S hlavou v oblacích (pejru)

S hlavou v oblacích (pejru) https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/171278/bmid_s-hlavou-v-oblacich-pejru-171278.jpg 4 1065 312

Když se Markéta vybourá v autě v jakémsi zapadákově a je nucena přečkat víkend ve společnosti velkého a děsivého vidláka Marvina, rozhodně nečeká, že se během dvou dnů do toho samého velkého a děsivého Marvia - vlastně Pavla - dokáže zamilovat. A když odjíždí, vůbec nečeká, že by Marvin mohl mít zájem o něco víc, než příjemný úlet. Ale po nějakém čase zjišťuje, že se jí velký zlý Marvin zapsal do života víc, než jedním úletem...... celý text

tanecnica
30.07.2019 4 z 5

Druhá kniha, kterou jsem od této autorky četla. Opět velmi milá oddychovka, která pobaví a není úplně hloupá. Takový lepší román (nebo spíše jednohubka) pro větší holky, ne pro puberťačky....

Lil30
26.06.2019 3 z 5

Znova jsem si tuto autorku vybrala díky Čtenářské výzvě, jako minulý rok. Kniha se mi líbila a zasmála jsem se u ní, hlavní hrdinka byla vtipná. Ale chvílemi jsem měla chuť s ní zatřást, hlavně na konci. Musím se ale přiznat, že Pekáč buchet se mi líbil vice. Těžko si budu po delší době pamatovat, že jsem tuto knihu četla, ale jako oddychovka byla fajn. Už mi chybí jen Bavettovi.

burg
14.06.2019 3 z 5

Hmm.. tak co vlastně napsat. Pár momentů bylo fakt výborných, celkově oddechové čtení někam na pláž, nebo nudnou odpolední ve fabrice. Vlastně jsem se při čtení bavil a to i přesto, že vím, že za měsíc si ani nevzpomenu, že jsem něco takovýho vůbec četl - natož abych si vzpomněl o čem že to vlastně bylo.

wotana
28.05.2019 5 z 5

Já tuhle autorku miluju. Má skvělé knihy, vtipné a přečtené za den. Už se těším na další její knihu.

Drahuš
22.05.2019 5 z 5

Taková sranda na deštivý večer, ale jelikož jsem se náramně pobavila, nemůžu jinak, než za pět hvězd:-D

Ishir
10.04.2019 4 z 5

Kniha se dobře četla. Hlavní hrdinka Markéta mě příšerně rozčilovala. Marvin by s ní měl pořádně zatřást, aby se probrala.

JanickaP
16.03.2019 4 z 5

Tak tahle knizka se mi moooc libila. Byla vtipna a zajimava. Urcite ji hodnotím lepe nez "Pekac buchet", tohle bylo fakt fajn pocteni, od ktereho jsem se neodlepila az do posledni stranky.

Sarah01
05.03.2019 3 z 5

Tahle knížka mi přijde od paní Petrusové nejslabší, taková červená knihovna a hlavní hrdinka mi zrovna k srdci nepřirostla. Docela mi vadily ty její zbytečné úvahy, které měly vytvořit asi jakousi omáčku k tomu sladkému příběhu. Bavettovi byli daleko lepší.

ecko0541
01.03.2019 5 z 5

Klasický romantický příběh. Ale mě se kniha moc líbila, velmi dobře se četla a opravdu jsem se u toho bavila, hlavní hrdinka měla vydařené hlášky! :)

uminaa
15.02.2019 3 z 5

Taká chuťovečka :) Prečítané veľmi rýchlo. Aj napriek tomu, že mi je humor autorky neskutočne blízky a sympatický, musím uznať, že (hormóny - nehormóny) Markéta mi trošku ku koncu vadila.
Zasmiala som sa, ale kniha "Pekáč buchet" sa mi páčila oveľa viac :)

Kitket
11.02.2019 odpad!

Za mě nejslabší z knih od této autorky. Předchozí tituly se mi líbily moc.

babystar
25.01.2019 5 z 5

Bezvadná oddechovka, u které jsem se zasmála. Kdo nezažil, nepochopí.

junine
20.01.2019 1 z 5

Mrzí mne to, na knížku jsem se těšila, ale nezaujala, zasmála jsem se dvakrát. Markéta jen žvanila nesmysly, chovala se nedospěle, prostě jako kráva, což sama xkrát konstatovala. Nějak jsem nepochopila, jak takhle se chovající žena může vzbudit v chlapovi takovou touhu, že po ní pátrá a ještě půl roku po jejím odchodu má z toho trápení kruhy pod očima. Pak to neustálý utíkání. A proč dělat z ženský v 6. měsíci tank, co neprojde dveřma a bez pomoci nevstane z gauče. To fakt ne :-(.

michalka S.
18.01.2019 5 z 5

Kniha me bavila i jsem se zasmála...

alenkacermi
14.01.2019 5 z 5

Milá a vtipná knížka. Bavila jsem se od začátku a mnohokrát se zasmála. Přesně to jsem potřebovala. Určitě doporučím.

avalonek
14.01.2019 5 z 5

Krásná kniha,která krásně povzbudí a čtenáře rozesměje..Děj,který je opravdu ze života a s dobrým koncem..Knihu jsem slupla,a ani se nezakuckala..Krásné čtení,moc doporučuji,spisovatelka opravdu umí..

MahtielM
08.01.2019 5 z 5

Asi zatím nejlepší knížka, kterou jsem od této autorky četla. Doporučuji :)

Lienilda
04.01.2019 2 z 5

Jako oddechovka na prazdninove odpoledne se to da, ale ja mam radsi knihy dejove obsahlejsi a hlavní hrdinky mene klackovitě se chovajici. Autorce a editorum nejspis unikla chyba, ze Markete se v noci dovola kamoska na statek, pritom signal ma byt na jinem konkretnim miste.

Lofda
30.12.2018 5 z 5

Ano, ano, ano! Jasně, je to pohádka pro velký holky, ten konec.. Ale co, já jsem se bavila a hodně bavila! Milé, vtipné.. S jazykem si autorka opravdu umí pohrát, ono takové holení holení, případně Zmrzlina Mrázová x Winter.. ;-) Doporučuji! Jen škoda, že je to tak krátké, četla bych i dál. Ani bonusová povídka na webu autorky nebyla dost.. Už se těším na další knížky, které napsala, rozhodně po nich sáhnu!
PS: (20.3.2021) další komentář po dalším znovupřečtení... Nemůžu si pomoct, i když se v druhé části knihy Markéta chová už vážně "střeleně" (nebudu prozrazovat, prozradila bych víc než je třeba), já tuhle knížku miluju, ten příběh je tak milý a svým způsobem dokonalý, že se pro dobrou náladu vracím znovu.. Poněkolikáté.. A ne naposledy..
Paní Kateřino, kdy zase vydáte nějaký příběh? Třeba Míra se mi zdál jako fajn chlap, vymyslete zase něco, prosíím..

Lenka8418
25.11.2018 3 z 5

Úžasná oddechovka, při čtení v MHD jsem se fakt bavila,lidi na mě museli koukat jak na blázna, že se tam culím. Hlavní postava se mi moc líbila. Doporučuji a určitě přečtu ostatní knihy autorky

2012  89%Nebezpečná láska
2014  85%Zakázaná přitažlivost
2014  79%Pekáč buchet
2013  88%Nepřítel mého nepřítele
2013  82%S hlavou v oblacích (pejru)

Kniha S hlavou v oblacích (pejru) je v

Přečtených1 457x