Vzhůru za slávou

Vzhůru za slávou https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/378876/bmid_skola-dobra-a-zla-vzhuru-za-slavou-rU0-378876.jpg 4 178 33

Škola dobra a zla série

Navštivte Školu dobra a zla počtvrté! Začátek nové trilogie z tohoto pohádkového světa. S každým koncem přichází i nový začátek. Agáta a Tedros se snaží co nejlépe spravovat království Kamelot a Sofie mezitím vede Školu dobra a zla. Brzy ale všichni tři zjistí, že jsou čím dál osamělejší. A ještě ke všemu se blíží velké nebezpečí! Studenti i učitelé Školy doufali, že jejich poslední „žili šťastně až navěky“ začalo poražením Školníka. Teď ale musí čelit ještě těžším překážkám, které jim buď přinesou věčnou slávu, nebo je uvrhnou v zapomnění.... celý text

Literatura světová Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: , CooBoo

Quests for Glory , 2017

karolina3177
12.05.2019

(SPOILER) Dnes jsem tuto knihu dočetla a můžu říct, že Rhiana jsem už od začátku, co se objevil, podezirala, že to bude Had, jen mi nesedělo, jak mohl bojovat sám proti sobě. Ale neměla jsme ho ráda. Konec mi tentokrát přišel dost uspěchaný, celá kniha je tak hezky popsána do podrobna a na konci jsou tři věty a smitec. A co mě nejvíc štve je ten konec obsahově. Má to skončit nějak líp, ne že žili šťastně blablabla, ale že třeba uprchnou do lesa a ne, že bude Rhian korunován a Tedros bude popraven. To mě jako milovníka Tedrose a Agáty strašně naštvalo. Už už potřebuju další díl

klarinet02
18.03.2019 5 z 5

Potřebuju další díl

DancerAnnBooks
10.03.2019 5 z 5

Strašně jsem se na tuto knihu těšila stejně jako na předchozí díly . Stejně tak se těším i na další díl . Příběh Agáty a Sofie mě strašně bavil , zbožňuji dobrodružství tohoto příběhu a napětí , které jsem při čtení prožívala . Kniha je také vtipná .

1v8na
22.02.2019 5 z 5

Jde o velmi čtivý příběh. Kniha má nádhernou obálku. Líbí se mi, že jsou kapitoly jsou psány z pohledů více postav.
Taky se mi líbí inspirace králem Artušem a hradem Kamelot.
Příběh je dobrodružný, napínavý, nemá žádný hluchý místa.
Knížka má nádherné ilustrace uvozující každou kapitolu. Jediný, co se mi moc nelíbilo, byl otevřený a uspěchaný konec.

Verča16
19.02.2019 5 z 5

No pani. Napinave, dobrodruzne a plne fantasy. Pribeh byl tajuplny, moc jsem byla smutna z toho kdo padl, dokonce jsem si jednu chvili myslela ze vim kdo ten Had je,ale nakonec se ukazalo ze jsem se milila. Rhian mi prisel milý a statecny,ale jak se nakonec ukazalo... Poslední kapitola byla plna tajemstvi! Vůbec jsem to necekala. Ale nevim jestli jsem spokojena jak to dopadlo, umim si to představit i lip,ale doufam ze bude i další sil a tam všechno dopadne jak ma!!!!!!!!! Agata me neprestava uchvacovat, je chytra a inteligentni. Nikola se mi jako postava moooc libila. Také jsem u poslední kapitoly myslela ze skonci otevrene, ale skončilo to docela zavrene. Ale je mi lito ze se z Rhiana stal takovy clovek. Proto doufam a verim ze bude i 5 dil. Jinak uzasny pribeh. Miluji celou serii!!!!!

