S hlavou v oblacích (pejru)

S hlavou v oblacích (pejru) https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/171278/bmid_s-hlavou-v-oblacich-pejru-171278.jpg 4 1065 312

Když se Markéta vybourá v autě v jakémsi zapadákově a je nucena přečkat víkend ve společnosti velkého a děsivého vidláka Marvina, rozhodně nečeká, že se během dvou dnů do toho samého velkého a děsivého Marvia - vlastně Pavla - dokáže zamilovat. A když odjíždí, vůbec nečeká, že by Marvin mohl mít zájem o něco víc, než příjemný úlet. Ale po nějakém čase zjišťuje, že se jí velký zlý Marvin zapsal do života víc, než jedním úletem...... celý text

Ana72154
24.01.2022 2 z 5

Jako oddechovka na odpoledne super. Jen mi ten příběh přišel tak trochu padlý na hlavu.

Kskaja
26.12.2021 1 z 5

Po 50 stránkách jsem to vzdala...to se nedalo dočíst. Vyjadřování katastrofa. Popis erotických scén...to jako vážně? Stokrát ohrane.. Děj nuda. Ani ten humor mě nebavil. Je mi líto. :/

Potolu
21.12.2021 2 z 5

Další dílko ala Bridget Jones a 50 odstínů šedi. Jako oddechovka dobré, ale postavy prostě neuvěřitelné - rádoby vtipná, bohatá panička (podpatky i doma!), kamarádi, kteří bezmezně žijí životem své kamarádky a bohatý, krásný, sexy vidlák. Ne, další knihy od autorky číst nebudu. Jsem poněkud náročnější čtenář a podobné knihy už mě nebaví = ztráta času.

sidonka
18.12.2021 4 z 5

To bylo tedy krásné sobotní odpoledne, naprosto super oddechovka, u které mi tekly slzy smíchu, škoda, že byla tak krátká

PavlaA
13.11.2021 5 z 5

Tohle se mi líbilo. Příběh měl spád a dobře se četl, i když to bylo takové dívčí čtení, bavilo mě to

Kristy.Seb
04.11.2021 5 z 5

Naprosto skvělá oddychovka. Až mě mrzelo, že to bylo tak krátké. Milé, vtipné a prostě skvělé!

Dejna07
05.10.2021 2 z 5

Oddechovka na chalupu, jak už tu někdo psa.... Žádné literární veledílo, ale dočetla jsem.

Acnaj
05.10.2021 2 z 5

Žádný zázrak, takové letní víkendové čtení... Podobných filmů a knížek je teď okolo plno mi přijde...

Beruska18
03.07.2021 3 z 5

Nebylo nic nad čím by jste udělali "wow", ale bylo to čtení oddechové, úsměvné a moc hezky se to četlo :-)

Bauriska
02.07.2021 2 z 5

Odpolední jednohubka. Není to žádné literární veledílo, ale chtěla jsem rychlou erotickou romantiku a to jsem taky dostala.

Ač považuji hlavní hrdinku za krajně nesympatickou hysterku (od začátku až do konce), četlo se to příjemně, občas jsem i zasmála. A Marvin.. jóó, ten se mi teda líbil :)

princesse
10.06.2021 2 z 5

Tak nějak nevím jak zhodnotit ... přihlouplá slátanina, jako tohle byl opravdu příběh! Četla jsem z tohoto žánru již nespočet knih, ale tahle patří rozhodně k těm nepovedenějším. Ani extra vtipné, ani extra uvěřitelné, prostě vůbec nic extra. Za přečtení to snad ani nestojí, tak určitě nemohu doporučit.

maryska09
29.05.2021 5 z 5

Hezká milá knížečka, ideální pro romantickou náladu, ale zároveň vtipná a svižná. Dopuručuji na příjemně ztrávené odpoledne.

EvikU.
25.05.2021 4 z 5

Knihu jsem si náramně užila. Asi jsem zrovna potřebovala nějakou romanťárnu. Fakt mi kniha sedla. Sice to nebylo nic zas tak světoborného, ale bylo to milý a hezky se to četlo a odpočinula jsem si. Za mě palec a doporučuji.

martina1797
13.05.2021 5 z 5

Tak tohle byla moc hezká pohádka o jedné slečně v nesnázích a chuďasovi, ze kterého se nakonec vyklube bohatý princ. Pěkně se četla a místy opravdu pobavila. Pro mě určitě milé překvapení a asi to nebude poslední kniha od této autorky.

Veruci
12.04.2021 3 z 5

Těsně před tím, než jsem se pustila do této knihy, jsem dočetla Sexy mlékaře s jasným předsevzetím, že nic podobného nechci pěkně dlouho vidět.
Jenže jsem si nepřečetla anotaci a "S hlavou v oblacích (pejru)" byla jediná oddechovka, kterou jsem zrovna měla staženou v telefonu. Vůbec jsem netušila do čeho jdu. Než jsem si uvědomila, že obě knížky jsou o tom samém (dokonce i hlavní hrdinka pracuje v reklamní společnosti), už jsem se smála skoro nahlas a byla jsem chycená. Z toho pomyslného souboje vychází česká autorka jako jednoznačný vítěz. Neřeším reálnost situací, to u tohoto druhu literatury snad ani nejde. Ale kniha má spád a je napsána s úžasným humorem. Jako oddechovka na odreagování, nebo do MHD naprosto ideální.

Zlatovlas
23.03.2021 3 z 5

Vtipná pohádka na odpoledne, když nevíte kudy z nudy...Četlo se to svižně, o tom jako žádná, nicméně byly tam momenty,co mi přišly hrozně přitažený za vlasy. Plus jsem se musela sama sebe ptát, kolik že to je hlavní hrdince let, protože se tam mihnou slova jako "už nejsi nemladší", "vysloužilá kreativní ředitelka" atp., tudíž by ji člověk tipoval na pěknou pětatřicítku, ale skutky vypovídaly o ztřeštěné náctileté holce.
Každopádně účel knížka splnila, takže proč ne :)

pocketka
14.03.2021 5 z 5

Tohle je prostě skvělá jednohubka, kterou zvládnete přečíst během pár hodin. Mohu číst opakovaně, pokaždé mě pobaví. Nyní jsem se k ní vrátila z důvodu Čtenářské výzvy a opět nezklamala.

johana3160
10.03.2021 4 z 5

Asi bych to definovala jako ceskou harlequinku. I kdyz lepsi... nerealne ale vtipne.

Evča98
26.02.2021 3 z 5

Taková jednoduchá, za den přečtená pohádka. Pro mě celkem nereálný příběh, ale na oddech kniha nebyla špatná.

Modrásek16
24.01.2021 5 z 5

Hezká a milá kniha. Vybrala jsem si ji do výzvy a mile překvapila.

2012  89%Nebezpečná láska
2014  85%Zakázaná přitažlivost
2014  79%Pekáč buchet
2013  88%Nepřítel mého nepřítele
2013  82%S hlavou v oblacích (pejru)

Kniha S hlavou v oblacích (pejru) je v

Přečtených1 457x