Rudá galerie

Rudá galerie https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/442772/bmid_ruda-galerie-gWU-442772.jpg 3 566 215

Rudá série

Mona Lisa St. Jamesová učinila u matčiny smrtelné postele slib, že udělá cokoliv, aby zachránila její uměleckou galerii. Naneštěstí je Rudá galerie nejen vymalovaná červeně, ale topí se i v červených číslech. Zrovna když Moně dojde, že nemá jinou volbu než galerii prodat, objeví se po zavírací době záhadný muž a učiní jí nabídku. Zachrání Rudou galerii, pokud bude Mona souhlasit s tím, že se mu na dobu jednoho roku podvolí. Ten muž je hezký, Angličan, a nadto neskutečně svůdný. Matka však určitě nezamýšlela, aby se její dcera prodala nějakému cizímu člověku. Na druhou stranu však Mona dala slib, že udělá cokoliv, aby galerii zachránila…... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Red

The Red , 2017

MíšaS.
24.04.2021 odpad!

Kdyby to mělo alespoň nějaký děj, kdyby hlavní postava nebyla taková blbka, kdyby to mělo alespoň nějakou gradaci děje, kdyby ten konec nebyl tak blbý, tak by si to alespoň tu jednu hvězdičku zasloužilo, ale takhle, divím se, že to vůbec někdo vydal. A ještě víc se divím, že i když jsem věděla, že to bude blbý, tak jsem si to v té knihovně stejně půjčila...

P.S. Ještě se mi vejde i ČV 21 :)

wendy944
20.04.2021 5 z 5

Vcelku dobře se četla jsem celkem spoky
Uvidím co druhý díl

dooky
19.04.2021 3 z 5

Něco úplně jiného než jsem dosud četla. Celkem drsné porno a vzhledem k té troše děje, jsem byla místy zmatená, o co tam vlastně jde. Konec to ale zachránil, kruh se uzavřel a celkový dojem z knihy mi vlastně i vylepšil.

BarkaS
18.04.2021 2 z 5

(SPOILER) Hodně se o této knize psalo, tak jsem si řekla, že za 69 tematických korun využiju jako protiváhu k Trhlině, kterou moc po večerech číst nechci. Trochu jsem se obávala, že to bude stejně hloupé jako Fifty Shades. Bylo to, no, prostě jiné. Kdyby se vyškrtaly sexuální scény a změnila zápletka (aby motivem “služby” nebyl sex a hrdinka se třeba do obrazů vydávala zachraňovat lidi), myslím, že by mě to fakt bavilo a mohla by to být celkem zajímavá fantasy :). Na obálce je napsáno, že lze dle Library Journal doporučit “všem, kdo hledají vkusný romantický příběh okořeněný erotikou”. Vkusné a romantické to tedy nebylo ani trochu a v LJ si někdo plete erotiku s pornem. Autorka má potenciál, ale myslím, že by se měla vykašlat na prasárny a napsat něco normálního.

Jita160
10.04.2021 5 z 5

Netopýrek1985 nejsi jediná čtenářka,které se to líbilo.
Mám tuto autorku moc ráda,protože je určitě mimozemšťan,když píše takové příběhy.
Vždy se těším co si na nás zase vymyslí a vždy mě moc překvapí.

zuzana0307
04.04.2021 3 z 5

Moje hodnotenie: 3+ stars
BDSM | MYSTERY | EROTICA

Toto NIE je román.
Nie je to o jednorožcoch a dúhach, krásnej a sladkej romantike. Je to temné, bolestivé, erotické, nádherne sadistické, podmanivé a rozdielne od všetkého, čo som predtým čítala. Sexuálne medzihry boli veľmi horúce, popisné a časté (ak keď sa odohrávali len raz za mesiac), ale v niektorých momentoch, už toho bolo aj na mňa trošku cez hranu. Rozhodla som sa pustiť po dlhšej dobe do tejto knižky, aby som skúsila opäť niečo mimo mojej komfortnej zóny.

Tiffany Reisz prináša škandalózny príbeh plný tajomstiev, ktorý prekypuje sexom a je plný sviežej atmosféry. Prostredie renomovaných umeleckých diel, vás prinúti uvažovať o minulosti a prítomnosti, ženskej sexualite a prostitúcii. Rudá začína tým, čo sa môže javiť len ako nedôstojný návrh.

Výmenou za jeden rok úplného sexuálneho poddania jej Malcolm, neznámy anglický gentleman pomôže zachrániť zdedenú galériu umenia The Red. Matke pri smrteľnej posteli sľúbila, že urobí všetko čo bude v jej silách, aby galéria ostala otvorená. Malcolm si určuje čas a prostredie, ktoré je spojené s pózovaním ako rôzne slávne maľby napríklad ako Manetova Olympia.

Ich výstredný a pestrý sex, sa odohráva v rôznych podaniach a prostrediach testuje Monine fyzické ale aj psychické hranice.
Ak hľadáte jedinečnú a na zamyslenie pôsobiacu erotiku, vyskúšajte túto.

Ksyu
03.04.2021 odpad!

Nesedlo mi to.
Nemám nic proti erotickým romancím, ale tohle bylo moc.

vladus.r
03.04.2021 odpad!