Orange8knihomol
09.02.2019 5 z 5

Tak tohle jsem nečekala! Příběh byl tajemný, zamotaný, avšak místy také vtipný. Až do poslední kapitoly jsem ani trošku netušila, kdo je Hadem, a proto jsem po dočtení jen zírala a byla velmi překvapená, neboť toto zřejmě nečekal nikdo. Jediné, z čeho jsem byla nařčená, byl Tedros, který se choval jako zbabělec a chudáček a ne jako král či statný muž. Jinak určitě DOPORUČUJI! Kniha by měla čtenářům předat to, že hranice mezi dobrem a zlem je neuvěřitelně tenká a taktéž to, že se nemůžeme plně spoléhat a věřit člověku, kterého známe krátkodobě, ač vystupuje jako náš nejlepší přítel, hrdina a zachránce.

tereza7804
09.12.2018 5 z 5

Těším se na další díl :)

Bookgirl
24.11.2018 4 z 5

Jiné než předchozí díly, občas možná trochu zbytečně zdlouhavé, ale přesto super.♥

MirijamFrankl
15.11.2018 4 z 5

Trochu mi chybělo staré dobré prostředí Školy dobra a zla a celé mi to přišlo dost předvídatelné. Jinak ale oceňuji dospělejší ráz pohádek, lidské postavy a již se těším na další díl.

zuzi509
01.10.2018 5 z 5

Moje první reakce super další díl!!! Škola dobra a zla je moje nejoblíbenější série a všechny postavy naprosto miluju ať jsou dobré nebo zlé. První tři díli jsou úžasné , ale teď je to o čtvrtém dílu. Zatímco v prvních třech dílech se řešilo dobro a zlo tak teď se řeší ještě něco víc. Příběh se mi líbí a neřekla bych , že ho autor roztáhne na víc než jednu knihu . Zpočátku to bylo takové nesmělé oproti ostatním knížkám. Průběh byl na mě malinko rychlý, ale to je maličkost. :) Chybělo mi tam ještě více napětí, ale hlavní je, že touhle knihou autor sérií nezkazil, spíše ještě více zamotal jsem taková nejistá z těch šťastných konců. :)
Každopádně ten konec všechny chybičky dokonale vykompenzoval. Tam bylo hodně, hodně napětí. A vůbec jsem netušila jak to dopadne. Padtrženo sečteno kniha byla ze všech dosavadních dílů nejslabší, ale jelikož předchozí díly jsou mnohem více než dokonalé a skvělé, tak tahle kniha byla prostě skvělá!!

Lorej
18.09.2018 5 z 5

Čtvrtý díl mé oblíbené pohádkové série je tu! Jupí!
Neodolala jsem a jakmile byla knížka venku, musela jsem vše odložit a zakousnout se do ní.
A mé pocity?
Ze začátku jsem byla nadšená. Opětovné shledání s hrdiny a jejich "šťastně až navěky" bylo parádní. Teda, parádně popsáno. To "šťastně až navěky" zas tak parádní nebylo. Ale to už nechci spoilerovat.
Příběh samotný mě okouzlil. Hrdinům se otevřel celý svět Nekonečného lesa, takže spousta prostoru k tomu, aby občas něco nevyšlo podle plánů. Hromada místa pro nová dobrodružství plná napětí a tajemství. A že jich nebylo málo!
Prostě a jednoduše - pokud jste četli předchozí díly, je tohle must-have. A to jsem se ještě ani nezmínila o tom famózním přebalu a nádherných ilustracích na začátku kapitol. Plus krásně ilustrovaná mapka Nekonečného lesa.
Už se nemůžu dočkat, až vyjde pokračování, protože ten konec? No, uvidíte sami...

elik-play5518
08.09.2018 4 z 5

Úžasný pokračování. Miluju postavy. Až na to že hlavního záporaka jsem poznala hnedka

Ajda300
08.09.2018 4 z 5

Nebylo to tak dobré jako ostatní díly. Byla jsem méně napjatá a příběh poztrácel svůj typický pohádkový nádech.