Božka

Humorné a zároveň skutečné příběhy uklízečky, která svou hloupostí a nešikovností předčí veškerá vaše očekávání. Představte si člověka, který chce získat paní na úklid, protože touží po rodinném štěstí, klidu a pořádku v domě. Jenže místo toho získá nepředvídatelný stroj na průšvihy - ženu s talentem na katastrofy jménem Božka. Jakmile poznáte Božku, budete se radovat, že tato lidská kalamita nebyla u vás doma. Myslíte, že vás už nic nemůže překvapit? Pak se začtěte do neuvěřitelných příběhů, nad kterými zůstává rozum stát. Nastupuje Božka… Ivo Toman je autor čtrnácti populárně naučných knih. Kniha Kurvítka v hlavě získala ocenění Český Bestseller za rok 2018 v kategorii Odborná literatura pro dospělé. Humoristická kniha Božka je autorovou prvotinou na poli beletrie....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/415348/bozka-JzY-415348.jpg 2.848
Humor, Pro ženy, Literatura česká
Vydáno, TAXUS International

Kniha Božka

LuccyS

Výborná jednodenní relaxační četba, je to stejné jako když těžší film potřebujete proložit lehčí komedií, tak to takto dělám i s knihami. Je to kniha výborná pro odlehčení, téma super :-). Člověk opravdu čte jednoduchý příběh a nemusí se hluboce zamýšlet nad pointou, ta je myslím celkem jasná :-)

Ainyska

Kniha je průměrná jednohubka, nenadchne, neurazí. Za sebe můžu říct, že se ke knize taky už nejspíš nevrátím a nemám ani potřebu přečíst si od autora jeho další knihy. Ale na zabití času dobrý.

Žirafka1987

Dost humorně popsaná lidská hloupost. Bravurní. IQ houpacího koně uxistuje.

Lily101
04.12.2020

Tuto knihu je těžké hodnotit, protože většinově má v sobě podobný druh humoru jako "Poslední aristokratka" a mi tento druh humoru prostě nesedí (jak jsem zjistila již u knihy "Poslední aristokratka"), ba naopak trnu u toho hrůzou. Nicméně toto nemůže být předmětem hodnocení, neb je to ryze subjektivní záležitost a vzhledem k oblibě výše zmíněné knihy ("Poslední aristokratka") jsem spíš asi výjimka, než mainstream.

Od poloviny mě knížka přestávala bavit, přišlo mi to takové na "jedno brdo" (ale to také není předmětem hodnocení, neboť styl psaní a druh humoru těžko změníte) a čím dál víc jsem si říkala, kdy už konečně procitnou a vyhodí Božku. Jako výhodu zmíním to, že se kniha čte opravdu rychle a za chvíli máte dočteno (tedy tímto potvrzuji tento fakt, o kterém se zmínili již recenzenti pode mnou).

KateyArt
06.11.2020

Úsměvné historky o jedné paní uklizecce...Kniha je malá a tenká,psaná velkým písmem já přečetla za 1,5 hodiny.... doporučuji jako čtení na cesty...

Dany58
10.10.2020

Nalákala mě reklama v rádiu. Přečetla jsem během jednoho dne, ale víckrát číst nebudu.
Čekala jsem něco jiného, zábavnějšího. Kniha skončí v knihobudce. Možná se bude někomu líbit.

Florindela
05.10.2020

Na knížku jsem se těšila. O to větší bylo zklamání. Nezdá se mi, že by se jednalo o humorné příběhy. Spíše zkušenosti nějakého terapeuta, upravené pro potřeby knihy. Nepředpokládám, že jsou příhody z autorova života, ale pokud ano, tak je mi ho líto. Ale moc nevěřím tomu, že by někdo něco takového dlouhodobě snášel. Knihu jsem přečetla celou, nedalo to ani tolik práce, a jediné, co mě opravdu těší je, že jsem si ji koupila s maximální slevou.

Ulala
08.08.2020

Jednodenní kniha. Pokud je to z vlastních zkušeností, tak se autorovi nedivím, že chtěl zážitky hodit na papír.