Sebedůvěra, sebevědomí a jak je zvýšíte

Mnoho lidí žije v domnění, že nejsou dostatečně chytří, hezcí a úspěšní, a proto na úctu či lásku nemají právo. Proto je málokdo se sebou spokojený. To je špatná zpráva. A teď dobrá zpráva: nízké sebevědomí je jen pocit, který máte v hlavě, a ten můžete změnit. Jak? O tom je tato kniha. Budou-li se stejně snažit dva lidé se stejným talentem, stejnou přípravou, za stejných vnějších podmínek, pak zvítězí ten s větší sebedůvěrou. To, jak si věříte, má obrovský vliv na váš život. Cítíte-li se silní, skoro nic vás nezastaví. Vidíte příležitosti tam, kde jiní vidí hrozby. Nebojíte se nejistoty. A naopak svět je plný lidí, kteří o sobě pochybují. Autor knihy Ivo Toman se narodil s nervovým postižením. Kvůli tomu odmalička bojoval s malou sebedůvěrou. Přesto se dokázal dostat až na vrchol ve svém oboru. Dnes je nejznámějším českým školitelem a autorem 12 knih. Své postupy na zvýšení sebedůvěry předá v této knize i vám. Dejte sami sebe na první místo a získejte zdravý egoismus. Tak nejvíce pomůžete sobě i svému okolí....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/28_/285526/sebeduvera-sebevedomi-a-jak-je-zvys-CMs-285526.jpg 3.424
Osobní rozvoj a styl
Vydáno:, TAXUS International

CharlieLN
03.12.2017

Kniha mě celkem překvapila. Když jsem ji začala číst, čekala jsem, že se mi nebude líbit, ale protože je celkem krátká, pokračovala jsem. Postupně jsem se do ní začetla a celkem mě i chytla. Jsou v ní zajímavé poznatky a myšlenky, i když ne se vším souhlasím. Kladně hodnotím to, že není příliš natahovaná, takže vlastně krátká, a svižně se čtoucí.

kabismo
11.07.2016

Kniha je hodně obecná. Pomůže trochu si uvědomit, ale přišla mi spíše jako sbírka z podobných knih.

Sási
12.05.2016

Kniha nikomu praktický návod zrovna nedá. Autor navíc často cituje jiné autory, čímž někdy vytrhává myšlenky z kontextů jejich děl. Toman si určitě zaslouží respekt za to, co dokázal vybudovat i přes protivný touretteův syndrom, ale existují výrazně lepší knihy na toto téma, a to převážně od zahraničních autorů. Jako plus bych zdůraznil pouze to, že tu knihu nenapálil cenově tak nesmyslně vysoko jako drtivou většinu svých knih (Ivo neni hloupej kluk, tak možná věděl proč).

mariva
15.03.2016

Uznávám, že se autor dokázal poprat se svou diagnózou, a jeho knihy jsou povzbuzující. Tahle na mě ale moc nezafungovala, spíš popisuje příčiny nízkého sebevědomí, než aby poradila a motivovala.

Ivo Toman

Ivo Toman