Doručovatelky

Doručovatelky https://www.databazeknih.cz/img/books/51_/515861/dorucovatelkyV4Mk81-dGT-.jpeg 4 431 431

Šéfinspektor Robert Kett série

Jediný případ, který nedokázal vyřešit, ho zlomil. Detektiv šéfinspektor Robert Kett, pronásledován svou neschopností najít a zachránit svou pohřešovanou ženu, se spolu se svými třemi dcerami stěhuje do Norwiche v naději, že zachrání alespoň svou rozpadající se rodinu. Nově nalezený klid však netrvá dlouho. Při rozvážení novin se ztratily dvě jedenáctileté dívky a podle všeho se jedná o práci sériového únosce. Kett je vržen přímo do epicentra jednoho z nejtemnějších případů své kariéry – případu, ve kterém musí čelit strašlivému zlu. A především případu, který možná pomůže odhalit krutou pravdu o tom, co se stalo s jeho ženou.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: ekniha , Vendeta

Paper Girls , 2019

Evule *
30.06.2022 5 z 5

Napínavé a čtivé, rozuzlení z části překvapivé. Sympatické, že je vyšetřovatel muž se třemi dcerami, na rozdíl od většiny mých oblíbených sérií s vyšetřovatelkami :) Těším se na další díl.

alnahu
12.06.2022 4 z 5

Docela slibně začínající nová série detektivek s novým šéfinspektorem Kettem ,kteý je o to sympatičtější ,že je otcem tří malých holčiček.V příběhu pátrá nejen po své zmizelé manželce ,ale i po zmizelých jedenáctietých dívkách,které se ztratily při roznášení novin.

Kačka655
07.06.2022 5 z 5

Skvělý start jsem zvědavá na další díly...

Pája699
06.06.2022 5 z 5

(SPOILER) Za mě perfektní start pro mě další oblíbené série. Kolikátá už??? :-D Robert Kett a jeho dcery přinesly do příběhu tu správnou jiskru. Místy se opravdu musíte smát. Nečekejte nějaké brutality a hlavolamy nad rozluštěním vraha. Je to taková příjemná, oddechová detektivka .-) Myslím si, že další díly mají co nabídnout a já se na ně strašně těším. Hlavně potom konci…..snad se dozvíme více o zmizení Kettovi manželky…

Pepina19
04.06.2022 5 z 5

Robert Kett si mě naprosto získal. Ať jako kriminalista, nebo jako otec tří malých holčiček. Příjemné svižné čtení.Těším se na další díl.

Katania
30.05.2022 5 z 5

Moc pěkné! Sympatický šéfinspektor a vtipné dialogy. Jen ta krimi linka byla slabší, ale to mi v tomto případě vůbec nevadilo.

Euka
26.05.2022 5 z 5

Kniha se mi moc líbila, mělo to spád, vtip a šéfinsperktor Knett je sympaťák. Už se těším na další knihy pana Smithe.

Januli
25.05.2022 4 z 5

Fajn detektivka odlehčená humorem. Byla celkem krátká, takže dej nějakým způsobem odsypal. Sympatické postavy jsou dalším plusem a snad tajemství vyřešíme v dalším pokračování;-)

Lenka0007
20.05.2022 2 z 5

Půjdu proti proudu. Knihu jsem měla přečtenou rychle, protože jsem vynechávala pasáže líčící starosti detektiva- otce o tři nezbedné dcery. Pátrání spočívalo většinou v tom, že detektiv vrazil ječící dítě do ruky jinému policistovi a sám se vrhal střemhlav nebezpečí, většinou neúspěšně. Další díl si nepřečtu a nedozvím se, kdo detektivovi unesl manželku, ale tolik mě to zase netrápí.

alzbeta4340
11.05.2022 5 z 5

Hlavní hrdina šéfinspektor Kett je oddaný otec tří malých dcer a manžel nezvěstné ženy, která byla unesena neznámými pachateli. S dcerami se odstěhuje z Londýna na venkov a hodlá se věnovat hlavně rodině. Tento úmysl mu zhatí případ dvou pohřešovaných děvčat, doručovatelek novin.
Styl autora mi vyhovoval, nebyl nijak drastický, spíše odlehčený humornějšími momenty. Myslím, že tu máme pěkný začátek nové čtivé detektivní série.

Buchtičkajani
10.05.2022 5 z 5

Vtipná, napínavá knížka. Bavila jsem se. A snad bude druhý díl, přeci nevíme co se stalo s Bille

Nuttelka
08.05.2022 5 z 5

Přidávám se k nadšeným čtenářům, děj mě vtáhl od první kapitoly, kniha je opravdu velmi čtivá. Robert Kett mi hned padl do oka, jeho dcery jsou velkým zpestřením a obdivuji, jak to s nimi vše "zvládá", i když mé srdce pro Robbieho a dcery pláče. Jsem moc zvědavá, jak se jeho situace bude dál vyvíjet a zda se dopátrá pravdy.
Ohledně případu mi přejížděl mráz po zádech, únosy jsou hrozné a vůbec si něco takového nechci připouštět. Savageová je také skvělá, sympatická a třeba v Robbieho životě zaujme nějakou roli, ale třeba ne... uvidíme, kam nás tato série dál povede, těším se na další díly.

