Božka

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Humorné a zároveň skutečné příběhy uklízečky, která svou hloupostí a nešikovností předčí veškerá vaše očekávání. Představte si člověka, který chce získat paní na úklid, protože touží po rodinném štěstí, klidu a pořádku v domě. Jenže místo toho získá nepředvídatelný stroj na průšvihy - ženu s talentem na katastrofy jménem Božka. Jakmile poznáte Božku, budete se radovat, že tato lidská kalamita nebyla u vás doma. Myslíte, že vás už nic nemůže překvapit? Pak se začtěte do neuvěřitelných příběhů, nad kterými zůstává rozum stát. Nastupuje Božka… Ivo Toman je autor čtrnácti populárně naučných knih. Kniha Kurvítka v hlavě získala ocenění Český Bestseller za rok 2018 v kategorii Odborná literatura pro dospělé. Humoristická kniha Božka je autorovou prvotinou na poli beletrie....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/415348/big_bozka-JzY-415348.jpg 2.866
Nahrávám...

Komentáře (27)

Kniha Božka

JancaMia
18.12.2021

Motivační knížky super, rádoby humorný roman nic moc ...

dagsvob
29.10.2021

Takový slabší průměr...


RMarkéta
20.09.2021

Taková malá jednohubka. Přečteno během necelých dvou hodin, kdy nám v práci dnes vypadl proud a já jsem si nechtěla vymlátit baterku v mobilu a honit tam nesmysly. Humorné a čtivé to bylo. Kniha se četla úplně sama. Autor se prostě ničím nezdržuje. Taky proč. Žádné berčličky nebo obezličky. Žádné zbytečně dlouhé věty a souvětí. Stručně a jasně řekne to, co má na srdci. Chvilkami mi bylo Božky i líto. Ale pak jsem začala přemýšlet, jak bych se jí zbavila zrovna já. Opravdu člověk k pohledání. Taky jednu podobnou figurku znám.

Boženka2
05.07.2021

Pokud se jedná o skutečné příběhy, jak je uvedeno, tak nechápu, jak může autor o někom tak ošklivě mluvit. Výrazů jako vyžírka, přežrala se a pod. mám z této knihy nadosmrti dost. Hloupá, zbytečná kniha. A mimořádně škaredé ilustrace. Ostatním dílům tohoto autora se budu vyhýbat.

soukroma
04.06.2021

Musela jsem odložit po prvních kapitolách, kdy jsem se spíš dozvěděla spoustu věcí o autorovi než o Božce, takže jsem pojala velkou nechuť k němu. Božka asi byla z těch lidí, kteří prostě udělají jen to, co se jim přesně řekne (v jejím případě spíš co slyší a domnívají se, že bylo řečeno) - to je funkční porucha/syndrom, a tak "znalý" autor by si toho měl být vědom. Kupodivu nebyl, ovšem jeho negativních vlastností, které (zase zřejmě aniž by si toho byl vědom) na sebe hned spěchal prozradit, bylo vskutku "neúrekom". Obsah a styl hluboký podprůměr.

Baja333
26.05.2021

Přečteno za odpoledne. Super oddechovka. Občas jsem se i zasmála.

Janapek
22.04.2021

Za mě půměr. Ani neurazí, ani nenadchne.....

LuccyS
02.04.2021

Výborná jednodenní relaxační četba, je to stejné jako když těžší film potřebujete proložit lehčí komedií, tak to takto dělám i s knihami. Je to kniha výborná pro odlehčení, téma super :-). Člověk opravdu čte jednoduchý příběh a nemusí se hluboce zamýšlet nad pointou, ta je myslím celkem jasná :-)

1