Seznam mrtvých

Seznam mrtvých https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/297411/bmid_seznam-mrtvych-qkn-297411.jpg 4 428 114

Ella se před pár měsíci rozešla se svým přítelem Gavinem. Na začátku nového školního roku se s kamarádkou Linds rozhodnou, že si poslední rok na střední škole užijí naplno. Ovšem cestou z večírku je Ella přepadena neznámým útočníkem a všechno se změní. Sedmnáctiletá studentka se ocitá v centru vyšetřování pokusu o vraždu, přesto se snaží vrátit do zaběhlých kolejí. Ella nedokáže setřást pocit, že ji někdo sleduje. Když se začnou záhadně ztrácet její spolužačky a objevovat mrtvá těla, dívka začne podezírat i své nejbližší přátele, včetně pohledného trenéra sebeobrany Jensena. Navíc se zdá, že vraždy mají něco společného se starou nešťastnou událostí. V malém virginském městečku Ella náhle neví, komu může věřit. Seznam mrtvých je napínavý thriller pro mládež protnutý romancí, něco jako filmový Vřískot namíchaný s autorčiným románem Neohlížej se.... celý text

Literatura světová Thrillery Dívčí romány
Vydáno: , Baronet

The Dead List , 2015

ElenRiannon
19.07.2018 3 z 5

Kniha se dobře a rychle četla. Děj měl dobrý nápad, ale postupem času mi to začalo připadat víc a víc přitažené za vlasy. Dost věcí tam bylo nepravděpodobných a konec nebyl nijak šokující. Ale na oddechové čtení fajn :)

Lotka
01.06.2018 1 z 5

Asi nejsem cílovka. Laciná nuda.

kesi.like
27.05.2018 5 z 5

Kniha se mi velmi líbila. Jsem velmi vybíravá, pokud jde o výběr knížek, ale tahle kniha se mi líbila hned od začátku

caroline.aiko
29.04.2018 5 z 5

Jedna z knih, do kterých jsem se vážně začetla a nemohla přestat. Mám pocit, že tohle je můj žánr. Tenhle typ knih mám nejraději - napětí, vyšetřování, romantika a akce. Vážně se mi líbil nápad příběhu a v některých částech jsem se dokonce i bála. Do posledního okamžiku jsem nevěděla, kdo je vrah. Thriller smíšený s trochou středoškolácké naivity a bezbranosti.. za mě jedna z nejlepších knih, co jsem kdy četla.

LenRan
27.04.2018 4 z 5

Ella byla obdivuhodně statečná a velká bojovnice. Tím, mi byla sympatická. Příběh se četl dobře, bylo to napínavé až do konce.

Bookberry
16.04.2018 5 z 5

Přečteno jedním dechem. Od napínavě čtivé knihy se dalo jen těžko odpoutat. Jedním slovem- skvělá.

Pierette
04.04.2018 5 z 5

Naprosto skvělá knížka! :) Začetla jsem se a vůbec mě nepustila. Není přehnaně drsná, ale opravdu napínavá a do poslední chvíle si čtenář není jistý ničím. Škoda, že autorka nepíše více thrillerů.

buchtik98
26.02.2018 5 z 5

Naprosto bombastická knížka. J. L. A zase nezklamala.

veveronka
25.02.2018 5 z 5

výborné jako vždy

rode
31.01.2018 4 z 5

Po pár prvních stránkách jsem měla obavy, že tohle nebude tak úplně knížka pro mě, ale spíše pro mladší čtenáře (je mi 21). Toho pocitu jsem se po pár dalších stránkách zbavila a bylo to super. Díky Seznamu mrtvých jsem dokonce koukla na všechny díly Vřískotu a z knihy jsem byla nadšená.

Koláček11
03.01.2018 5 z 5

Příběh byl zvláštní ale zaujal. Možná jsem zvláštní ale pokaždé mě zajímalo, kdo a jak bude zavražděna další oběť ...
Kniha když se na ní koukám z odstupem dala bych asi 4 ****, ale když jsem jí četla tak jsem se do ní byla schopná zažrat že jsem nic okolo sebe neslyšela...

Lucuschka
03.12.2017 5 z 5

Zajimavy pribeh. Tak trochu divci roman s prvky thrilleru, ale cetlo se to skvele a neslo prestat, dokud clovek nezjistil, jak to tedy a proc se vsechno deje... Super kniha :-)

misacek523
22.10.2017 5 z 5

Velice úžasná hororová kniha s příměsí lehkého románu. Čtela se jedním dechem. Opravdu skvělá kniha, zařadila bych ji mezi nejlepší :) a to rozuzlení? doslova mi vzala dech

warca
04.10.2017 5 z 5

Wow...
Bylo to vážně napínavé, místy mě až mrazilo. Příběh byl opravdu čtivý a líbil se mi.

kirinka52
17.09.2017 4 z 5

Bylo to docela narončné, ale tu knížku nešlo pustit z ruky!!

LilianaFalcon
03.09.2017 3 z 5

Proč ne, myslím si, že kdo má rád Pretty little liars a podobné, tak se mu to bude hodně líbit ;-)
Občas z toho mrazí, hádáte, co se stane, kdo za tím vším stojí... Ale ke konci už si říkáte, jestli to není trochu moc překombinované, že snaha překvapit se míjí účinkem, protože pak už jen čekáte na nečekané...

Pajuška59
22.08.2017 5 z 5

Knihu bych zařadila mezi oddechové knihy. Děj byl zajímavý a i přes odhalení pachatele hned ze začátku jsem knihu neodložila a četla jedním dechem až do konce.

Eleanor-ka
16.08.2017 4 z 5

Jako další z mnoha to bylo čtivá, napínavá jízda, která vás překvapí i potěší. Nic náročného.

lenka666
26.07.2017 4 z 5

příjemná oddychová detektivka

1v8na
19.07.2017 4 z 5

Příběh byl napínavý, postupně gradoval a dokázal mě udržet v napětí a zvědavosti. Potřebovala jsem číst dál a dál. Kromě vraždící zápletky zde byla i milostná dějová linka, která příběh obzvláštnila.
Hlavní hrdinka i její nový přítel mi byli sympatičtí a fandila jsem jim.
Jediné, co nechápu a co bohužel srazilo hvězdičku dolů, je to, proč se vše rozpoutalo až po čtyřech letech od té první události, která se stala v minulosti ?