlenicka
07.11.2023 5 z 5

Výborný! Tímhle jsem si spravila chuť po novém Bryndzovi. Tady se nedá nic vytknout! Originální děj,spád,pointa a vyřešení! Těším se na další počtení od autora. A jsem ráda,že si vzal ponaučení a už nerozebírá ty svoje tři holky,jak se v předchozích dílech v půlce knize škádlily,křičely,zlobily a nadávaly. Sice tu pořád o nich psáno je,ale v mezích. Za to jsem ráda. Žádné odbíhání od děje,nic zbytečně vypsaného,jednodušše řečeno PECKA!

Alexander Gordon Smith
anglická, 1979