Sestry

Sestry https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/399611/bmid_sestry-Ly0-399611.jpg 4 1342 1342

Martin Servaz série

Martin Servaz sa vracia k svojmu prvému prípadu Martin Servaz, začínajúci kriminalista, sa púšťa do vyšetrovania dvojnásobnej vraždy. V lese našli telá dvoch sestier oblečené do šiat na prvé prijímanie. Scéna ako vystrihnutá z trileru Erika Langa, autora drsných krimi románov. O dvadsaťpäť rokov neskôr otrasie verejnosťou podobný prípad záhadnej vraždy ženy v bielom...... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: , Lindeni

Soeurs , 2018

Manyna
18.04.2019 3 z 5

Musím se přiznat, že Sestry neměly takový spád a moc nepřekvapily. Zápletka mi přišla na Miniera celkem slabá, chybělo víc akce a ten závěr snad nemyslel vážně...

Nazli
18.04.2019 3 z 5

Dobré. U tohoto autora čtenář těžko sáhne vedle.

Lenynek
18.04.2019 4 z 5

Děj knihy samotné mě nijak zvlášť neuhranul, ale neustále mě baví autorův styl. Tato kniha mi evokovala skládku myšlenek, které Minier má ohledně ožehavých témat dnešní doby. Ať už to je vliv sociálních sítí, klimatické změny nebo emancipace vědních oborů a záležitostí každodenní reality. Musím ale uznat, že to bylo v únosné míře a dost mě zaujala úvaha jedné z postav, která faktickými daty sršela,... srovnání byla dosti podnětná. Celkově mi to na pozadí detektivního případu hrálo, ale do pětihvězdičkového standardu ta jedna štace chybí.

michalka S.
16.04.2019 3 z 5

Druhá kniha o tohoto autora a bohužel nevím jestli si přečtu nějaké další jeho knihy

Jamira
16.04.2019 3 z 5

Zacatek se mi celkem libil, prislo mi napadite, jak jsou pojmenovany kapitoly, ale jinak je pro me kniha spise zklamanim, zapletka byla takova jen tezko uveritelna, trosku krecovita.. Snad bude dalsi dil povedeny..

Sofós
16.04.2019 4 z 5

Moc dobrá detektivka! Příběh byl hodně zamotaný, napínavý, ale to by nebyl Martin, aby tomu nepřišel na kloub... :-) Líbilo se mi prolínání s minulostí, to že spravedlnost nakonec i po letech vyhrála. Byla tu ale jedna okolnost, která byla opravdu hodně nepravděpodobná (nechci prozrazovat). Tato skutečnost byla tak nereálná, že musím strhnout 1*. Nicméně knížku doporučuji a doufám, že se s Martinem opět brzy setkám :-)

maja11231
15.04.2019 3 z 5

Dobře napsaná kniha, ale něco mi tam přece jen chybělo

ennlady
14.04.2019 5 z 5

Přečteno jedním dechem! Děj mi vůbec nepřišel zdlouhavý, naopak. Dočetla jsem jednu kapitolu a musela se hned vrhnout na další, protože napětí nádherně gradovalo a prostě to nešlo knížku odložit. A když už si myslíte, že máte ve všem jasno a že chybí jen takové to doladění, tak se to celé zhoupne jako na překlápěcí houpačce a vám jen nezbývá než si říct TY JO nebo něco podobného. Mimoto mám hrozně ráda Minierův styl psaní, takže pro mě tedy lahůdka. Četla jsem všechny jeho romány a skoro bych tenhle zařadila na první místo. I když.... Ona to není soutěž, on to je Minier.

Hadroska
14.04.2019 5 z 5

Další super kniha,přečtena jedním dechem.

Milena1967
14.04.2019 5 z 5

Jako obvykle Minier nezklamal. Je prostě super.

Ajuszka
12.04.2019 5 z 5

Jak už to tak u Miniera bývá,příběh je opět hodně dobře propracovaný a závěr se koná velké finále. Líbilo se mi časové prolínání,nicméně doufám,že kniha nebyla poslední neboť konec k tomu trošku napovídá..

Kubajzz
08.04.2019 4 z 5

Knizka se mi libila

bigben
07.04.2019 4 z 5

První tři případy Martina Serveze mi přišly nejlepší, tato kniha se k nim docela blíží. Propletené děje, osoby a napínavý závěr...

knihomolkadorfa
05.04.2019 3 z 5

Příběh je zbytečně protahovaný. Méně stránek by určitě postačilo, a to mám ráda tlusté knihy. Některé situace lehce přitažené za vlasy, pachatel je dost brzy předvídatelný. Na knížku jsem se těšila, ale trochu zklamání. Čekala jsem víc.

Dashmo
05.04.2019 3 z 5

Neviem teda..od Miniera by som čakala väčšie napätie.mala som pocit, že ten prípad sa nejak sám vlečie, žiadne veľkolepé odhalenia atď,všetko sa vyjasnilo na pár stranách akoby odrazu a mám pocit, že tú poslednú scénu s Gustavom si mohol autor odpustiť.predpokladám, že pokračovanie zas nadviaže nejakým spôsobom na Hirtmanna.uvidíme.táto kniha sa síce čítala pomerne fajn ale nijak extra ma neohromila a ani som od prekvapení nehíkala ako to mám vo zvyku :)

sason
03.04.2019 1 z 5

Dobrá na odpočinek. zajímavé rozuzlení.

Ceeca
03.04.2019 5 z 5

Jako vždy na 1, přečeteno jedním dechem. Zpočátku jsem byla trošku zmatená, že se vrací zpět v čase, posléze jsem pochopila. Ale za mě parádní knížka, strhující.

Pav
02.04.2019 5 z 5

Ze začátku byl děj trochu nepřehledný, protože se střídají různá léta, ale potom to bylo zase napínavé, jak jsme u autora zvyklí. A když už vám dojde, co se asi stalo, ještě to není všechno.

JitkaHambi
30.03.2019 3 z 5

Tak za mně teda nejslabší kniha celé série.Jeden případ a hrozně rozvleklý, zamotaný.Kdo je vrahem není těžké uhodnout a přitom se to tak natahovalo, zamotávalo.Na další knihu se ale těším a doufám, že už to bude zas ten " starý, dobrý" Minnier :-)

Višnička
29.03.2019 5 z 5

Pro mě díl od dílu lepší!

vraždy Francie francouzská literatura napětí sérioví vrazi

Bernard Minier
francouzská, 1960