Otrocká krása

Otrocká krása https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/208834/bmid_otrocka-krasa-5Yo-208834.jpg 5 335 45

Sedmý smysl série

Zářivé kamínky zasazené do kůže – na čele, v uchu, na rukou, kam si usmyslíte. Krása! Jaké nebezpečí to ale přináší? Hanka si nechala jeden zasadit. Jednorožci s ní přestali mluvit, draci jsou zděšení. Nikdo ale neví proč. Pátrání je náročné a vede k děsivým poznatkům. Kdo bude muset zemřít? Dokážou bojovníkům s aberily pomoct tulíci? A podaří se přimět ke spolupráci jednorožce?... celý text

anibeni
26.10.2014 5 z 5

Šestý díl a opět parádní čtení... Je neskutečné, kam až sahá autorčina fantazie... Líbí se mi, jak jsou všechny věci propojené, vše dává smysl, veškeré dění a postavy tam mají co dělat, snad nikdo tam není jen do počtu... Smekám, opravdu smekám a už čtu sedmý díl..

estelina2300
29.09.2014 5 z 5

Zase dobrá kniha, moc mě bavila a přečetla jsem ji mou rychločetbou, i když jsem měla pocit, že někdy Hanku zastřelím, když byla s Vincentem. Moc doporučuji :-)

Marthas
22.09.2014 3 z 5

Myslým, že autorka si stále drží přibližně stejnou úroveň! Obdivuju svět, který vymyslela, ale stále tomu něco chybí!
Uvidíme, jak to nakonec rozmotá, když už mají následovat poslední dva díly!!
Ke knize: začátek jako vždy vlažnější, ale když jsem se prokousala zhruba do poloviny, stíhala akce akci, též se mi chce říci jako vždy!!
Další díly si samo přečtu, chci vědět, jak to skončí!

JanaDor
24.08.2014 5 z 5

Vzhledem k tomu, že se mi to moc líbilo, vřele doporučuji. O to více mám z knihy radost, že ji napsala česká autorka. A smekám klobouk před její fantazií. Svět, který pro své čtenáře vytvořila mi učaroval a těším se na všechny díly.
Jinak souhlasím s komentářem Nelly pode mnou, že ten odstavec jak Hanka prožívá svou zamilovanost a příjde o svůj "věneček"mohla autorka vynechat, přišlo mi to nevhodné. Ale to je jen malá pidi tečka na kráse.

Nelly
05.08.2014 3 z 5

Čtu tuto sérii kvůli dětem, a dětská mi stále připadá. Odpouštím velikou podobnost s H.P., ale co mi vadilo hodně na tomto dílu, bylo to, že Hanka je už šestnáctiletá a její chování je stále popisováno velmi dětsky. Dobrá, beru to, že je to stále psáno pro dětské čtenáře, pak ovšem autorka mohla vynechat odstavec, kde Hanka přišla o p., prostě mi to tam nesedlo a na vývoj děje to nemělo žádný vliv. Jinak chválím za napínavost v posledních kapitolách.