Skryté okno

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Rok a půl Natalie Grayová truchlila po manželovi Berniem, který zemřel po srážce autem, až se zamilovala do jeho nejlepšího kamaráda Eda Coopera a nastěhovala se k němu i se svou patnáctiletou dcerou Scarlett. Netrvá dlouho a Natalie pojme podezření, že Ed má i temnou stránku – a ještě temnější úmysly. Aby dospívající Scarlett ochránila, odejde od něj. Avšak i dům, do kterého se obě přestěhují, má svá tajemství. Co když ve snaze uniknout potenciální hrozbě vystavila dceru ještě většímu riziku? I šéfinspektor kriminálky Tom Douglas hledá pravdu, a to v rámci vyšetřování sebevraždy mladé dívky, které ho dovede až k Natalii a Scarlett. Podaří se mu uchránit je před nebezpečím, které jim hrozí, a před pravdami, které by jim mohly zničit život?...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/35_/353255/skryte-okno-8wm-353255.jpg 4.3135
Série:

Detektiv Tom Douglas (6.)

Žánr:
Literatura světová, Detektivky
Vydáno:, Mladá fronta
Orig. název:

The Sixth Window (2017)

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (47)

Kniha Skryté okno

Přidat komentář
martinaandulka
16. června

Kniha se mi četla pěkně,byla tam zajímavá dějová zápletka,ale chvílemi mi to přišlo naivní a vadil mi otevřený konec.

Evka27
19. května

Takový slušný průměr. Zdá se mi, že autorka měla fakt dobrý rozjezd, ale nevyužila a nevytěžila z dějové zápletky všechno. Mohlo to být daleko napínavější. Škoda.

Awča
19. dubna

Velmi pěkná oddechovka, napínavá a čtivá. Možná více než lehce nadsazená, příběh se zaplétal a kombinoval až na hranice logičnosti, stejně jako předchozí díly, ale mě to fakt bavilo a zhltla jsem během jednoho dne, tak dávám plný počet :-)

putpuda
12. dubna

Přečetla jsem dva díly po sobě (Zabij mě znovu) a tenhle se mi líbil trochu více.
Jiný díl z této série u nás nemají, tak snad časem budou a určitě si je ráda přečtu :)

Lethania
03. dubna

Ne, tak tohle se mi nelíbilo. Opravdu ne. Zbytečně natahovaný děj, který měl vyústit v "překvapivý“ konec? To fakt nešlo dohromady. Postavy se chovali naivně, hlavně Scarlett, což mě neskutečně vytáčelo. Celý příběh byl vlastně o ničem, škoda papíru. Jediný pozitivum jsem našla ve stylu psaní - kniha se četla prakticky sama. Zbytek už jen byl utrpení.

zdehan
01. dubna

Kniha se mi líbila ze začátku nic moc ale pak se to rozjelo dobře se četla.

eiramka
07. února

Tohle nefungovalo, prostě ne. Začátek dobrý, karty rozdány slušně, pak ale autorka rozehrává podivnou hru, klopýtá a motá se v kruhu a nakonec z toho vyjde takový podivný konec - no fuj, tohle přece ne. Úplný odpad to není, ale na světě jsou daleko lepší detektivky, nač ztrácet čas s touhle?

hruskovalucie93
03. února

Za mě chvílemi trošku zamotané a zdlouhavé a upřímně jsem čekala trošku větší rozuzlení, nemám ráda, když kniha končí otevřeně. Každopádně, dočetla jsem a ve výsledku se mi to libilo :)


Štítky

napětí detektivky

Autor a jeho další knihy

Rachel Abbott

Rachel Abbott
anglická, 1953

Kniha Skryté okno je:

v Právě čtených2x
v Přečtených180x
v Čtenářské výzvě3x
v Doporučených5x
v Knihotéce94x
v Chystám se číst90x
v Chci si koupit24x
v dalších seznamech1x