Oběť

Oběť https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/212590/mid_obet-212590.jpg 4 733 82

Smečka série

Calle se podařilo přivést na stranu Hledačů Rena, který se měl stát jejím druhem a vůdcem smečky. Tím se však ocitla v nepříjemné pozici – Ren i Shay po ní touží a na tom, koho z nich si vybere, závisí jak její osobní štěstí, tak osud smečky a výsledek výprav za mocnými artefakty.

Literatura světová Romány Fantasy
Vydáno: ekniha , Knižní klub

Bloodrose , 2012

Andynka
15.04.2018 3 z 5

Ani tento díl, mě nijak neoslnil.... Ale poctivě jsem těch 400 stran přetrpěla, ale dalo mi to zabrat... Hodně často jsem u ní spíše usínala a to už opravdu na něco ukazuje.

Szekynka
06.03.2018 4 z 5

Asi nejlepší díl, tentokrát už se v knize objevil i nějaký ten nepředpokládaný zvrat.... Nicméně k 5ti hvězdičkám knize ještě mnoho chybí.

DeniseMarini
10.06.2017 5 z 5

Velice poutavé oproti předešlým, čtivé, akční, lepší konec by se mi asi líbil více ... :)))

jitka7
30.05.2017 4 z 5

Nejkrásnější díl, bohužel i tragický. Zajímavá změna děje, zase mě to vtáhlo.

Kiwi24
07.04.2017 5 z 5

Nejlepší díl série. Nabitý akcí, láskou a (bohužel) smrtí. Tato série mě okouzlila.

PeťkaW.
23.03.2017 4 z 5

Tento díl hodnotím jako jednoznačně nejlepší z celé série. Jako by ho psal jiný člověk. Propracovaná struktura příběhu, parádní gradace, zvratové momenty i zajímavý konec. Oběť je pro mě skutečně velkým překvapením, oproti sic čtivým, ale vlažným a autorsky nevyspělým předchozím dvěma dílům.

Nelly
02.03.2017 3 z 5

Celá série měla podle mne zajímavý námět, velký potenciál, ale autorka se s tím nepoprala dobře. Škoda, ale prostě někdy se to opravdu nedalo číst...

tatafa
07.01.2017 3 z 5

Poměrně čtivá romantická série s netypickým tématem, která mne však ničím nezaujala a ani neoslovila.

nikol2178
31.07.2016 5 z 5

Úžasná kniha, ale myslela jsem si, že je to už poslední díl. Pak jsem zjistila, že je ještě jeden, tak jsem zvědavá, co se bude dít v tom posledním. Jinak jsem obrečela některé postavy a rozhodně jsem fandila a fandím Shayovi :)

teer.h
23.07.2016 4 z 5

Knihu jsem právě dočetla. Musim říct, že příběh jsem si velice zamilovala. Velmi jsem si oblíbila Adne, Connora a Bryn. Tento díl byl plný zážitků a napínavých dějů. Ale ten konec? Jako fakt? Vůbec z toho nemám radost, až mě to naštvalo. Nelíbilo se mi to. Ren byl prostě nejlepší. Škoda, do posledního dílu už se mi nechce, ale třeba se mi to bude líbit :-)

Evule114
24.06.2016 5 z 5

Naprosto souhlasím s EliiCrazy11. Knížka naprosto skvělá plná emocí ale to snad spisovatelka nemyslí vážně! Už se mi nechce číst ani poslední díl díky ukázky co je na konci knihy na obalu, ale zkusím to překousnout. Kdo ví, jak to nakonec dopadne... Ale má to být série smečka a z pohledu Cally, další díl bude ale jiný, no uvidíme a kdo ví, snad spisovatelka napíše ještě jeden díl...

Julia_pt
21.03.2016 4 z 5

Pěkná knížka, ale fakt škoda, že to skončilo tak, jak skončilo. :)

pecinka21
02.03.2016 4 z 5

Třetí díl je dobrý, je tam dost akce, takže se čtenář nenudí. Celkově tato série nebyla špatná.

jolca-jolly0953
12.02.2016 5 z 5

První tři díly jsem přečetla téměř na jeden zátah. Nedokázala jsem se odtrhnout. A teď ten konec??? To jako vážně? OK, dalo se to možná čekat, ale stejně..... Opravdu mne zajímá co vše najdu ve čtvrtém díle. Calla a Shay mi tam budou chybět :-/

vterinka
06.01.2016 5 z 5

Fantastická knížka, která mě nezklamala, byla úchvatná. Krásné zakončení série. Spousta akce a napětí. Trochu nečekaný konec, ale dobrý.

kikibo
16.10.2015 5 z 5

Skvělá série, na konci nějaké ty slzy ukáply :D Přečteno jedním dechem během týdne všechny 3 knížky

vedana
29.07.2015 5 z 5

Úžasná trilogie, ale nejvíc mě překvapil konec, což se mi moc líbilo, autorka zvolila originální zakončení a nezůstala u konců, jak tomu obvykle bývá. Těším se na další čtení od autorky.

Attia
18.07.2015 4 z 5

Z celé série asi nejpovedenější díl - hodně akce mírněné romantikou.

Vianescee
29.06.2015 4 z 5

Tento díl bych asi hodnotila nejlépe. Bavilo mě to hledání artefaktů a tak. Co mi tam překáželo byl Shay. Už od začátku jsem ho dost nesnášela a nechápu, co na něm Calla vidí. Zato jsem si od začatku oblíbila Rena. Z celého závěru jsem měla dost smíšené pocity a rozhodně bych v něm uvítala pár změn.

Barča 008
10.02.2015 4 z 5

Sice bych mohla dát pět hvězdiček, ale dám jen čtyři - za Rena.

láska vlci démoni pro dospívající mládež (young adult)

Andrea R. Cremer
americká, 1978