Rebelský dědic

Rebelský dědic https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/404265/bmid_rebelsky-dedic-eFm-404265.jpg 4 883 180

Rush Duet série

Gia přijíždí na léto pracovat do Hamptons. Po jedné nevydařené noci s jistým mužem se rozhodne, že si dá po zbytek léta od opačného pohlaví pohov. Toho se ovšem drží jen do té doby, dokud nepozná svého nového šéfa Rushe, muže s komplikovanou minulostí a rodinou, jež s ním nechce mít nic společného. Rush svým citům vůči Gie vzdoruje, protože vztah nechce, a raději vyhledává náhodné známosti. K Gie ho však táhne něco, čemu nedokáže odolat. Když spolu Gia a Rush skutečně začnou chodit, Gia brzy nato zjistí, že během oné noci na začátku léta otěhotněla. Společně se rozhodnou tuto překážku překonat, ale nebude to tak snadné, jak by se mohlo zdát…... celý text

Literatura světová Romány
Vydáno: ekniha , Baronet

Rebel Heir , 2018

Maruš.D
11.03.2019 5 z 5

Kdybych knihu měla popsat jedním slovem, bylo by to “DRSNÝ”!!
Ze začátku to byla jako jakákoliv romantická kniha. Byla zajímavá, ale očekáváte to stejné klišé, jaké tento typ knih obsahuje. Nicméně zápletka v tomto příběhu mne naprosto dostala a už se nemohu dočkat dalšího dílu!
Rushe jsem si rychle oblíbila. Gia mi moc nesedla, ale rozhodně nebyla až tolik protovná, aby mi to pokazilo celkový dojem z knihy. Za mě určitě doporučuji přečíst! :-)))

Petra38
11.03.2019 5 z 5

Kniha me stahla tak,ze jsem si zase dala za den a neco malo k tomu, i kdyz neni kdovijak dlouha. Premyslela jsem, dam pet nebo pouze ctyri hvezdy? Myslim,ze mi chybela ta hloubka osobnosti postav, to me krapet nedotazene. Uz od poloviny knihy mi bylo jasne, ze ten chlapek se kterym stravila tu os(t)udnou noc je Rushuv bratr. Konec skvely, uzasne nalakal na pokracovani, na ktere se ted vazne tesim, takze tu jiz zminenou hloubku odpoustim na celych 5*. Nechybi tomu humor,sex a nejaky ten konflikt takze za me doporucuji :-)

gimaf
10.03.2019 5 z 5

Knihy od obidvoch autoriek, buď spolu alebo jednotlivo napísané, sa veľmi dobre čítajú, dej má spád. Bohužiaľ, smerovanie deja som predvídala, aj jeho koniec a preto sa teším na nejaké prekvapenie v ďalšom pokračovaní série.

trynitrix
06.03.2019 4 z 5

Ooo tady jsem se tedy bavila, zazobaný floutek :-D kniha se vyvíjela zajímavě a ten konec i když už jsem si to myslela o koho jde než na to ona sama přišla co se jí přihodilo( ten kdo četl tak ví) a ten konec famózní až jsem si říkala to nám snad spisovatelka nemohla udělat a čekat na pokračování.

fidáš
05.03.2019 5 z 5

Moc pěkně se četlo, ale ten konec!!!

Makadamka
03.03.2019 1 z 5

Asi je to jenom můj pocit ale hlavní hrdinka mi byla strašně nesympaticka, měla jsem z ni pocit, že autorka se ji snaží vykreslit
jako normální holku od vedle ale ja jsem v ni viděla jen obyčejnou rozmazlenou nanu, další díl oželím, promiň Rushi byl jsi skvělej

sydneys
03.03.2019 5 z 5

Zhltnuté za skvělých 6 hodin. Nemohla jsem se o toho odtrhnout. Bavilo mě jejich hašteření mezi sebou. Už se těším na další díl a jak to bude všechno dál. :)

AliceTief
03.03.2019 5 z 5

Naprosto mě to dostalo, super zábava i napětí a ten KONEC!!! fakt už nutně potřebuju další díl =D

llllucka
03.03.2019 1 z 5

Mám ráda tento styl knih na odreagování, ale musí to být alespoň trochu reálné. Tohle už bylo trochu moc. Další díl si určitě neporidim.

anishta
03.03.2019 5 z 5

Musím říct, že to bylo teda hodně předvídatelné, a hned po druhé kapitole jsem věděla, jak to bude. Ale nic to nemění na zážitku, který jsem z knihy měla. Gia a Rush jsou skvělá dvojka a hodně mě bavili. Těším se na další díl. ♥

JanickaP
02.03.2019 4 z 5

To bylo pomerne rychle :-D ale ten konec, to bylo jak dostat necekane pesti do obliceje. Proc najednou bum a nic? Jasne, ze chce Vi natesit ctenarky na dalsi dil, ale az takhle? Kazdopadne jsem trochu cekala, ze to Harlam nebude, podobnou knizku uz jsem cetla a porad jsem doufala, ze se dej nestoci tam, kam se celou dobu ubiral. Co z toho ti spisovatele maji, ze kdyz uz se nekdo rozhodne starat o cizi dite, ze se tam priplete biologicky otec. Achjo, proto o hvezdicku mene, ale cekam co bude dal.

georginaa
02.03.2019 5 z 5

Moc pěkně napsané a hned kdo to dočetl, musí mu být jasné, kdo je ten záhadný Harlan. No v každém případě se těším též na další pokračování a doufám že těch dílů bude hodně.... :-)

ptavichripkaa
02.03.2019 5 z 5

Děj knihy mi byl jasný od začátku, ale stejně jsem musela číst dál až jsem byla na poslední stránce. A tam šok.. proč nám to ti spisovatelé dělají? Proč?

Evka3814
02.03.2019 5 z 5

PECKA!!! Autorky opět nezklamali. Je to hravej,vtipnej a poutavej příběh. Fakt jsem se nasmála a hltala plnými doušky. Giu jsem si oblibila pro její drzost:) no a Rush je prostě mňamozní;) Nemohu ani opomenout sexy obálku. Už se nemohu dočkat pokračování,jelikož konec byl pěkně utíplej:(

domina
02.03.2019 5 z 5

Po přečtení annotace a první kapitoly víte celou dobu jak bude kniha pokračovat a na konci mě málem trefil šlak, když jsem zjistila, že to je série a má víc dílů. Mám tyto autorky ráda a těším se na pokračování.

kik68
01.03.2019 5 z 5

No teda. Skvělá kniha, báječné odreagování a i humor.
Ten konec teda byl i když cca od 150 stránky jsem prostě věděla, že nějak takhle to skončí.
Už aby vyšel 2 díl.

lovemanner
01.03.2019 5 z 5

Dalsi skvela kniha, tesim se na pokracovani:)

jani.ruzicko

Hravé, čtivé, vtipné =)
Poutavý příběh. Možná jsem trochu čekala, že bude Rush větší drsňák a bude víc odolávat, stejně tak jako tomu bylo v první kapitole, protože ta byla sakra skvělá, ale i jako milouš mi byl sympatický =)
Ten konec mě asi ani nepřekvapil, tak nějak jsem to už tušila. Každopádně na další díl se těším a tento mohu doporučit =)

Mishickaa
01.03.2019 5 z 5

Moc hezky, poutavý dej, libi se mi otevřenost postav. Závěr je úžasný, těším se na květen, až vyjde druhy dil! :-)

Jalisca
01.03.2019 5 z 5

Kniha me bavila. Precteno za jeden vecer a uz se tesim na dalsi dil ????