S hlavou v oblacích (pejru)

S hlavou v oblacích (pejru) https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/171278/bmid_s-hlavou-v-oblacich-pejru-171278.jpg 4 1065 312

Když se Markéta vybourá v autě v jakémsi zapadákově a je nucena přečkat víkend ve společnosti velkého a děsivého vidláka Marvina, rozhodně nečeká, že se během dvou dnů do toho samého velkého a děsivého Marvia - vlastně Pavla - dokáže zamilovat. A když odjíždí, vůbec nečeká, že by Marvin mohl mít zájem o něco víc, než příjemný úlet. Ale po nějakém čase zjišťuje, že se jí velký zlý Marvin zapsal do života víc, než jedním úletem...... celý text

magnolia
18.12.2013 2 z 5

No, tak nadšení se nekoná. Nějak mi nesedl způsob vyprávění a chování hrdinky. Třeba ve srovnání s Poslední aristokratkou, která taky peprnějšími výrazy nešetřila, mi tady těch výrazů připadalo použitých nadmíru (u ženy). Asi to bude tou hrdinkou, která ale jistě jiným čtenářkám bude blízká a její příběh též. Ale několikrát jsem se pousmála, to jo.

evasamankova
08.12.2013 4 z 5

Velmi hezký humorně romantický příběh. Nenáročná oddechová kniha pro dobrou náladu. Kniha se mi velmi líbila, Kateřina Petrusová mě zkrátka ani tentokrát nezklamala.

bookcase
02.12.2013 5 z 5

Na začátku jsem si říkala, že je knížka strašně tenká....ale pak jsem zjistila, že v ní bylo řečeno vše podstatné tak, abych se zasmála a prožila si s hrdinkou bláznivý, humorný a romantický příběh.

P.ary
26.11.2013 5 z 5

Tahle autorka patří mezi mé oblíbené :-) Knížka se mi opravdu líbila... Smála jsem se, až jsem brečela, nedoporučuji číst na veřejnosti, ostatní by si mohli myslet, že jste se zbláznili... taková jednohubka na večer :-)

Anre3
24.11.2013 3 z 5

Kniha mi líbila, je čtivá. Mám ráda autorky styl psaní, humor a dialog hlavních postav. Kvůli tomu, že kniha je krátká a na mě moc romantická ( ve srovnání s již vydanými knížkami) dávám autorce 3 hvězdičky..

jaja10
22.11.2013 4 z 5

Knížka se mi moc líbila, jen mi trochu vadilo, že uběhlo docela dost času, než se ti dva opět viděli a vše si vysvětlili a taky to, že byla knížka trochu krátka...četla bych totiž dál a dál. :-)

JajaAP
20.11.2013 5 z 5

Skvělá a zábavná jak jsem očekávala. Jen na můj vkus trošku krátká a málo popsané postavy.

Neri
19.11.2013 2 z 5

Mrzí mě to, ale půjdu asi trochu proti názoru většiny. Knížečka je to čtivá a ano, bylo v ní pár míst, kde jsem se zasmála, ale že by mě příběh nějak nadchl nebo ohromil, o tom, bohužel, nemůže být řeč. Zkrátka, čekala jsem asi trochu víc.

Nel-ly
18.11.2013 4 z 5

Výborně jsem se bavila :) tahle malá knížečka splnila přesně to, co jsem od ní čekala a líbila se mi mnohem víc než předchozí dva romány...

Betty205
15.11.2013

Po Nebezpečné lásce a Nepříteli mého nepřítele jsem nečekala, že přijde nějaká knížka, kterou si hrdě vystavím v knihovničce a budu ji doporučovat kamarádkám, které mají duši stejně romantickou a naivní, jako já. Po přečtení této knihy jsem i já uvěřila, že se prostě dobré věci dějí a každý to své štěstí jednou najde, i když se ho urputně snaží odehnat. Vřele doporučuji a věřím, že se zasmějete stejně jako já, neboť o tomhle svět literutura je - zasmát se, poplakat si, zamyslet se, ale hlavně si něco odnést. Já si uchovám ten pocit, který přišel, když jsem zavřela knihu. Za mě pět hvězdiček.

Kruciprdel mě dostala. :D

Valerie21
13.11.2013 5 z 5

Naprosto úžasná knížka,dlouho se mi nestalo ,abych si poplakala i smála se jak cvok v jednu chvíli.Jen škoda že byla tak krátká,dala jsem ji za jeden večer a část noci.Četla jsem i obě předchozí knihy autorky a rovněž můžu doporučit.

Moruška
08.11.2013 5 z 5

Ze všech knih, co jsem kdy četla, jsem jen u dvou brečela smíchy. Jednou z nich je tato a druhou Nebezpečná láska :-)

2012  89%Nebezpečná láska
2014  85%Zakázaná přitažlivost
2014  79%Pekáč buchet
2013  88%Nepřítel mého nepřítele
2013  82%S hlavou v oblacích (pejru)

Kniha S hlavou v oblacích (pejru) je v

Přečtených1 457x