S láskou, Eloise

S láskou, Eloise
https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/480985/bmid_s-laskou-eloise-05H-480985.jpg 4 982 982

Sir Phillip Crane vie, že Eloise Bridgertonová je stará dievka, a tak sa ju rozhodne požiadať o ruku. Myslí si, že je poddajná, nenápadná a zúfalo túži po manželstve. Až na to… že ona taká nie je. Krásna žena stojaca pred jeho dverami je všetkým iným len nie pokojnou dámou. Keď však aspoň na chvíľu zatvorí ústa, Phillip má chuť bozkávať ju. Rozmýšľa nad tým, či je blázon? Eloise Bridgertonová si nemôže vziať muža, ktorého nikdy nestretla! Potom však začne uvažovať… a skôr než sa stihne nazdať, sedí uprostred noci v prenajatej drožke a cestuje za mužom, ktorý by mohol byť jej druhou polovicou. Až na to… že ním nie je. Dokonalý manžel by nebol taký náladový a nevychovaný, a hoci je Phillip príťažlivý, je aj drsný, hrubý a živočíšny. Je presným opakom londýnskych gentlemanov, ktorí súperili o jej ruku, ale keď sa usmeje… a pobozká ju… zem sa jej stráca pod nohami a ona nevie prestať uvažovať nad tým, či by tento nedokonalý muž nemohol byť tým pravým.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Pandora

To Sir Phillip with love , 2003

Senza Jenka
22.07.2023 4 z 5

(SPOILER) Po tak dlouhém čekání mohla autorka s Eloise předvést větší výkon. Ale jinak to byla příjemná změna. Phillip byl trochu balvan. Jeho představa dokonalého manželství - že manželka za něj všechno vyřeší a on se může věnovat "důležitým" věcem (tedy nimrání ve skleníku, děti přece tak důležité nejsou), se ani jinak nazvat nedá - prostě balvan.
Edwardsovou bych rovnou postavila ke zdi a zastřelila. Starého Cranea také, ale tomu bych vpálila kulku do břicha, aby to chvíli trvalo a mohl si to pořádně užít.
Scény s bratry byly malinko přehrávané, ale pobavily.

Aveli
06.07.2023 5 z 5

Pro mě byl tento díl opětovné oživení. Po předchozích dvou slabších dílech, mě tento mile překvapil. Líbilo se mi, že vidíme i jiný příběh než jen neustálé večírky s debutantkami. A vzhledem k věku hlavních aktérů řešíme i jiné starosti. Hezké bylo také po dlouhé době rodinná pospolitost bratrů, kteří přijeli Eloise zachránit.

Edona
26.06.2023 2 z 5

Na příběh Eloise jsem se těšila, ale bohužel mě zklamal, předchozí díly byly lepší. Při čtení jsem se nudila.. Eloise měla rozhodně větší potenciál, než jak ji autorka vykreslila v tomto díle.

Luciee113
26.06.2023 5 z 5

Musím napsat můj první dojem... Jsem ve třetí kapitole a strašně moc mě to baví.....

Anniee
24.06.2023 3 z 5

Lepší než Čekanka, ale zároveň prostě takový meh. Už v téhle sérii asi nenajdu nic nového. První díly byly fajn, ale teď už se to jen opakuje.

Luci-_-
21.06.2023 5 z 5

Ačkoli spousta lidí čekalo od Eloise víc, mně přišla kniha skvělá. Opět čtivá tak, že zmizela za jedno odpoledne. Příběh je jak jinak romantický a Eloise i sir Phillip mi neskutečně sedli. Příjemně vítáni byli bratři Bridgertonovi opět v akci 'záchrana sestry', kterou jsem postrádala od prvního dílu, kdy zachraňovali Daphne před budoucím manželem.

Nika151
14.06.2023 5 z 5

Pro mě další super díl, Eloise mi je blízká a celý příběh byl takový lehký. Čtení přesně na léto k vodě.

petka.f
24.05.2023 5 z 5

Vetsina zminuje zklamani, pro me je tento dil jeden z nejlepsich - tedy v rozsahu 1-5, ctu je poporade :)

cukrovka
09.05.2023 3 z 5

Jednoduchá romantická oddechovka. Tento díl mi přišel trochu nudnější. Od Eloise jsem čekala víc.

scarletblue
04.05.2023 3 z 5

Zrovna od postavy Eloise jsem očekávala nejvíce, bohužel zklamání. Postava stále skvělá, ale děj nudný.