Já se přiznám ze já knihu v vnímám jako naprosto ztracený čas. Možná kdyby tam byl alespoň částečně nějaký zajímavý dej, bylo by to alespoň o něčem. Toto už opravdu ne :-D

Krchnaida
03.04.2021 2 z 5

Rudá galerie se mi do rukou dostala díky akci “Putovní kniha”. Po přečtení recenzí jsem byla připravena na to, že půjde v téměř celé knize o sex, ale ten konec mě teda rozsekal :-D . Kroutím nad tím hlavou ještě teď :-D.

katallinka
02.04.2021 3 z 5

Kniha se ke mě dostala náhodou, není to žánr, který vyhledávám. Překvapilo mě hodnocení na konci ,,vkusný romantický příběh okořeněný erotikou,, takové to rozhodně nebylo!! Jen sex!! Nicméně kniha byla velmi čtivá a nápad s uměleckými díly byl skvělý. Dala bych 4*, ale poslední kapitola mě dost zklamala.

LilluLong
26.03.2021 4 z 5

Mna zaujala aj tato séria i ked autorka prekvapila žánrom ktorý by som štítkom nevedela označiť.za mna 4*

netopýrek1985
25.03.2021 5 z 5

No nevím asi jsem divná ale moc se mi líbila. Četla se úplně sama no ????

LilluLong
22.03.2021 4 z 5

Och, neviem ohodnotiť, mam ju v eknihe ale bohužiaľ v angličtine :(

M.Hedwiga
22.03.2021 1 z 5

Tak nějak nevím, co s hodnocením. Tohle totiž byla naprostá degradace ženského pohlaví. Na druhou stranu je však toto „rudé veledílo“ tak úchylné a bizarní, až jsem se u toho musela místy zasmát. (Nepochybuju o tom, že by hlavní hrdinka do sebe zvládla pojmout tři skleněné lahve a Karkulku s babičkou k tomu.)
Dám tedy alespoň jednu hvězdičku za zoufalý smích, i když to pravděpodobně nebyl autorčin záměr.
PS: Skleněná lahev od vody už není v mých očích, co bývala.

kris.docekalova
21.03.2021 2 z 5

Musím říct, že tohle jsem opravdu nečekala. Tuhle knížku už teda opravdu znova číst nepotřebuju. Nalákal mě přebal, kde se psalo "nadmíru čtivý román s fascinující a chytře vymyšlenou zápletkou". To musím tedy všemi směry popřít. Románem bych to teda úplně nenazvala, šlo tam pouze a jenom o sex - porno, jak to někteří v komentářích nazývají. Zápletka byla velmi netypická, ale zas tak neuvěřitelně fascinující podle mého názoru nebyla.

kh1989
20.03.2021 2 z 5

Kdo by řekl, že hlavní dějovou linkou bude postel? A ta postel bude klíčová ve všech směrech ?
Jinak to bylo porno a fantas. Pro mě dvě hvězdy a znovu ji číst už nikdy nebudu.

TheEvelyn
18.03.2021 3 z 5

Knížka mě poněkud nadchla i nenadchla, jak se to vezme. Ze začátku jsem tomu nemohla přijít na chuť, vadily mi některé výrazy, které prostě mně samotné nesedí a působí na mě dost hrubě (týká se zejména pojmenování ženských partií). Na druhou stranu, i psaná forma textu mi přišla zpočátku strohá a taková ne moc pestrá. Některé situace mi přišly až moc nereálné a jiné zase až moc "růžové". Jako oddechové čtení super. Nicméně, oceňuji takto zpracovat příběh s "erotickými" prvky, což musí také dost zabrat, aby si budoucí čtenář dokázal představit v paměti, jak zhruba děj probíhá.

georginaa
17.03.2021 3 z 5

Kdo by si občas rád nezpestřil sex v podobě nějaké hry. Nemuselo by to být chvílemi až tak úchylné, ale pokud jsou potom oba bez těžkých následků spokojeni, proč ne. Každý má své hranice a je jen na každém, kam až to povolí. Myslím, že kniha dost vystihuje i další projevy sexu, které plno párů ani nezažije, možná tak ve snu. Takže já bych tolik autorku nesoudila kvůli přímočarosti a detailnímu popisu, hold někdo je příliš pohoršen a někomu se to zase líbí. Každý má své hodnocení, nicméně i když mi to jednou k přečtení stačilo, pokračování neodmítnu, jen abych věděla jak to dopadne.

suiteki
16.03.2021 3 z 5

Tři večery knižního porna. Kniha je čistě porno! Žádné řečičky kolem, žádná láska jen detailně popsány sex. Občas jsem si říkala, že je kniha opravdu jednoduchá a stupidní (vytáčelo mě neustále používání slova ku*da) některé pasáže jsem moc nepobírala a říkala jsem si "ta je na drogách". Ten konec? Sakra! Za mě byl super, i když se k tomuhle typu knížky absolutně nehodil,směju se ještě teď. :D

diana1217
14.03.2021 4 z 5

I přes malé hodnocení mě kniha velice uchvátila. Mix erotiky, fantasy a romantiky jsem vůbec nečekala. Kniha mě čím dál víc překvapovala a zároveň udivovala. Konec byl sice trochu matoucí ale rozhodně nelituji, že jsem si tuto knihu koupila.

sex sexuální úchylky umění pro ženy

Tiffany Reisz
americká, 1975