Sanctum

2. kniha série Ritus. Pokračování knihy Ritus. Touto knihou jsou ukončeny osudy všech hrdinů. Bůh potřebuje démona, aby vypátral ďábla. Řím, Věčné město, ukrývá prastará tajemství. Sem vedou stopy spiknutí, v jehož středu stojí Eric von Kastell, lovec vlkodlaků. Neustále naráží na odkaz ženy, která v 18. století bojovala o ž... celý text

2. kniha série Ritus.
Pokračování knihy Ritus. Touto knihou jsou ukončeny osudy všech hrdinů.
Bůh potřebuje démona, aby vypátral ďábla.
Řím, Věčné město, ukrývá prastará tajemství. Sem vedou stopy spiknutí, v jehož středu stojí Eric von Kastell, lovec vlkodlaků. Neustále naráží na odkaz ženy, která v 18. století bojovala o život: Gregorie, abatyše jednoho ze znesvěcených klášterů. Eric a Gregorie jsou nerozlučně spojeni nejposvátnější látkou na zemi. Sanctum může způsobit zázraky – nebo přinést smrt.
Přeložil Zdeněk Sladovník. méně textu

https://www.databazeknih.cz/images_books/38_/383/sanctum.jpg 4.2107
Série:

Ritus (2.)

Originální název:

Sanctum (2006)

Žánr:
Horory, Sci-fi, Fantasy
Vydáno:, Fantom Print
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (5)

Přidat komentář
Charlie119
08. července

První díl v končině Francie, kde, jak jsem se dočetl, byla první silnice dovedela až někdy v roce 1945, mě bavila ještě o něco víc. Přesto to mému hodnocení nic neubírá :-) skvělá kniha.

whiolet
01.12.2016

Fantasy v podání Heitze mě prostě baví a tento druhý díl nebyl vyjímkou

Roux
28.09.2014

Řekla bych, že kvalitně je na tom Sanctum stejně jako Ritus. Pohodové čtení, tak od poloviny mi nedávalo spát, takže jsem odsouvala vše stranou jen, abych mohla knihu dočíst. Konec byl lehce překvapiví - do jisté míry jsem to tušila, ale trošku jinak. Doporučuji tedy stejně jako první díl.

kejty91
28.02.2014

Knihu jsem nedočetla. Ritus mě pohltil a přečetla jsme to, dá se říct jedním dechem. Této knize chyběl ze začátku ten potřebný adrenalin, kvůli kterého se chcete dozvědět, jak to bude na konci.

Honza1994
26.08.2011

Myslím že Ritus byl lepší, ale tady se zase dočkáme velkého finále. A musím říct, že ten konec mi opravdu vyrazil dech, nebudu psát spoilery, ale SPOILER !!! na konci se dozvíme že ten koho jsme celou sérii považovali za nevinného, se nakonec pěkně vybarví, a to stylově