Tato země je naše – 25 rozhovorů s prezidentem Milošem Zemanem

Miloš Zeman je téměř tři a půl roku hlavou státu. Za tu dobu společností hýbala celá řada témat, na světové scéně se odehrálo několik krizí, z nichž mnohé budou ještě dlouho pokračovat. Třetí český prezident má jasně vyhraněné názory, za kterými si stojí klidně i proti všem. Migrační krize, občanská válka na Ukrajině, Rusko a jeho zahraniční politika, válka v Sýrii, islámský radikalismus a hrozba dalších teroristických útoků, neobjektivní veřejnoprávní média či zavřené dveře na Hrad pro amerického velvyslance. Nejen tato palčivá témata byla předmětem pětadvaceti rozhovorů, které spolu s dosud nepublikovanými fotografiemi tvoří tuto unikátní knihu....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/30_/304951/tato-zeme-je-nase-6CL-304951.jpg 1143

Rozhovory s prezidentem Milošem Zemanem (1.)

Literatura naučná, Politologie, mezinárodní vztahy
Vydáno:, Olympia

Kniha Tato země je naše – 25 rozhovorů s prezidentem Milošem Zemanem

Přehradář
28.12.2018odpad!

Lépe vystihující název by měla "Tato země je moje". Škoda papíru, natož peněz.

Andi
17.11.2018

Jednou nebo dvakrát si pán prezident v rozhovorech protiřečil, no, a co se týče jeho tiskového mluvčího Ovčáčka, spoluautora, viděla jsem jen jednou rozhovor s ním, bije se za prezidenta jak má být, ale na otázku - jestli pan prezident pije alkohol - mlžit, je blbost ... když všichni víme, že chlastá. Možná, že ne jako duha, ale odpověď je tady přece jasná.
Rozhovory jsou zajímavé, ale je samozřejmé, že ani s tímto státníkem nesouhlasím úplně ve všem, i když jsem ho volila.
Málo hvězd dávám také za zpodobení, kniha je velmi těžká a zbytečně moc velká.

JoSvob
16.09.2018

V ramci "povinne cetby" se mi do rukou dostala i tato knizka. Hned po nekolika stranach se u me dostavilo neprijemne mrazeni a strach a husi kuze. Skoro vetsi nez u cteni Draculy. Nejsem zadna priznivkyne ani odpurkyne naseho prezidenta, ale nemam rada politiku. Kdyz budu chtit, aby se mi u cteni knizky udelalo nevolno, prectu si kucharku Ladi Hrusky.=)

Kuža007
01.09.2018

Náš pan prezident M. Zeman nám v této knize představuje své názory, na kterých si trvá a bude trvat, zkušenosti, se kterými se tak dlouho udržel v politice a především nám ukázal a ukazuje lidi, kteří nesnesou žádnou myšlenku, která se odkloňuje od jejich smýšlení a také nedokážou unést svou politickou porážku.

Melancholie
24.08.2017odpad!

Jdu blejt,velebnosti ! Naprostý hnus. Naprosté dno literatury (ikdyž ani nevím jestli se tento výblitek dá nazvat literárním dílem... Doufám že se mi už nic podobného nikdy nedostane do ruky.

KrystofJuzko
07.05.2017odpad!

Naprosté dno plné egomasturbačních keců, lží, polopravd a demagogie jednoho starého senilního strýce. Lituji toho, že jsem si ji všiml.

Jozefina
12.12.2016

Kniha se mi nelíbí není objektivní.Pan Prezident nerozděluje společnost ale mnozí co neunesli prohru. To jak se chovají k Prezidentu je hanba.

Pravdoláskař
09.12.2016odpad!

Naprosto nechutná kniha plná lží, demagogie, jednoznačně nedoporučuji. Miloš Zeman není mým prezidentem, protože neuznávám lháře.

Miloše do koše, pryč s Milošem.