Domeček pro panenky

Domeček pro panenky

Nové vydání druhého dílu kultovní a mnoha cenami ověnčené série! Pokračování kultovního comicsu Neila Gaimana. Gaiman opět vypráví pochumrné, ujeté a někdy deprimující příběho a náladových, smůlou potrefených bozích i chybujících lidech a dokonce se mu povedl i husarský kousek: Smrt je v jeho podání něco, po čem by člověk m... celý text

Nové vydání druhého dílu kultovní a mnoha cenami ověnčené série!
Pokračování kultovního comicsu Neila Gaimana. Gaiman opět vypráví pochumrné, ujeté a někdy deprimující příběho a náladových, smůlou potrefených bozích i chybujících lidech a dokonce se mu povedl i husarský kousek: Smrt je v jeho podání něco, po čem by člověk mohl umřít touhou. méně textu

https://www.databazeknih.cz/images_books/12_/126664/sandman-2-domecek-pro-panenky-126664.jpg 4.8201

Sandman (2.)

The Sandman: The Doll (1989)

Literatura světová, Komiksy
Vydáno:, Crew

Lenka.Vílka

Asi budu plácat o něčem jiném, ale slibuju, že se dostanu i k Sandmanovi. Jsem teprve u druhého dílu, ale mě se líbí tahle kresba. Viděla jsem pouze pár obrázků z barevné verze dílu prvního. A černobílo mi do téhle série sedí víc. Asi jako u Bažináče, který se mi barevný nelíbil. Mě by to přišlo jako číst jinou knihu.
No, a teď něco k Domečku. Že mě kresba baví je evidentní. Příběh byl pohlcující. Vtáhnul a na konci nastala deprese a touha po dalším dílu. Ale dnes už ne, protože zítra nemám čas, abych šla do knihovny pro díl čtvrtý. Musím si to dávkovat pomalu.

Disease

Lepší než první díl.

mora.nocna
14.10.2016

Ani som nevedela, ze milujem komiksy...

Asdas
01.09.2016

U tejto knižočky to všetko začalo a veľmi ma zaujíma čo s tým urobí farba...

martinstefko
29.03.2016

Prostě můj nejoblíbenější Sandman. Snad jednou vyjde i u nás v barvě.

OldaB
24.01.2016

Bylo to těžké, ale povedlo se. Druhá kniha je možná ještě lepší než první. Jedno slovo - Korinťan, dál už netřeba.

zimela
18.02.2015

Korinťan se nekochá, zrakem skutečnost trhá a v lebce ji, chuděru, przní, Zelený ráj žije ve skleněné kouli a když už hovoříme o Domečku pro panenky, vězte, že Ken a Barbie zde mají taky své snící cameo. Stojí za to...Gaiman se zas jednou vyřádil. Morfeovou postavou funkčně provázaný mix příběhů mě bavil a líbezné Rose jsem držel palce i na nohou.
Takže asi přeci jen 5*****

jirincz
06.05.2014

Pořád mě to úplně nevtáhlo. Je to super napsané o tom žádná, ale jak všichni pořád mluví v superlativech o Sandmanovi, tak jsem asi měl přehnaná očekávání...

Paulhunterspet
05.11.2013

"Byl jsem nervózní z toho, jak mi ležel na klíně. Měli jsme ho dát do kufru."

"V kufru už něco mám."

Standa Šebek
21.09.2013

Celá komiksová série o Sandmanovi je naprosto unikátní literární počin, který svět snů zpracoval geniálním způsobem. Gaiman je mistr zkratky a prostřednictvím několika obrázků a pár zkratkovitých slov mi dokázal navodit pocit snu lépe než jakékoliv jiné médium. Druhý díl považuji za obzvláště povedený, zvláště kongres sériových vrahů.

Kapis
04.06.2013

Dle mého ještě lepší než jednička, asi i nejlepší díl celé série. Kruté, opravdu běhá místy mráz po zádech, rezonuje to, hlavně na "obilnářské konferenci". Když jsem to poprvé dočetl, tak jsem zůstal jako opařený. A Sandman to jen tak pozoruje pragmaticky. Těžko překonatelné, geniální, dokonalé, dávám 100%.

Gahanka
30.04.2012

Naprosto skvělý díl. Sen je pro mě naprosto skvělý "hrdina".