Sedmé nebe

Sedmé nebe https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/381027/bmid_sedme-nebe-D8X-381027.jpg 4 228 126

Sedmé nebe série

Co když je svět, ve kterém žijeme úplně jiný? Co když před námi skrývá temná a děsivá tajemství? Co když kolem nás žijí jedinci, kteří do našeho světa nepatří a byli do něj vyhoštěni za svá provinění? Co když žijeme ve světě, kde si padlí andělé odpykávají své tresty a bojují o své duše? Před osmnáctiletou Elaine Riversovou se odkryje střežená opona a ona uzří svět takový, jaký skutečně je. Dostane se do smrtelného nebezpečí, ale po celou dobu je tu někdo, kdo ji neúnavně ochraňuje. Její strážný anděl Kassiel, jeden ze sedmi nejvyšších archandělů. Sedmé nebe se přes noc v nakladatelství zařadilo mezi BESTSELLERY a vítězí na první příčce v kategorii Romány. Umístilo se mezi top bestsellery na Kosmas.cz v kategorii Dívčí romány.... celý text

Literatura česká Pro děti a mládež Dívčí romány
Vydáno: , Má kniha.cz

Sedmé nebe , 2017

Nurbanu
05.01.2020 5 z 5

Knížka mě okamžitě upoutala, stačilo pár stránek a okamžitě jsem se stala její součástí. Ellie si nemůžete nezamilovat. Příběh je napínavý, zajímavý a neokoukany, od začátku do konce netušíte, co bude, co se stane. Knížka je zařazena do publikací pro mládež, ale nabídne toho hodně pro jakoukoli věkovou kategorii.

vinebitch
03.01.2020

Nádherné scénky, myslím na knihu celý týden! Už se musím vrhnout na druhý díl :)

Maruš.D
02.01.2020 5 z 5

Tak můj jediný největší problém je, že jsem si knihu přečetla a nemám u sebe další díly. Naprosto mě to drásá, protože prostě potřebuju číst dál!
Kniha je naprosto boží :D !!!
Nenudila jsem se ani chviličku, hltala jsem každé věty jako žíznivá a i přesto, že má kniha skoro 400 stran jsem nechtěla konec. Postavy si zamilujete ani nevíte jak a příběh nezklame. Za mě i klidně více jak 5*. Už se nemohu dočkat dalších dílů.

Dajenka
24.12.2019 5 z 5

Knihy z této ságy jsem přečetla jedním dechem, nemohla jsem se od nich odtrhnout. Všechny 4 díly jsem přečetla během 4 dnů - obešla jsem se i bez spánku ???? příběh je úžasně zpracovaný. Do Elaine, Kassiela i Adama se ihned zamilujete a přejete si, aby nebyli pouze v knize, ale abyste je měli za přátele i ve skutečném světě. Prolínání skutečného a andělského světa je tak krásné, že jsem kolikrát zapomínala dýchat. Úžasné, úžasné, úžasné a doufám, že budou i další díly. ❤️ Adriance tleskám!

Hanka63
02.12.2019 5 z 5

Krásná kniha,krásný příběh.Nejsem vůbec čtenářka a jednu knihu čtu velmi dlouho,někdy i nedočtu. Ale tuhle knihu jsem zhltla za pár dnů.Nejde prostě odložit.Je v ní napětí i romantika a velmi dobře se čte.Už teď se těším na další pokračování.

Rob-inka
20.11.2019 5 z 5

Naprosto úžasná kniha, kdy jsem se při čtení několikrát přistihla, že zapomínám dýchat. Chvilkama jsem si myslela, že se sama do sedmého nebe dostávám. Úžasně zpracované pojednání o andělském světě, prostě neumím slovy popsat, co jsem při čtení cítila. Smekám před autorkou.

dreamertyna
19.11.2019 5 z 5

Jedním slovem nádhera!

