Pes baskervillský

Koupit

Čtvrtý svazek souboru Příběhy Sherlocka Holmese přináší třetí ze čtyř klasických románů o tomto hrdinovi. Pes baskervilský je nejslavnější a nejčtenější detektivní román všech dob. Doyle zde jedinečně evokoval atmosféru tajemství a děsu z událostí, které se zprvu vzpírají logickému vysvětlení.

https://www.databazeknih.cz/images_books/38_/38292/pes-baskervillsky-38292.jpg 4.52842

Příběhy Sherlocka Holmese

Literatura světová, Detektivky, Romány
Vydáno, Jota

The Hound of the Baskervilles, 1902

Kniha Pes baskervillský

KnihomolkaMari
včera

Příběh jsem poprvé viděla ve filmovém podání, které bylo lehce odlišné od originálu, ale rozhodně mě zaujalo, a ostatně já jednoduše a bezpodmínečně miluji Sherlocka Holmese, takže bych si originál nemohla nechat ujít. A samozřejmě musím podotknout, že mi velmi vyhovuje autorův styl psaní.

Sabina335
předevčírem

Nádherný příběh v roli s Sherlockem Holmesem. Prostě klasika, která nezklame.

farmař132

Tato kniha je první detektivka která pro mne byla zajímavá a napínavá hned od začátku. Velmi se mi líbilo jak A.C.Doyle dokáže krásně popsat Sherlockovo přemýšlení a uvažovaní o případu, a i přes to že je to teprve druhá detektivka, kterou jsem četl tak si myslím že to pro mě bude ještě dlouho nejlepší detektivka vůbec. Na této knize se mi velmi líbilo, že nebyla snadno předvídatelná.Tuto knihu bych doporučil všem, i lidem kteří detektivky nemají zrovna v lásce.

Babsie

Skvělé čtení, které i po letech dokáže zaujmout. Psáno napínavě a zábavně, příběh má správnou tajemnou atmosféru a vydařené rozuzlení.

lazarus

Ech, tož co na toto říct? Prostě klasika. Příběh jsem stokrát viděl, stokrát slyšel sto protagonisty namluvený a konečně jsem se rozhoupal poznat originál. Nuže pane Doyle, jednoduše klenot na pomezí hororu a detektivky. Kam se hrabe Agáta.

Annkag

Četlo sa to celkom dobre,dej bol skvelo rozvrhnutý a postavy tak tajemné vo svojom jednaní.

mia.com

Miluju proste Sherlockovy myslenkove pochody a libilo se mi, jak z mysteriozni zahady vysla realna vec.

Greenfingers

Psa Baskervillského znám na tisícero způsobů. Přečetl jsem si ho v originálu, samozřejmě také v českém překladu, vzhlédl spoustu filmových či televizních zpracování. Vždy to byl skvělý zážitek, kterému se jen stěží něco vyrovná.

Vraždy podle abecedy
Vraždy podle abecedy