S tebou už nikdy

S tebou už nikdy https://www.databazeknih.cz/img/books/16_/163870/bmid_s-tebou-uz-nikdy-Y5c-163870.jpg 4 410 106

Představte si, že byste našla toho pravého... a pak zjistila, že se ho nemůžete zbavit? Když Lucy v osmnácti potká Nata, je to láska na první pohled. Lucy má jasno: on je ten pravý. V opojení první lásky se ti dva při západu slunce políbí pod benátským Mostem vzdechů a - jak praví legenda - jsou navždy nerozlučně spjati. Avšak o deset let později už jeden o druhém skoro neví. Tedy až do té doby, než je osud znovu svede dohromady. Znovu. A znovu. A zase. Už se to nezdá být tak báječné jako tenkrát v Benátkách, ale pokud Nate není ten pravý, proč je tak zatraceně těžké se s ním rozejít? Romantický příběh plný humoru o tom, jak to vypadá, když se dívčí sen o nalezení toho pravého splní do puntíku.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Kristián Entertainment

You´re the One that I Don´t Want , 2010

jluky
28.07.2016 odpad!

Ĺutujem, ale bolo to pre mňa trápenie....snažila som sa na základe priaznivých hodnotení objaviť niečo, čo tam asi malo byť....ale mňa kniha neoslovila.

majík1
03.07.2016 4 z 5

líbila

pumplu
27.06.2016

Knížka se skvěle četla - měla jsem ji přečtenou hned. I přes to, že byly některé věci "až moc" tak se mi příběh líbil :)

kanitsuj
17.02.2016 4 z 5

Ačkoli nejsem věrná a pravidelná čtenářka knížek od této autorky, musím upřímně napsat, že tento příběh se mi i přes svou nereálnost moc hezky četl a knížka se mi možná až na ten neskutečně fantasmagorický závěr připomínající ty nejvíce béčkové romantické komedie, jaké si člověk dokáže představit, líbila. Skutečnost, že člověk žije z falešné naděje, ať už je jakéhokoli druhu, je celkem běžná a že realita nakonec neodpovídá snu také. Líbilo se mi, jak si autorka s těmito tématy pohrála a tím, že je posunula ad absurdum, alespoň u mne vyvolala možnost zamyslet se sama nad sebou a nad svým jednáním. Jediné, co mi opravdu vadilo bylo značné množství chyb-jako by snad knížka neprošla korekturou!

Ria2
07.02.2016

Zábavná a vtipná kniha.
Doporučuji.

Nelička
30.01.2016 4 z 5

Tak trochu jný příběh o hesle: nic nás nerozdělí. Líbí se m ten nápad a celkově kreativity autorky. Bylo to milé, pohodové, vtipné čtení :)

Silencia
09.01.2016 3 z 5

Byla to sranda. Tak na 3,5*

lucie3166
06.01.2016 3 z 5

Čtivá kniha, zajímavý příběh a mocné kletbě a "Mostu vzdechů", pod kterým když se milenci políbí, tak už je nic nerozdělí. Tím "nic nerozdělí" myslím opravdu nic. Pořád na sebe narážejí bez příčin a aniž by to vůbec chtěli. Ale konec dobrý, všechno dobré. :-)

kyky0
21.12.2015 5 z 5

Představte si,že byste našla toho pravého......a pak zjistila,že se ho nemůžete zbavit?Romantický příběh plný humoru o tom,jak to vypadá,když se splní sen do puntíku.
Knížka mě bavila.

SelenaDemi428
20.12.2015 4 z 5

Příběh byl hezký, opět mi ale chvilku trvalo, než jsem se začetla, jak je už pro mě u knih této autorky zvykem. Poslední kapitoly jsem ale přečetla jedním dechem. Opět do příběhu autorka zapletla "kouzla". První část knihy mě moc nebrala, ale poté už jsem se vždycky těšila,a ž si urvu chvilku, usednu do křesla a budu ve čtení příběhu pokračovat :).

Chaninka
14.12.2015 3 z 5

Příběh není špatný, ale byly chvíle, kdy jsem se těšila až se zase začne něco dít a začne mě to bavit.

deedulka
07.11.2015 4 z 5

Pěkné pohodové čtení. Místy je Lucy trochu moc naivní, ale jinak jsem si její postavu oblíbila. Příběh byl vtipný i romantický zároveň. Určitě se pustím i do dalších knih od autorky.

Mafie007
08.09.2015 3 z 5

Klasická oddychovka pro čtenáře lepších knih...

Charley
09.08.2015 3 z 5

Na začátku jsem knihu několikrát odložila s komentářem: "Bože, tohle je šílená a přehnaná slaďárna!", ale když jsem četla dál zjistila jsem, že to byl úmysl autorky takhle s knihou začít. Bylo to nakonec docela příjemné počtení, ale nic bravurního. Nejsem si jistá, jestli se k autorce někdy znovu vrátím.

AnnieOrlova
27.07.2015 4 z 5

Celkem fajn knížka, ale v některých částech jsem se nudila ... :)

lenka5535
26.06.2015 3 z 5

Je to taká ľahšia romantické komédia. Je to prvá kniha, ktorú som od tejto spisovateľky čítala. Nebolo to zlé, ale ani ma to nejako neohúrilo. Miestami som sa nudila a už som sa nemohla dočkať konca. Ale tak na také odľahčenie od presladenej romantiky a brutálnej erotiky celkom fajn.

(Loch)Ness
14.02.2015 3 z 5

Docela pěkná, ale má lepší knihy.. :) Trochu mě to zklamalo, protože jsem její knihy vždy přečetla jedním dechem, ale tahle mi dala trochu zabrat..

Makyt
13.02.2015 3 z 5

Celkově knížka tak nějak o ničem.. ze začátku slibný děj, pár pěkných pasáží, ale konec stál za nic... prostě tak trochu scifi, které ve finále nestálo za to, existuje lepší literatura :-)

lara25
09.02.2015 5 z 5

Moje první kniha od autorky. Velice se mi líbila. Svižná, vtipná...měla jsem po její přečtení moc pěkný pocit. Za mne doporučuju. Romantika jak má být. :-)

Trina1
27.12.2014 3 z 5

Chvílemi jsem si myslela, že knížku odložím, nicméně úspěšně jsem došla až do konce. Přiznávám, že jsem občas nějaký odstavec přeskočila, protože toto skutečně není můj šálek kávy. Čtivé to sice je, ale občas dost přeslazené, spousta neuvěřitelných náhod, hlavní hrdinka se místy chová jako puťka a vše je završeno medovým happyendem. Alexandra Potter se bohužel nezařadí k mým oblíbeným autorům.

Benátky

Alexandra Potter
britská, 1970
2011  70%Není přání jako přání
2012  63%Já a pan Darcy
2013  70%S tebou už nikdy
2016  81%Láska z Paříže
2014  80%Lásce na stopě

Kniha S tebou už nikdy je v