Čuchič
17.11.2019 5 z 5

Nejlepší kniha na světě, hned se jdu začíst do Očistce. Doufám, že nebudu mít z něj také deprese jako ze Sedmého nebe. Ale i když jsem u něj brečela jako malá holka, tak je to jedna z nejlepších knížek co jsem kdy četla. Vřele doporučuji všem.

hnedykastan
14.11.2019 4 z 5

Kniha o andělech, lásce a vrůstajícím zlu mě plně pohltila. Prožívala jsem si radost i trápení s hlavními hrdiny, velmi mě bavil styl psaní autorky, která dokázala určité situace odlehčit svým humorem nebo naopak je nechat vygradovat. Zprvu jsem byla zmatená ze vztahů a všech tajemstvích kolem, ale čím víc jsem pronikala do hloubky, tím víc mi vše začalo dávat smysl a já si Ellie, Kassiela i Adama opravdu zamilovala.

sylva8672
06.11.2019 5 z 5

Jedním slovem waaaaw.precteno jedním dechem...

bartule
04.11.2019 5 z 5

Některé knihy vás uchvátí již při čtení prvních pár řádků a víte,že to bude dokonalé a toto je přesně jedna z nich. Naprosto krásně, čtivě napsaný příběh, u něhož nevíte které postavě více fandit a oblíbíte si všechny a hltáte stránku za stránkou. A i když někomu může vytanout na mysl podobnost s pár dalšími sériemi, určitě to neubírá na čtivosti a kniha má své osobité kouzlo. A teď honem na další díl :-D

Kamik77
28.10.2019 4 z 5

Knihy YA jsou po většinou všechny klišé. O čem jiném taky psát :-) než o milostném trojúhelníku, odvaze, ubrečené hrdince, která v sobě skrývá bojovnici, ale to je v pořádku. Asi jako náctiletá bych si čůrla. Jedním dechem jsem ji nepřečetla, ale jsem spokojená. Tyto knihy ráda čtu, protože se odlepím od každodenních starostí (mozek potřebuje na chvilku vypnout).
Plusové body - česká autorka, super jen tak dál, rozhodně si přečtu další díl. Příběh v pohodě, andělé - to jsou pusiny, doufám, že každá z nás má takového kocoura za sebou.
Mínusové body - trochu se děsím té tetralogie, aby to nebyl doslova očistec. A prosím proč taková gramáž papíru, ano vypadá to pěkně, ale mé ruce protestují.
Závěr - tu knížku si chcete přečíst.

anna4047
24.10.2019

Velmi mě knížka pohltila i já jsem si vzpomněla na dětské léta,když jsem viděla andílky slzy mně u toho stékali až jsem skoro neviděla .Moc se těším na druhý díl .Velmi krásné knížky za moc děkují Ann.

Yfča
23.10.2019 5 z 5

Naprosto krásná kniha!!! Vracela jsem jsem ke knize už několikrát. Ten příběh mě prostě baví♥️!!!

Sianka
15.10.2019 5 z 5

Kroužila jsem kolem této knihy nejprve zpovzdálí, chvíli jsem váhala. Protože mám ale zrovna "čtecí" období, nakonec jsem po knize sáhla. Po trochu pomalejším začátku jsem se rychle začetla a postavy se pro mě začaly zhmotňovat a už jsem to musela zhltnout do konce a samozřejmě vyhlížet další díl. A těšit se. Zatím je pokračování přede mnou, ale skutečně jsem natěšená a zvědavá. :-)

Lokajka
13.10.2019 5 z 5

Po dlouhé době skvělá kniha o andělech, kterou jsem četla. Nemůžu se dočkat, až budu číst další díly. Kniha je zajímavá, napínavá, je v ní spousta tajemství, které nebylo odkryto. Tuto sérii určitě doporučuji.

lenka3691
13.10.2019 5 z 5

Krásný, propletený příběh ????vtáhne do děje a nepustí, dokud nedočtete poslední stránku ????

EllenkaIlon
10.10.2019 5 z 5

Kniha mě vtáhla do děje, jako bych ho prožívala já sama. Se všemi úsměvy, strachy, smutky,starostmi i slzami.Příběh Ellie Vás nenechá knihu odložit ????????????

Pavlinalebu
08.10.2019 5 z 5

Sedmé nebe ❤️

Ach... jak moc mě tento úžasný příběh chytl u srdce ♥. Při čtení těchto řádku jsem si úplně vybavila své vzpomínky na anděly. Mockrát děkuji.

Příběh je úžasný, plný lásky a napětí. Jak sladké a strastné jsou začátky, tak dávno zaslíbené lásky ❤️.

Kniha mě pohltila a nebylo možné se od ní odtrhnout, věřila jsem autorce každou větu, každou emoci ❤️.

Alice_E
04.10.2019 5 z 5

Za mě bohužel prakticky kopie série Pád od Lauren Kate :/. Kdybych nečetla dříve to... Kniha je jinak dobrá, jen začátek se hrozně vlekl, do poloviny se nic nedělo.