S hlavou v oblacích (pejru)

S hlavou v oblacích (pejru) https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/171278/bmid_s-hlavou-v-oblacich-pejru-171278.jpg 4 1065 312

Když se Markéta vybourá v autě v jakémsi zapadákově a je nucena přečkat víkend ve společnosti velkého a děsivého vidláka Marvina, rozhodně nečeká, že se během dvou dnů do toho samého velkého a děsivého Marvia - vlastně Pavla - dokáže zamilovat. A když odjíždí, vůbec nečeká, že by Marvin mohl mít zájem o něco víc, než příjemný úlet. Ale po nějakém čase zjišťuje, že se jí velký zlý Marvin zapsal do života víc, než jedním úletem...... celý text

ickok
21.01.2021 5 z 5

Bezva, moc jsem se nasmala a to já jen tak ničemu se nesmějí.

veronika9761
21.01.2021 4 z 5

Tuze prijemna záležitost. Musim se mrknout na ostatní knihy autorky.

Hani77
17.01.2021 4 z 5

Taková nenáročná oddechovka, ale chvílemi je to hodně ujeté. Dostala mě strana 109-110, díky tomu dávám 4*.

Monya.grch
17.01.2021 3 z 5

Taková oddychovka, přečtená za jedno odpoledne. Kniha se četla hezky, ale příběh hodně nereálný. Chování hlavní hrdinky jsem nechápala, přišlo mi, že se chová jako malé umanuté dítě.

evik2710
16.01.2021 5 z 5

Přečteno jedním dechem super

allfonsa
15.01.2021 5 z 5

Krásná oddechovka, vtipně napsané, mrzelo mě, když jsem knihu dočetla

Emma046
04.01.2021

Z hlavou v oblacích,byla pro mě další z knih autorky u které jsem se fakt upřímně smála.Trosku pohádka,ale povedená.A taková jednohubka.Az mi bylo líto,že nemá pokračování.A velká škoda, že autorka už nepíše.

KSarlota
08.12.2020 5 z 5

Romantická oddechovka, bavila jsem se

gabca5316
08.11.2020 5 z 5

Tak to byla jizda, to se to cetlo ???? Ano, mimo realitu, ale takova oddechovka ????

Siegrid
07.10.2020 5 z 5

Super oddychovka, za cca hodinu přečtená. Dobře jsem se bavila.

Evaho73
11.08.2020 2 z 5

(SPOILER) Nechala som sa zlákať suprovými referenciami k tejto knižôčke, ale ostala som poriadne sklamaná...
Je to asi spôsobené mojou posadnutosťou, že príbehy vždy porovnávam s realitou života, ale tento mi prišiel úplne mimo jej bežných hraníc.
Hlavné postavy mi vôbec nesadli, ich správanie sa vôbec nehodilo k ich spoločenskej úrovni, napr. vysokoškolský vzdelaná kreatívna riaditeľka mala horšie chovanie a vystupovanie, ako priemerná preafektovaná puberťáčka. Jej vystupovanie a inteligencia mali poriadne ďaleko od zrelej sebavedomej ženy.
Tentokrát tu pre mňa nebola záchrana ani v podobe receptov, aby si príbeh u mňa zlepšil svoju reputáciu.

NikolaSkop
26.07.2020 1 z 5

Bohužel tato knížka nebyla zrovna můj šalek kávy. Myšlení hlavní hrdinky mě neskutečně vytáčelo a měla sem co dělat abych knihu dočetla! :( Jediný zaco dávam hvězdičku je hůmor ale jsem si jistá že tuhle knížku už nikdy znovu neotevřu.

JanaSustr
18.07.2020 5 z 5

Zábavná jednohubka.

Ouninka
17.07.2020 4 z 5

Super letní oddechovka...taková jednohubka, příjemná...děj je předvídatelný, neurazí, ale ani příliš nenadchne...ale i tak za mě super :-)

Alena_S
22.06.2020

Trochu haprující anotace. Na „Marvinovi“ není vidláckého skoro nic, až na místo bydliště (tj. mimo panelák), přesto mu tak autorka soustavně říká. Na Markétu by se měl podívat doktor, protože co předvádí (panické úprky z místa na místo, roztržitost, krádeže zvířat), to už není hlava v pejru, ale nějaká porucha, co musí bolet ji, její okolí a nejméně některé čtenáře…

Zomy
09.06.2020 4 z 5

K českým autorům přistupuji trochu s opatrností, ale Kateřina Petrusová už se mi mockrát osvědčila, samozřejmě nejvíc v serii Bavettových.

S hlavou v oblacích mě opět nezklamala. Je to trochu pohádka, trochu bláznivá romantická komedie a dost zábava.
Její humor je skutečně vtipný, funguje a působí sympaticky.
Trochu mě mrzelo, že hlavní hrdinové nedostali v průběhu více prostoru společně, ale děj je přímočarý, plyne svižně a člověk si u knížky náramně odpočine.

Denisa31
22.05.2020 4 z 5

Na začátku jsem byla lehce skeptická, protože to na můj vkus šlo všechno nějak moc rychle. :) Ale byla to super oddychovka, takhle jsem se u knihu dlouho nezasmala :)

Ivik3
15.05.2020 5 z 5

Opravdu čtivá.Misty jsem se i hlasitě smála:).
Pro mne velice příjemné čtení a odreagování.
Chtěla jsem nějakou knihu pro rozečteni,která mi navodí velice příjemnou atmosféru a to se povedlo:)

JitkaH83
01.05.2020 3 z 5

Čtivá, oddychová, jednoduchá. Finále trochu přitažené za vlasy, z hrdinky zbytečně hysterka.

Barča9
05.03.2020 3 z 5

Docela čtivý román. Klasika-on chce jí,ona chce jeho, ona ho nechce,on ji hledá.... A nakonec svatba :) kniha se četla lehce a rychle. Doporučuji jako letní čtení k vodě

2012  89%Nebezpečná láska
2014  85%Zakázaná přitažlivost
2014  79%Pekáč buchet
2013  88%Nepřítel mého nepřítele
2013  82%S hlavou v oblacích (pejru)

Kniha S hlavou v oblacích (pejru) je v

Přečtených1 457x