Ivet_V
25.04.2023 4 z 5

Eloise jsem si oblíbila během série a těšila jsem se, až jí nahlédnutí do hlavy, ale musím říct, že to bylo zklamání. Phillip mi byl na začátku nesympatický a celou dobu takový nějaký. Celá situace se zlepšila, když se tam objevili členové Bridgertonovi rodiny. Ale stejně mi to přišlo nudné a bez děje.

kniznistranky
17.04.2023 3 z 5

Další díl Bridgertonových, tentokrát o velice chytré Eloise, která je ve svých devětadvaceti stále neprovdaná a je považovaná za starou pannu. Celá série je maximálně odpočinková a nenáročná, jako dělaná na dny, kdy nechcete přemýšlet nad ničím, nebo nemáte zrovna dostatečnou mozkovou kapacitu na složitější a zamotané příběhy.

Eloise jsem si oblíbila už v předchozích dílech (i v seriálu). Její temperament a osobnost mě moc bavili a těšila jsem se na tento pátý díl, který je celý o ní. Možná jsem čekala kapku víc, než jsem nakonec dostala, i když zapeklité vztahy mezi sirem Phillipem a jeho dětmi dodaly příběhu šmrnc. Druhý díl - Vikomt, který mě miloval - u mě ale zatím pořád co se děje týče vede.

Není moc co dál psát. Je to více méně pořád na jedno brdo, ale já si Bridgertonovi vždycky šetřím na chvíle, kdy mi čtení moc nejde, nebo nemám náladu na nic složitého a chci si prostě jen přečíst něco naprosto nenáročného a odpočinout si - a to tato série vždycky splní na jedničku. Žádné převratné dílo to není a ani to od této série nelze očekávat.

barcasknihou
11.04.2023 2 z 5

Knihy od Julie Quinn miluji, naprosto zbožňuju její příběhy o Bridgertonově rodině. Dokáže vždy krásně popsat postavu a jeho charakter, kvůli tomu jsem si oblíbila skoro všechny postavy v předchozích dílech. Především jsem si oblíbila Eloise, která je silnou, nebojácnou, svéhlavou a trochu tvrdohlavou hrdinkou, kterou si oblíbí snad každý. Proto jsem se tak moc těšila na její příběh, jak si najde lásku. Bohužel je tohle za mě ohromné zklamání. Čekala jsem úplně něco jiného.

Hlavní mužský hrdina Phillip se choval jako nehorázný blbec, ze kterého mi bylo jenom možná tak špatně od žaludku. Eloise před Phillipem odmítla mám pocit šest žádostí o ruku, jenom proto aby si pak vzala takového idiota. Vážně mě ta knížka naštvala. Autorka má ve zvyku psát u jednotlivých mužů, že mají nějaké trauma, a nebo jistý problém s něčím, ale vždycky se to vyřeší a tu postavu si moc oblíbím, tak jako tak. Ale tohle co bylo za chlapa? Pro mě byl tak moc slizký a jednoduše hrozně odpudiví. Napsala bych i mnohem horší slova. Ani mi to nepřišlo nijak romantické a už vůbec jsem u toho neměla takové ty ucelené ksichtíky, které jsem měla zatím u každého z předchozích dílů.
Zatím bohužel nejhorší díl.

saez
20.03.2023 3 z 5

Tak já nevím. Také jste od Eloise čekali nějak víc?

zuzuzajda
05.03.2023 3 z 5

Kniha je vicemene stejna jako predchazejici dily. Ze vsech me tato bavila asi nejmene a tim konci i cteni teto serie. Do dalsiho dilu se jiz poustet nebudu.

ElizPetrova
25.02.2023 2 z 5

A toto mělo být prosím pěkně co? Sir Phillip je nejhorší hlavní postava z romantické knihy, kterou jsem kdy četla. Příběh Eloise mě nemohl zklamat víc. Dál raději bez komentáře. Zbytečné plýtvat slovy.

Anor505
15.02.2023 4 z 5

Bridgertonovi nezklamou, když si chce člověk přečíst laskavou romantiku. Jen tentokrát si pro sebe ukradli celou knihu Phillip s dvojčaty, moc jsem jim fandila, aby k sobě našli cestu.

Přečti_si
30.12.2022 4 z 5

Opět super příběh Bridgertonů, tentokrát inteligentní, svéhlavé Eliose. Phillip je popsán pěkně do hloubky, jeho pochyby o sobě samém jako rodiči, zejména zábavná byla zápletka s bratry Bridgertonovými. Nezklamala, slupnuta jako malina během jednoho dne a těším se zase na další díl.

5holek
14.12.2022 3 z 5

Když si chceš odpočinout, moc nepřemýšlet a nemuset nic moc řešit.

pat4157
29.11.2022 4 z 5

Tak tentokráte slabší. Od Eloise jsem čekala víc divočiny a víc humoru. Ale i tak pěkná oddechovka.