Sbírka pohádek pro 3leté děti

Sbírka pohádek pro 3leté děti https://www.databazeknih.cz/img/books/27_/270064/bmid_sbirka-pohadek-pro-3lete-deti-AV3-270064.jpg 3 10 3

Přitulte se k sobě a podělte se se svým batoletem o veselé pohádky a říkanky z této knížky. Byly pečlivě vybrány speciálně pro tříleté děti

Boruvka.cerna
21.01.2024 2 z 5

V porovnání s knihou pro 2 leté děti od stejného nakladatele velké zklamání. Špatný překlad, někdy se to ani nerýmuje, editor si nedal moc práce - chybějící písmenka, uvozovky u přímých řečí, aj. Špatně se to čte - hlavně počítání a 5 káčátek. Děti bavila, ale méně než kniha pro 2leté. Kdyby si s knihou editor/nakladatel více pohrál, měla by lepší hodnocení.

Radka1911
06.08.2019 4 z 5

Knížku a tříletou vnučku jsem měla týden na dovolené. Sbírka obsahuje několik povedených i méně povedených pohádek, já bych ji ohodnotila asi jako průměr, ale vzhledem k tomu že pohádku o kuřátku Žluťátku jsem musela předčítat opravdu každý den, dávám 4 hvězdy (z pohledu 3 let).

Petja
06.02.2017 2 z 5

Na rozdíl od Sbírky pohádek pro dvouleté děti se tato moc nepovedla. Texty pohádek i básniček jsou dost krkolomně přeložené z angličtiny, pohádka o elfech ani moc nedává smysl. Jediná, která se dá číst, je o Locice. Každý večer jsem doufala, že si ji dcera nevybere ke čtení (obrázky jsou pěkné, takže se jí líbila) a po týdnu ji raději vrátím do knihovny.