Sesterstvo

Dům rodiny Lundových je na prodej. Poté, co Cecilie odhalila Johnovu nevěru, žijí manželé odloučeně a mají děti ve střídavé péči. Aby Cecilie zahnala stesk po ztraceném rodinném životě a po dětech, vrhá se s o to větší vervou do práce na porodním oddělení a nechává se pohltit dramatickými událostmi, které se tam odehrávají. Její okolí očekává, že dotáhne rozvod do konce a začne znovu, ona sama si to však ještě nestačila pořádně rozmyslet. Život bez partnera a každý druhý týden i bez dětí jí připadá nezvyklý a těžký, s Johnem však oba chodí na partnerskou terapii, díky níž by snad Cecilie mohla být schopná vnést do svého života nový řád. Zároveň s rozpadem Ceciliiny rodiny se na obzoru objevuje i další problém. Je přepadeno několik mladých žen a na internetu se rychle začnou šířit pomluvy a fámy. A slovo „sesterstvo“ najednou dostává nový význam....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/17_/174183/sesterstvo-174183.jpg 3.527

vojteska70

Vůbec mně to nezaujalo. A označení “thriller ? Ani náhodou

ivulka15
30.03.2017

Pokračování osudů rodiny Lundových. Kniha je napsaná vcelku čtivě ale thriller to tedy není ani omylem.

sabca
11.02.2017

Po delší době od přečtení knihy Podváděná, jsem se znovu setkala s Cecilii Lundovou a nebyla jsem ani trochu zklamaná. Proto se pustím i do dalších dílů této série. Je zajímavé se seznámit s porodnictvím ve Švédsku a podle tohoto románu to vypadá, že tam rodiny preferují větší počet dětí než u nás. Život Cecilie a její rodiny je tam popsán celkem barvitě. Kniha stojí za přečtení. Akorát mi tam nesedí zařazení mezi thrillery,

Petja
05.02.2017

Román pro ženy, označení thriller je poněkud nadsazené. Kniha je psaná lehkou rukou, dobře se čte, místy je i napínavá, na dovolenou nebo na chvíle, kdy člověk nad přečteným nechce moc přemýšlet, je fajn.

alnahu
10.08.2016

Další román,ze série s porodní asistentkou.V tomto díle Cecilie Lundová prochází manželskou krizí,ale díky práci porodní asistentky ,která ji naplňuje a těší ji pomáhat maminkám k bezproblémovému porodu ,tuto krizi překonává.V tomto díle je také zahrnuto napětí, několik žen je přepadeno, ale Sesterstvo si s tímto násilníkem hravě poradí.Za mě dobré čtení těším se na další díly.

kniha
25.04.2016

Opět výborně napsaná kniha. Těším se na každý další díl. Série o porodní asistentce se čte jedním dechem. Vše se správně dávkovaným napětím.

Aneleh
04.04.2016

Druhý díl o porodní asistence Cecílii mě nezklamal, stejně jako první. Moc nechápu negativní hodnocení. Kniha má velmi zajímavý námět z prostředí porodnice, hlavní hrdinka se potýká s nevěrou svého manžela a zároveň nechybí napětí. Tento díl se zabývá vážným tématem znásilňování žen. Těším se na další pokračování, které si brzy přečtu. Všechny postavy jsou mi sympatické a lze se do nich snadno vžít.

orinka3
20.07.2015

No...po rozpačitém konci prvního dílu jsem se chopila navazujícího druhého. Po pár stránkách jsem se znovu přesvědčovala, že se nepletu a opravdu je tam napsáno "rodinný thriller". To jsem teda blázen! Vždyť jsou tam celé stránky holčičích starostí a kde je jaký thriller?? No nic, nemusím mít všecko, přeskákala jsem pár kapitol, pořád se nic neděje, tak končím. Třetí díl vracím bez otevření.

RADOST
30.03.2014

Kniha o pocitech. O situacích, na jejichž řešení hledáme návod i sílu.Řešení i neřešení problémů je zde prezentováno se stejným (dobrým) výsledkem. Dle mého názoru nejde o thriller, ale o četbu pro ženy. Otevřeno několik dějových linií, každá z nich by stála za samostatné zpracování. Zde však jen navozují dojem, že i v malém světě hlavní hrdinky se dějí převratné události, které ona, ponořená do krize svého rodinného života, opomíjí nebo ani nevnímá. Od knihy jsem čekala více, než jen shrnutí pocitů a šťastných konců téměř ve stylu červené knihovny.