Rebelský dědic

Rebelský dědic https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/404265/bmid_rebelsky-dedic-eFm-404265.jpg 4 883 180

Rush Duet série

Gia přijíždí na léto pracovat do Hamptons. Po jedné nevydařené noci s jistým mužem se rozhodne, že si dá po zbytek léta od opačného pohlaví pohov. Toho se ovšem drží jen do té doby, dokud nepozná svého nového šéfa Rushe, muže s komplikovanou minulostí a rodinou, jež s ním nechce mít nic společného. Rush svým citům vůči Gie vzdoruje, protože vztah nechce, a raději vyhledává náhodné známosti. K Gie ho však táhne něco, čemu nedokáže odolat. Když spolu Gia a Rush skutečně začnou chodit, Gia brzy nato zjistí, že během oné noci na začátku léta otěhotněla. Společně se rozhodnou tuto překážku překonat, ale nebude to tak snadné, jak by se mohlo zdát…... celý text

Literatura světová Romány
Vydáno: ekniha , Baronet

Rebel Heir , 2018

anibeni
16.09.2019 4 z 5

Kniha pro mě byla hodně předvídatelná, nicméně jako oddychovka s trochou té vášně to bylo super..

Knihomolka97
12.09.2019 5 z 5

Upřímně jsem čekala trošku něco jiného (přiznávám, že jsem čekala víc erotiky), ale i tak kniha splnila mé očekávání. Gia byla skvělá, sympatická, vtipná, prostořeká, uměla Rushe dobře usadit. :-D Rushe jsem si zamilovala úplně neskutečně. Moc se mi líbilo, jak se nakonec ke Gie zachoval, když se dostala do takové situace. No..on se k ní od začátku choval hezky, i když nelogicky oddaloval neodvratitelné. :-D
S kým Gia otěhotněla jsem přesně věděla ve chvíli, kdy se ta osoba objevila. Kdo jiný by to mohl být? Takže i když nejsem překvapená, vážně mě zajímá, jak to sakra bude pokračovat? Ještě, že mám po ruce druhý díl...

ves.lucie
01.09.2019 5 z 5

Skvela kniha .. oddechovka a tesim se na druhy dil :-)

Katana83
21.08.2019 5 z 5

Parádní dovolenkové čtení. Hned jsem si musela objednat i druhý díl Rebelské srdce....

Blondebookdevil
27.07.2019 5 z 5

Tomuhle říkám odpočinkové čtení. Všichni víme, co se stane, že se do sebe zamilují, přeskočí jiskra a skončí spolu v posteli. No a co? Proto je to odpočinkové, protože se nad tím nemusí přemýšlet :-) A občas je to opravdu potřeba.
Btw - z toho konce jsem zůstala paf, těším se na další díl.

salča
25.07.2019 5 z 5

Tak tohle byl přesně můj šálek kávy na odpočinkové odpoledne.
Sympatická dvojice Rush a Gia.Příběh je vtipný,místy hezky dojemný.Bavilo mě jejich neustálé popichování a Rushe si nešlo nezamilovat.
No a konec...wow.Jdu ihned na další díl.
Obálka sedí na popis Rushe přesně,jak psala v komentáři 2688.

Lucifere1
21.07.2019 3 z 5

Příjemný román, který se výborně čte, akorát příběh je trošku moc naivní.

Tesset
19.07.2019 4 z 5

Super oddechovka, která zaujme a pobaví. Sympatické postavy, humor i docela slušná zápletka. Akorát ten závěr pro mě nebyl až tak šokující.

Nuttelka
07.07.2019 5 z 5

Rushe jsem si oblíbila hned, Gie jsem musela přijít na chuť, ale jejich přestřelky a popichování mě moc bavily. Jsem zvědavá, jak se to všechno vyvrbí, vrhám se na další díl.

evka44
04.07.2019 1 z 5

Žiaľ ma táto kniha sklamala. Keď som ju začala čítať bola fajn ale potom, keď som sa dočítala do pasáži kde zistila, že je tehotná začalo mi to pripomínať knihy, ktoré som už čítala.
Dá sa povedať, že bola veľmi podobná len iné postavy a iné problémy. Rozhodne druhú časť ani nebudem čítať.

2688
27.06.2019 5 z 5

Docela se tu zmiňuje o obálce knížky, že je moc přes čáru téma moc erotické a děj předvídatelný... vážně?? Po pravdě řečeno, každá druhá co by si přečetla popis Rusha , tak by si prectavila přesně toho smyslného, naruživého, potetováného a trochu zkaženého chlapa co je na obálce. Autor vám jen ušetřil trochu mozkových buněk a dal vám přesnou jeho fotku. A co se týče příběhu život se prostě nedá nalajnovat a to platí i s příběhem jestli je podobný nebo předvídatelný, tak prosím... Vás taky nikdo neodsuzuje za to že si dáváte kafe každý den ve stejnou hodinu ???? Kniha je čtivá a z mého pohledu tak dobrá, že si du pro druhý díl.

Lee7
24.06.2019 4 z 5

Vtipné, rychlé, samé podněty a celý děj hezky ladil. Opravdu jsem se u knihy bavila a druhý díl se těším, až se na něj vrhnu. A ano, opravdu obálka je LOL :D

LenRan
24.06.2019 4 z 5

Četlo se to dobře, pobavila jsem se, u obou dílů. Je to takové jednoduché čtení, na odreagování a ano, souhlasím s tím, že obálka je strašná. Nemáte pocit, že pána někdo vyfotil když šel na malou? :)

Zuzanka46
23.06.2019 5 z 5

Skvělá kniha! Dojemná i vtipná zároveň a díky krátkým kapitolám děj velmi rychle utíká. Jen škoda té děsné obálky...

alzbeta4340
16.06.2019 3 z 5

Některé knihy určené mladším ročníkům se dají číst v každém věku, ale tahle mezi ně nepatří. Beru na vědomí, že nejsem cílová skupina a hodnotím mírně. Na můj vkus byl příběh pro mladé naprosto zbytečně zaplavený erotikou.

helenkan
14.06.2019 5 z 5

Někdy mám pocit,že v některých současných romantických knížkách jsou nejdůležitější sprostá slova a postelové scény. Je to docela pěkný příběh,ale někdy méně znamená více.

AniDi
10.06.2019 2 z 5

Z téhle knížky jsem velmi na rozpacích. Sice nechyběl sexy chlap a prima holka ale... Děj byl suchý, plochý a vpodstatě se řešila jen jedna věc. Přišlo mi, že autorka si vzala dějovou linii z x romantických knih a pouze přidala něco na okraj. Nebylo to ono. Ale obálku má knížka krásnou. Čekala jsem víc, bohužel i konec byl naprosto předvídatelný. Nemám chuť na druhý díl. Třeba jindy.

Denisa31
09.06.2019 3 z 5

Kniha mě v první polovině moc nenadchla. Něco mi tam chybělo a to něco přišlo... Jsem zvedava jakto nakonec dopadne.

Ditules
07.06.2019 3 z 5

Pěkná knížka s krátkými kapitolami. Hodně dobrý cliffhanger na konci.

sd1992
07.06.2019 5 z 5

Skvělá oddechovka, ani krátká ani dlouhá, děj svižně utíká a napětí nepomíjí. A ten konec? Wow. Mě si autorky získaly hned na začátku... :-)