Křik

Křik https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/349157/bmid_krik-i6z-349157.jpg 4 347 105

Sarah Geringënová série

Výjimečný thriller inspirovaný skutečnými událostmi. Uprostřed mrazivé noci jsou policisté povoláni k rutinnímu případu úmrtí v psychiatrické léčebně. Tělo pacienta, který uškrtil sám sebe, je nalezeno s ústy otevřenými v tichém výkřiku. Inspektorka Sarah Geringënová cítí, že tady něco nesedí. Co znamená jizva na čele oběti? Co představují kresby na stěně? Vyšetřování zločinu zavede čtenáře přes Londýn, Oslo a Minnesotu až k otázce, která fascinuje snad každého: existuje posmrtný život?... celý text

Literatura světová Thrillery
Vydáno: , XYZ (ČR)

Le Cri , 2016

Matita310
26.10.2017 5 z 5

Další skvěle zvolená knížka... Celou dobu jsem čekala, jak to dopadne. Kniha je velice čtivě napsaná. Některé události mě velice překvapili. O to víc, že kniha je inspirována skutečnými událostmi. Doporučuji.

DariDerek
18.10.2017 5 z 5

Nemám slov, tohle bylo opravdu něco skvělého.

Danago
14.10.2017 5 z 5

Tak tato knížka je opravdu výjimečný thriller, který je inspirovaný skutečným projektem MK Ultra v období studené války. Kdy se vyvíjeli nové léky k použití v případné válce…..
Inspektorka Sarah je uprostřed noci zavolána k podezřelému úmrtí v psychiatrické léčebně. Pacient , který uškrtil sám sebe, je nalezen s ústy otevřenými v tichém výkřiku. Ale něco tady nesedí , všichni něco tají a zde začíná napínavý příběh plný zvratů .
Knížka je napínavá od prvních slov a až do poslední stránky příběh nenechá čtenáře vydechnout.
Za mě je to skvělá knížka , doporučuji.

DenisaV
07.10.2017 5 z 5

Geniální. Inspirováno skutečným projektem MKUltra a k tomu domyšlená detektivní zápletka. Plno zvratů a rychlé posouvání děje. Tato knížka se velmi rychle dostala mezi moje nejoblíbenější a po dočtění se tam usadila nadobro. Nepostrádá ani nutnost zamyslet se a zakončení čtenáře velmi napíná. Také autorův pohled na černou hmotu je trochu děsivý. Každopádně mohu tuto knížku všem doporučit!

adelva
02.10.2017

Skvělý thriller, který předčil očekávání, nečekaná zápletka. Možná sem tam zdlouhavé čtení, ale stojí za to.

podle skutečných událostí

Nicolas Beuglet