Olous1
25.04.2022 5 z 5

Tak opět perfektní počteníčko, nová série s šéfinspektorem Robertem Kettem se mi moc líbí. Knihu jsem přečetla za jediný den. Od první stránky mě to vtáhlo a nedalo se přestat. Takto by měla vypadat datektivka. Za mě 100%.

astra3
25.04.2022 5 z 5

To se mi hodně líbilo. Děti oživily a zjemnily kriminální příběh. Prima začátek nové série.

ArwenAragorn
23.04.2022 3 z 5

60%

Dobrá detektivka, ale zase nic úchvatného. Měla bych spoustu výtek k vyšetřování, rozuzlení a vlastně i k zápletce. Podle hodnocení čtenářů jsem čekala víc. Ovšem obálka se povedla!

Aghatte
23.04.2022 2 z 5

Začalo to nesmyslně - kdo by poslal v "monzunovém lijáku" dítě rozvážet NA KOLE noviny?!
Taška byla voděodolná, ale po vyndání noviny byly mokré na hadr, proč je doručovat...
Dítě je sice omyvatelné a odolné, ale žádný rodič by to neudělal.
Podivné vyšetřování, kdy se hlavní hrdina (nejlepší na únosy ) pouští do sólo akcí, a ostatní "posily" přijdou vždy, až když on je na pokraji smrti a v poslední minutě mu sličná kolegyně zachrání život. Děti líčeny jako banda nezvladatelných ječících tyranů, kterým zavře ústa pouze jídlo nebo vejrání na obrazovku.
Popisy násilí na dětech nečtu vůbec, to přeskakuji.
Takže já nesdílím všeobecné nadšení, spíš rozpaky a zklamání.
Premedikace na další díly - padouch chce říct, co se stalo jeho ženě, ale nedořekne to, tudíž čtenářky (nečekám, že toto čte chlap) dychtivě vyhlíží další díl, zda tam vyjde najevo, kdo, kam a proč unesl ženu nejlepšího specialisty na únosy.
Zabralo to, bude-li další díl, půjčím si ho, abych ho mohla zase zdrbnout :-)

musivila
20.04.2022 5 z 5

Detektiv šéfinspektor s kočárkem, tak to tu ještě nebylo. Super, originální. Kett mě bavil, získal si mě hned na začátku a ani v průběhu čtení se na tom nic nezměnilo. Jeho humor a příhody s dcerami byli milým zpestřením a odlehčovali děj. Se Savageovou tvořili bezva dvojku.
Hodně dobrý začátek nové série. Už se těším na další díl, doufám, že se ho dočkám!
----------------------------------------------------------------------------------------------
"detektiv šéfinspektor Kett a tady v kočárku je moje kolegyně, detektiv junior. . Mezi zátahy si musí dát šlofíka, jinak je dost rozmrzelá, ale nesmíte ji podceňovat. Je to superpolda."

ctenarkaEva
19.04.2022 5 z 5

Originální vyšetřovatel s originálními dcerami. Ráda si přečtu pokračování, jsem zvědavá, jak se bude vyvíjet Robertova rodinná situace.

Mandlevest
17.04.2022 5 z 5

Kdybych měla zhodnotit dvěma slovy, napsala bych, že v jednoduchosti je síla. Tohle je absolutně netypická detektivka, která mě zaskočila a překvapila. Originální vyšetřovatel, otec tří malých dcer ve složité situaci, pomáhá, na dovolené, s případem zmizení dívek. Užijete si příjemné napětí, ale i dosti humorných situací a to mě v detektivkách baví. Zápletka není složitá, je to spíše odpočinkové než nervydrásající čtení a jak jsem zjistila, jedná se o první díl ze série (ta má zatím 9 dílů). A tak lze očekávat, že se s tímto sympaťákem ještě setkáme a uvidíme, jak se bude jeho příběh vyvíjet dál. A určitě u toho i něco dalšího vyřeší :-).

JitkaHambi
15.04.2022 4 z 5

No wow! Mám dalšího oblíbeného detektiva -Robert Kett je úžasný.
Moc hezká kniha... zajímavá, napínavá zápletka a líbil se mi humor (holky byly skvělé, hlavně Evie s jejím kakáním :-D). Těším se na další díl!
!!!!!!!!!!POZOR SPOILER!!!!!!!!!!
Jsem zvědavá, jak to bude s Billie, doufala jsem, že se na konci najde :-(