Sestřičky v nesnázích

Sestřičky v nesnázích https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/379463/bmid_sestricky-v-nesnazich-5hH-379463.png 5 295 86

Nemocnice Nightingale série

Se studentkami ošetřovatelství v prestižní londýnské nemocnici Nightingale se život nemazlí. Jejich učitelky a vrchní sestry mají vysoké požadavky a žádné slitování s mladými děvčaty. A to se musí naše přítelkyně potýkat i s osobními problémy. Violet je zde nová a okamžitě k sobě přitáhne pozornost. Co skrývá? Dora má zlomené srdce z rozchodu s Nickem, ale zaujme ji jiný příchozí pacient. A Millie je také rozpolcená mezi dvěma muži a dvojí budoucností, která se jí nabízí.... celý text

Danago
14.01.2022 5 z 5

Super čtení. Moc fajn pokračování. Série si drží stále vysokou laťku.

Aranel15
23.12.2021 5 z 5

(SPOILER) Opět se jednalo o skvělé počtení. Svatba Nicka mě velmi mrzela, doufám, že v dalším díle bude, že Ruby to na něj jen hrála...Jsem ráda, že Millie zůstala se Sebem a přeji si, aby se ani v další knize nenechala zblbnout doktorem Tremeynem.

xxbarbarelaxx
13.12.2021 5 z 5

Moc krásné čtení, s každým z hlavních hrdinů soucítíte a přejete jim šťastný život. Byly chvíle kdy jsem jen těžko zadržovala slzy. Už se těším až rozečtu další díl a jsem velmi zvědavá, jak se příběh bude i nadále vyvíjet.

katallinka
01.12.2021 5 z 5

Moc krásné čtení, tahle série se čte sama. Kniha rozhodně není plna zvratů, ale i tak jsem se od čtení opět nemohla odtrhnout. Moc se těším na další díl, hlavní hrdinky jsou úžasné a jsem zvědavá, jak to s nimi bude dál.

pichova.veru
13.11.2021 5 z 5

Miluji tuto sérii. Těším se na další díl

knihovniceS
14.10.2021 5 z 5

Sestřičky v nesnázích
Dočetla jsem druhý díl, který byl snad ještě lepší než první. Tento díl je napínavý, plný situací, které čtenáře nenechají v klidu. Honem, honem, jdu na třetí pokračování. Dávám 5 hvězd a doporučuji k přečtení.

hanka0630
18.08.2021 5 z 5

Čtivé stejně jako první díl. A zase, knížka není ani přeslazená a naivní, ani depresivní a plná beznaděje. Moc hezké čtení.

hzd
14.08.2021 5 z 5

Moc milé čtení. Líbil se mi více než díl první. Asi to bude tím, že už jsem se lépe orientovala v postavách. Určitě si přečtu i další díl.

1bublina
25.07.2021 5 z 5

Moc milé čtení. Tento díl se mi líbil ještě o trochu víc než první. Možná to bylo i proto, že už děvčata z Nightingale znám o trochu víc. Zajímavý byl i příběh nové noční sestry Violet. Jsem ráda, že mě čeká ještě několik dílů.

Charlotta30
19.07.2021

Další příjemné a pohodové čtení na teplé letní večery na terase :-) Opět jsem knížku přečetla rychle a hned mě tu na stole čeká 3. díl.
Příběhy děvčat se rozšiřují a každá má opět nějaké potíže, trable i lásky.
Nový příběh sestry Violet je také velmi zajímavý a zároveň i napínavý.
Samozřejmě i zde nechybí velmi přísný režim internátní zdravotnické školy. A stále mě překvapuje co všechno ošetřovatelky ve svém povolání musely dělat ve své práci.

marli58
19.07.2021 4 z 5

Hezká oddychovka. Zjistila jsem, že je to druhý díl série. Musím sehnat další :).

4xbabča
08.07.2021 5 z 5

I druhá kniha Sestřičky v nesnázích bylo opravdu moc hezké čtení, kdy se čte jedním dechem s přáním vědět, jak to bude se sestřičkami dál. Už se moc těším na třetí pokračování a věřím, že bude opět super.

Ivanule
01.07.2021 5 z 5

Pokračování a další příběhy studentek v londýnské nemocnici, které Vám znovu dají nahlédnout do jejich životů a opět se setkáváme i s novými postavami. Stojí za přečtení a já už se vrhám do čtení třetího dílu:)

daza.dt
23.06.2021 5 z 5

Když už začnete s 1 dílem, je škoda nepokračovat. Příběh jednotlivých osudů sestřiček se vyvíjí a také přichází nové postavy. Hurá na další díly

EmokeII.
13.06.2021 5 z 5

Knížka je čtivá, postavy zajímavé, moc mě to bavilo a přečetla jsem to jedním dechem. Příjemná oddechová, jdu do dalších dílů.

Coco3
05.05.2021 4 z 5

I druhý díl byla pohoda, zase jsem ho slupnula za dva krátké večery jako malinu. Opět moc fajn oddechovka. Bavila mě i nová postava Violet, už se těším na další osudy našich sestřiček.

janqa410
13.04.2021 4 z 5

(SPOILER) Druhy díl se stále věnuje Millie, Helen i Doře, přidává se však nová tvář, Violet a ta mě tedy bavila moc. Působila jako nezávislá, neohrožená a nebojácná žena, ovšem postupem času se ukázalo, že to všechno vlastně ve skutečnosti je. Moc jsem ji fandila s naštěstí její díl příběhu dopadl dobře. Millie to vlastně taky vybrala těsně nad zemí no a Dora, ta si bohužel zase pěkně natloukli, ale její pokračování vztahu s Nickem, ne bylo opravdu moc líto, je to vůl, kdyby jen tak udržel zapnuté kalhoty... Stalo se, ale v případě Dory, tuším ještě velké pokračování a moc se na něj těším. Helen se v této knize jen párkrát mihne, ale to bude také záměr... No nic, vzhůru na další díl.

Ála1968
02.04.2021 4 z 5

Přiznám se,že první díl byl lepší,ale přesto kniha stojí za přečtení.Doufám,že i ostatní díly budou stejně zajímavé.

zdenaR
26.03.2021 5 z 5

Stejně tak jako první díl mě kniha nezklamala.
Velmi příjemné čtení, čtivě napsáno, zajímavé dějové linky.

katerina.marko
19.02.2021 5 z 5

Super série, skvěle se čte.

pro ženy ošetřovatelství

Autoři knihy

Alex Lake
britská, 1970

Kniha Sestřičky v nesnázích je v