Rebelský dědic ekniha

Gia přijíždí na léto pracovat do Hamptons. Po jedné nevydařené noci s jistým mužem se rozhodne, že si dá po zbytek léta od opačného pohlaví pohov. Toho se ovšem drží jen do té doby, dokud nepozná svého nového šéfa Rushe, muže s komplikovanou minulostí a rodinou, jež s ním nechce mít nic společného. Rush svým citům vůči Gie vzdoruje, protože vztah nechce, a raději vyhledává náhodné známosti. K Gie ho však táhne něco, čemu nedokáže odolat. Když spolu Gia a Rush skutečně začnou chodit, Gia brzy nato zjistí, že během oné noci na začátku léta otěhotněla. Společně se rozhodnou tuto překážku překonat, ale nebude to tak snadné, jak by se mohlo zdát…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/404265/big_rebelsky-dedic-eFm-404265.jpg 4.3675

Rush Duet 1.

Vydáno: (ekniha), Baronet

Rebel Heir, 2018

Kniha Rebelský dědic

smejkalova.m
16. listopadu

Hodně příjemně mě překvapila jak je čtivá! Přečteno na jeden zátah za pár hodin. :)

Knižnítoulky
05. listopadu

Již velmi známé duo autorek, které málokdy zklamou své čtenáře. Tentokráte se jedná o dvě knihy v sérii: Rush Duet. První knihou je právě tato Rebelský dědic. Hlavními hrdiny jsou Gia a Rush, kteří velmi brzo zjistí, že se přitahují a vzájemně si způsobují hormonální bouře. Rozhodně je kniha velmi čtivá, lehce erotická a romantická. Jako oddechovka naprosto ideální. Postavy byly příjemné a sympatické. Víc jsem si asi oblíbila Rushe a skvělý byl oak, hromotluk se srdcem na dlani, takové baštím. :-)

Koudynka
03. listopadu

Jsem neskutečně ráda že jsem tuhle knihu četla až když je na světě i pokračování, jelikož bych se snad zbláznila kdybych nemohla pokračovat ve čtení, jelikož nemám ráda otevřené konce. Moc krásný příběh, plný překvapení. Vřele doporučuji :)

janka2000

Kniha z per dvou úžasných autorek ženské literatury je fakt skvělá. Je to sice lehké čtení, které je ale originální a velmi zábavné. Rebelský dědic je jedna z knih tohoto žánru, kterou bych nebála nikomu doporučit.

moudivlacek

Krásná pohádka pro dospělé, která je příběhem dvou mladých lidí, kteří jsou k sobě přitahováni. Je pravda, že mi byl sympatičtější víc Rush, svou zásadou - Co je v domě, není pro mě -, i když ji pak nedodrží. A navíc - je bohatý, ale pracuje, protože ví, že nic není zadarmo a vše se může změnit. Gia mi přijde ze začátku taková holka do světa, moc starostí si nedělat a hlavně si užívat, ale pak přijme práci u Rushe a mění. A mění se oba.
Závěr jsem tak trochu očekávala, ale zklamaná nejsem. Jdu hned na další díl, abych věděla, jak to dopadne - snad romanticky.

Evule114

Příběh se čte moc dobře. Oba hlavní hrdinové jsou velmi sympatičtí. Přijde mi to jako taková pohádka na dobrou noc. V jedné části jsem si říkala, že je to na mě fakt přeslazené, ale konec to opět vylepšil, takže dávám 5*, ale mé hodnocení je tak 90%. Jinak doporučuji.

avalonek

Já prostě nevím.Chvilku jsem byla nadšená,chvilku zmatená a znuděná..Začátek byl jako každá kniha a ten konec dost hustý..Další díl si určitě přečtu,ale kupovat si ho určitě nebudu.

nikca3976

1. díl byl o něco lepší...strašně jsem se nasmála nad tím jak si ti dva (Gia a Rush) vjížděli na začátku do vlasů a pak přešli na celkem perverzní vtipkování mezi sebou až došli ke vztahu ️