Sir Petr

Sir Petr https://www.databazeknih.cz/img/books/99_/99362/sir-petr-99362.jpg 3 8 4

Detektivní seržant sir Petr Dunn, jemuž dědeček odkázal nejen velké jmění, ale i titul baroneta, byl opravdovou specialitou londýnského Scotland Yardu. Jeho široký přehled a informovanost v oblasti zločinu spolu s vynikající pamětí přispěly k vyřešení mnohých případů. Sedm skvělých příběhů z jeho bohaté praxe přináší tato kniha.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Povídky
Vydáno: , Karel Voleský

Sergeant Sir Peter

Luigi1
02.10.2022 2 z 5

Jsem velice zklamaný.

Sabina335
07.04.2020 1 z 5

Spíše průměrná detektivka. Už jsem četla o dost lepší.

syskas
05.03.2018 3 z 5

Vzhľadom na to, že jeden web neoprávnene používa naše profily a komentáre ku knihám, som sa rozhodla nehodnotiť slovne žiadne knihy. Ukážka tu:

Evik30
10.12.2015 3 z 5

Tato kniha je z těch odlehčenějších. Knihy od Edgara Wallace se mi vždycky dobře četly. Je tam napětí i vtip a některé z povídek jsou značně nadčasové a dají se použít do každé doby. Hrdina knih Petr Dunn je velký sympaťák a v dnešní době plné násilí v knihách a televizi řeší případy které se od tohoto odprošťují. Kniha se čte velmi rychle je to menší formát s velkými písmenky a zvládnete to za jeden večer.

Edgar Wallace
britská, 1875 - 1932