Roztomilá malá tajemství

Roztomilá malá tajemství https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/143661/roztomila-mala-tajemstvi-143661.gif 4 140 35

Vrah Alison DiLaurentis je za mřížemi a s tajemnou -A je také konec. Holky si mohou po dlouhé době vydechnout, protože netuší, že se chystám navázat, kde -A skončila. Plán mám připravený. Co myslíte, na koho si posvítím ze všech nejdřív? Na Hannu, Emily, Ariu a Spencer. Vsadím se, že nebude dlouho trvat, než se děvčata zase do něčeho namočí – hlavně teď, když si myslí, že je -A nehlídá. Uhodnete, do čeho se spadnou tentokrát? Nebojte se, já se pěkně přikrčím… a budu je pozorovat. S očima na stopkách přijdu na to, jaké mrchy v nich skutečně dřímají. Odhalím všechno, spolehněte se.... celý text

Literatura světová Pro děti a mládež Dívčí romány
Vydáno: , BB art

Pretty Little Secrets , 2012

alisondidilaur
29.01.2015

Pěkná.Takových pár příběhů.

Teraslík
28.10.2014 5 z 5

Úžasná kniha. Tyhle příběhy se mi snad líbily víc než ostatní knihy. Nejlepší kniha ze série. Doporučuji.

Marisa
09.09.2014 5 z 5

Skvělý dodatek.
Hanna: krásný příběh, booth camp, to musel být děs :D
Emily: tenhle příběh byl také hezký, podle mě nejhezčí, protože se nejvíc motal kolrm vánoc :).
Aria: magor
Spencer: tenhle příběh se zase četl nejjednodušeji ;)
Akorát nechápu, co má být ta ,,reklama" na tu vodu AminoSpa :/

Anya
29.08.2014 5 z 5

Zajímavý doplněk. Nejvíce se mi líbilo tajemství Hanny, Emily a Spencer. Od těchto příběhů jsem se neodtrhla, dokavaď jsem je nedočetla. Ale Arie? Svatba. No... Ještě když to byl její nápad. A na svatbu na dvojkole? HAHA. A místo dortu nějaké tyčinky. No to je... opravdu... TRAPNÉ. Bože. Já vždy říkám, že ta holka je magor. Jinak kniha je prostě dokonalá :-)

Kari15
02.08.2014 3 z 5

Jakože.. vůbec to není špatné, ale nemá to žádnou hloubku :). Určitě dobré na zabití času, autorka píše dobře, ale něco tomu chybí.

VerčaSvozi
02.06.2014 4 z 5

Zajímavá kniha, jediné co mi vadilo, bylo to, že knížka není psaná v první osobě

Nathanielka
11.04.2014 4 z 5

Zajímavé příběhy všech hrdinek. Něco co v seriálu nenajdeme. Skvělé oživení všech postav. Stojí za to přečíst.

alwaysbelieve
22.02.2014 5 z 5

Četla se rychle :) Líbilo se mi že je to zase jinačí než seriál, autorka přiblížila vlastnosti postav.

lakme
01.12.2013 4 z 5

Ale tak jo, líbilo se mi to, nejvíc mě bavilo asi tajemství Arie.. bylo plné zvratů, a pak to, co na konci provedly Spencer s Melissou tomu tenistovi. :D

PetulaT
20.10.2013 5 z 5

Rozhodně jedna z nejlepších knih co jsem kdy četla :)

anett123
23.08.2013 3 z 5

Slabší než normální díly Lhářek. Nejvíc mě bavila ta část s Emily. Část s Ariou se mi zdála fakt šílená (svatba - to už je trochu moc)

Vendelína
15.08.2013 2 z 5

Tato "vsuvka" se mi líbila nejméně. Pořídila jsem si ji s tím, že se dozvím něco nového a v podstatě se děj motá okolo Vánoc a jak ho každá z nich strávila. Objevují se tam postavy, které vůbec nesouvisí se sérií a navíc na ně nenavazuje. Snad jen úvod, který nedoporučuji číst nikomu, kdo nedočetl všechny 4 díly. Pro mě zklamání.

Aneliss
10.08.2013 3 z 5

Trochu jiné pojetí tradičních knih o Lhařkách- tentokrát příběh ponořený hluboko do vánoční atmosféry, bez občasných esemesek od -A, avšak prokládaný dalšími záblesky vzpomínek na drahou Alison, mnoha romantickými, napínavými i šokujícími momenty, při kterých si říkáte, co jste se to sakra právě dočetli.
Hannino roztomilé malé tajemství se mi četlo nejsnadněji, její rivalita s nevlastní sestřičkou Kate i soupeřkou v lásce Dinah byla sice hlavním kladem jejího příběhu, ale stačila jej utáhnout, zatímco ostatní témata (boot camp, Hannin táta se snoubenkou, zklamání Hanny ze smrti Mony a Alison, Lucas) mi nepřipadala zajímavá.
Ariiny vánoce se mi zdály krapet bizarní- svatbu jsem ale rozhodně nečekala, stejně jako návrat Hallbjorna a vypuštění levhartů... Do této části jsem se musela nutit, navzdory autorčinu obvykle dost neobvyklého stylu psaní bylo téma i na ni velmi zvláštní, každou chvíli jsem se hrozila, co se tam objeví za šílenosti příště.
Emilyina část byla skvělá- vždy, když Cassie oslovila Em "Santo", zlehka jsem pozdvihla koutky úst do úsměvu. Sara Shepard nám zde (na konci Emilyiny části) konečně ukázala Emily v jiném světle. Možná i díky tomu jsem v tomto díle projevovala Emily největší sympatie.
Spenceřino roztomilé malé tajemství mě nebavilo, ani jsem jej nedočetla.

Posli
28.07.2013 3 z 5

Takové jiné lhářky, ale stejně se mi moc líbily. Zprávy od –A mi sice chyběly, ale i tak to mělo svoje kouzlo. Nejvíc se mi asi líbila část s Emily.

LucyMontgomery
22.03.2013

Krásné,je to trochu jiné než ostatní díly,ale stojí to za to, si tuto knihu přečíst !! :)

tajemství kamarádky

Sara Shepard
americká, 1977
2011  78%Roztomilé malé lhářky
2012  83%Hra lží
2013  82%Roztomilá malá tajemství
2016  78%Perfekcionistky
2013  85%Dvě pravdy a lež

Kniha Roztomilá malá tajemství je v