Proti celému vesmíru

Proti celému vesmíru https://www.databazeknih.cz/img/books/94_/94105/scott-pilgrim-5-proti-celemu-vesmiru-94105.JPG 5 91 3

Scott Pilgrim série

Svět nestačí. Proč mu musí být už čtyřiadvacet? Proč se ho roboti pořád snaží zabít? Proč se kapela rozpadá? Proč se Ramona chová divně? Proč ho ta úžasná, zabijácká japonská dvojčata nenechají na pokoji? Sledujte, jestli na ně Scott Pilgrim dostane odpovědi… nebo při jejich hledání padne! Scottovi Pilgrimovi je 24 let, hraje v rockové kapele, zrovna je bez práce a chodil s roztomilou středoškolačkou. Všechno bylo skvělé, dokud nepotkal Ramonu Flowersovou, elegantní kurýrku na bruslích. Získat Ramonu ovšem není žádná procházka růžovým sadem. Scottovi v cestě ke štěstí stojí Ramoniných sedm ďábelských bývalých kluků. Dokáže Scott padouchy porazit a získat Ramonu, aniž by svůj milovaný život obrátil vzhůru nohama? Budete se smát, budete plakat. Tohle je Scott Pilgrim. Tohle je váš život. ... celý text

Literatura světová Komiksy
Vydáno: , BB art

Scott Pilgrim vs. The Universe , 2009

Heisenberg
17.04.2018 5 z 5

Další parádní a maniakální dávka originality, ujetosti a ztřeštěnosti, která zároveň pokládá základy pro skvělé finále... "Páni! Jak jste se dostali tam nahoru?" "Zkus schody."

hroubek
02.01.2018 4 z 5

O trochu slabší, než předchozí díl. Hodně mile mě potěšily jisté změny v tempu vyprávění a zapojování vedlejších postav do příběhu. V tomto díle je souboj s dalšími ďábelskými ex přesunut na vedlejší kolej, a vše se točí kolem vztahu Scotta a Ramony, kde se začnou objevovat první větší trhlinky. A o mnoho více prostoru dostala Kim a pracuje se s ní dost dobře. Zbytek vedlejší postav nemá tolik místa a kupodivu mě to vůbec nevadilo. Stále je zábavné a vtipné, přesto i zde se najde nějaké poučení a zajímavý pohled na svět, karmu a na další věci. Už se nemůžu dočkat závěru.

Paulhunterspet
03.03.2012 3 z 5

Pro mě zatím nejslabší díl série. Ale Scott pod svůj standard klesnout stejně nemůže ;)

Kniha Proti celému vesmíru je v