Sedm svateb a jeden rozvod

Do jisté míry to přestává platit, přesto ale bývá den svatby jedním z nejdůležitějších v životě většiny lidí. A nic na tom nemění, že leckdy neprobíhá tak romanticky, jak by si zejména ženy představovaly. Cosi tuší, ale kvůli výpadkům paměti neví kdy, kde a hlavně koho si má vzít hrdina knihy Michala Viewegha. O nabídce k sňatku, která se neodmítá, píše Kateřina Tučková. Mezi rozumem a citem se rozhoduje nevěsta Petry Soukupové. Barvitě a se smyslem pro humor líčí svatební den Hana Lasicová…...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/21_/210793/sedm-svateb-a-jeden-rozvod-31V-210793.jpg 3.256
Povídky, Pro ženy, Literatura česká
Vydáno · Listen

Kniha Sedm svateb a jeden rozvod

jprst
15.12.2018

Do knížky jsem nakoukl především kvůli Wieweghově povídce a hned zklamání, i když mě to v případě tohoto autora až tak moc nepřekvapilo. A ostatní povídky? I ty jsou z mého pohledu spíše varováním před těmito autory, tudy k nim cesta asi nevede.

Péťa1950
02.12.2018

Nějak si s moderními povídkami nerozumím. Čapka můžu číst opakovaně a pobavím se, ale tady nevím. Jako odpočinek od náročných knih na jeden večer,ale vracet se ke knize nebudu.

Isew
25.06.2018

Neobjevné, nudné. Žádná z povídek mě nezaujala. Ztráta času. Tedy alespoň pro mě.

SSTknihy
13.03.2018

Edici Česká povídka mám ráda už jen proto, že jsem díky ní objevila několik nových autorů, kteří by mě možná jinak úplně minuli. Tentokrát se sešla docela zajímavá parta: dámy Tučková, Soukupová, Lasicová, Čechová a Hejdová, které doplňují pánové Viewegh a Epstein. Povídky zpracovávající různým způsobem pohled na zdánlivě nejšťastnější období v životě dvou zamilovaných, tedy svatbu, jsou různorodé, nápadité, vtipné i smutné. Fajn čtení na jedno deštivé odpoledne.

RenoPi
27.12.2017

Výborná- od Marka Epstejna asi nejlepší.

jarki
02.09.2016

Výborná knížka k zasmání, všechny povídky byly zajímavé. Jen mám raději autorky ženy, byly vtipnější.

Alaglesia
06.08.2016

Z edice Česká povídka, je to snad první kniha, ve které mě bavily všechny povídky. Knihu jsem přečetla za jeden den. Líbilo se mi různě pojaté téma svatby a nedokážu říct, která povídka byla nejlepší. Každá měla něco do sebe.

janulka1310
06.09.2015

U edice Česká povídka se vždy zasměju...U této knihy to nebylo jiné. Prostě příběhy ze života:)

TIP: Máte rádi Databázi knih?

všech 2323 knih autora

Kniha Sedm svateb a jeden rozvod je v