Vzestup Baziliška

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

KDO JE SEBEVRAŽEDNÝ VRAH? Přežívající členové Operační skupiny X (alias Sebevražedného oddílu) se pokouší zotavit ze své katastrofální mise v Gothamu a na světlo se dostává temné tajemství, které tým nahlodává už od samého počátku – jeden z nich je zradil! Sabotér, jehož přetvořil a vycvičil sám Regulus, vůdce organizace Bazilišek, má za úkol zavraždit Amandu Wallerovou a odhalit existenci oddílu celému světu. Je to snad Harley Quinn, Jokerova šílená milenka, která už i tak znamená pro tým hrozbu a neustále se potácí mezi svými osobnostmi? Nebo snad Deadshot, jehož touha zemřít mohla Regulovi posloužit jako vhodná páka k jeho ovládnutí? Nezbývá čas a oddíl vyráží na nezvyklou misi i s přeběhlíkem ve svém středu. Cílem je zajmout Mitche Shelleyho alias Ressurection Mana – a on i vše ostatní je součástí plánů Amandy Wallerové na porážku Regula a vypálení organizace Bazilišek do základů. Kromě toho uvnitř naleznete klíčový příběh počátků záhadné Amandy Wallerové z nultého čísla řady, v němž odhalíme i pravý důvod jejího dlouholetého nepřátelství s Regulem....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/367771/big_vzestup-baziliska-wQY-367771.jpg 3.529
Série:

Sebevražedný oddíl Volume 4 2.


Žánr:
Literatura světová, Dobrodružné, Komiksy

Vydáno: , BB art
Originální název:

Basilisk Rising, 2013


více info...
Nahrávám...

Komentáře (5)

Kniha Vzestup Baziliška

Lenka.Vílka
11. února

Od Sebevražedného oddílu počítám akční pecku, plnou barev. A to jsem tady dostala plnými doušky. Bohužel mi přišlo, že až moc. Přišlo mi, že příběh není na druhé koleji, ale spíš až na třetí...

Protože tady je jenom bum bum a já se v tom po chvilce už ztrácela. A tentokrát mi prostě něco chybělo. I přes tu akci, to nemělo šťávu.

Jsem otrávená psát víc, protože mě druhý díl nehorázně zklamal. Snad to trojka napraví ;)

orangerose
06.10.2018

Další pokračování, akční, zábavný komix :)


LadyCharlene
29.06.2018

Začátek slibný, ale něco tomu chybělo. El Diablo je trošku v pozadí a Harleyina "schizofrenie" není dotažená, bohužel. Také se mi nelíbilo, že Wallerová vypadala pokaždé jinak, ilustrátoři by se měli lépe domluvit. Konec hlavní zápletky je opět otevřený, takže si musíme počkat na další díl. První díl byl o něco lepší, uvidíme, co nabídne ten třetí.

3DD!3
25.05.2018

Akce na úkor příběhu. Kdyby všechny postavy neměly tak ploché motivace určitě by mě zajímaly víc. Že se Harley chová normálněji je sice pěkné, ale proč to nerozvedou, trochu se nad tím nezamyslí. Klasické Béčko, které pobaví, ale výrazněji nezaujme.

FuriosoR
30.04.2018

Poněkud slabé pokračování předchozího dílu...