Sestra

Sestra https://www.databazeknih.cz/img/books/11_/113488/bmid_sestra-lop-113488.jpg 4 538 166

Psychologický román okořeněný prvky detektivky a thrilleru zkoumá mezilidské vztahy, sílu lidského ducha a ohledává hranice, jež jsme ochotni překročit na cestě za svým cílem. Beatrice se dovídá strašnou zprávu, že její mladší sestra Tess se pohřešuje. Přilétá do Londýna jen proto, aby se dozvěděla, že ji nalezli mrtvou a prý je to sebevražda. S tím se Bee odmítá smířit a zatímco v duchu rozmlouvá s milovanou Tess, pouští se do pátrání po jejím vrahovi.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Romány
Vydáno: , Ikar (ČR)

Sister , 2010

Tirisa
18.02.2018 5 z 5

Já jsem naprosto nadšená a vřele doporučuji. Pro mě to byl nový zážitek. Je to už delší doba, co jsem knihu četla, ale dodnes ve mně zůstala. Styl, v jakém je napsána, mi naprosto sedl, stejně jako v autorčině druhé knize V plamenech. Obě tyto knihy velmi ráda půjčuji každému, kdo přijde s tím, že zrovna nemá co číst a zatím jsem neměla ani jednu reklamaci.

kaja3190
03.02.2018 1 z 5

Prvních 300 stránek mě dost nudilo a často jsem uvažovala o tom, jestli knihu neodložit. Nakonec jsem se překonala a dočetla ji. Konec knihy mě mírně překvapil, ale tušila jsem, co se stane, ale nevěděla, kdo to udělá. Knihu bych asi znovu nečetla, a kdyby ano, tak za pár let.

Ryšava
14.01.2018 5 z 5

Přečetla jsem si ji na doporučení kamarádky a jsem z ní nadšená. Pro mě to bylo něco nového a konec mě překvapil.

Len2očka
01.11.2017 3 z 5

Moje první kniha od autorky,za mě takový dobrý průměr,začátek knihy mě ovšem odrazoval.

GabrielleE
28.10.2017 5 z 5

Mně se knížka moc líbila. Přečetla jsme jí jedním dechem. Postavy jsou velmi reálné a sympatické.

AndyK
16.10.2017 4 z 5

Chvilku mi trvalo, než jsem se orientovala. Ale pak jsem četla a četla a závěr mě opravdu dostal. A k postavám jsem si vytvořila určitý vztah, což pro mě značí dobře napsanou knížku :-)

Majka.S
12.10.2017 5 z 5

Ze začátku jsem trochu plavala v ději.Nemohla jsem se vůbec zacist.Zacatek jsem četla asi 6x.Ale za me super čtení.Knizka mě hodně bavila i když je smutná..

Lucie341
14.09.2017 1 z 5

Absolutně nečtivé, hrozně popisné, psané na přeskáčku. Pátrání nezajímavé. Hrozně smutné. Četla jsem přeskáčkovitě, jinak se nadalo.

111moni
31.08.2017 5 z 5

Na Sestru jsem se těšila, po V plamenech jsem byla zvědavá co příjde, a přišlo, příběh,který se pohybuje na hranici skutečnosti a celou dobu tušíte,přemýšlíte.Za mě velmi zajímavé pojetí .Kniha, která se odlišuje a přesto nenudí.

karolina5333
30.08.2017 2 z 5

Pro mě po Dokonalém tichu zklamání. Zápletka nic moc,čekala jsem daleko víc strhující závěr, vrah mi byl víceméně jasný od chvíle, co se v knize objevil, a to nejsem žádný čtenářský Sherlock. A přestože mám sama sestru a jsem poměrně "cíťa" ani jsem si v závěru nepoplakala :)

dadulamadula
25.08.2017 4 z 5

Kniha se čte dobře. Na začátku trochu drhne. Pak má spád a vtáhne vás do děje.

Romžiry
10.07.2017 4 z 5

Po vyloženě prokousaném začátku, se mi kniha líbila. mám v plánu si přečíst i jiná díla od autorky.

Charley
10.07.2017 4 z 5

Zajímavě psaná kniha, chvíli mi trvalo než jsem se přizpůsobila stylu psaní, ale pak se mi četlo velmi dobře. Doporučuji a nejspíš zkusím od autorky přečíst i něco jiného.

Tabby
03.07.2017 1 z 5

Nerada knihy nedočítám a do této knížky jsem se celkem nutila, aby jsem jí dočetla. Kniha byla psaná takovým zvláštním stylem že mi trvalo dobrou polovinu knihy než jsem si na něj zvykla. Po polovině mě kniha celkem i chytla a konec mě zase nenadchl.

Kačen
27.06.2017

Ze začátku jsem se do toho nemohla dostat a pak jsem nemohla odložit knížku..Hodně mě to bavilo:)

Anim1984
29.05.2017 1 z 5

Knihou jsem se prokousavala docela tezko. Docetla jsem ji jenom kvuli tomu, ze me zajimalo jak to vlastne je. Dej se, dle meho, rozjel az na nekolika poslednich strankach.

Olga.S
17.03.2017 5 z 5

Strhující od první stránky, fantasticky promyšlené! Zcela souhlasím s Daily Mail. Výborné! :-)

marketa9252
06.03.2017 5 z 5

Strhující čtení :-)

lenka011
03.03.2017

Váhala jsem,zda knihu koupit.Rozporuplné komenty,Někoho nadchla,druhý se nudil.Nakonec jsem to riskla a koupila.První čtyři kapitoly jsem si zoufala.Nenadchla mě,,nemohla jsem se začíst,odbíhala jsem.Ale nevzdávala jsem to.Nakonec jsem si na jiný styl psaní zvykla a kniha už mě začínala bavit.Není to to nejlepší,co jsem četla,ale nakonec je zajímavá.

Cocina
28.02.2017 4 z 5

Za mě moc pekná kniha, dobře se četla, nemohla jsem se odtrhnout, byla jsem moc zvědavá, jak to nakonec skončí. Mohu doporučit