Dokážeme si vládnout sami - Nové rozhovory s prezidentem Milošem Zemanem

Prezident Miloš Zeman má za sebou náročný a zároveň veleúspěšný rok. Během několika měsíců se setkal s americkým prezidentem Donaldem Trumpem, britskou královnou Alžbětou II., ruským prezidentem Vladimirem Putinem a čínským prezidentem Si Ťin-pchingem. Vedle toho se hlava státu vyjadřovala k pokračující migrační krizi, stoupajícímu počtu útoků páchaných islámskými teroristy, a pokud to bylo nutné, beze strachu zkritizovala evropské lídry i vedení Evropské unie. Neméně nasazení věnoval historicky první přímo zvolený prezident řešení domácích politických krizí, varování před nastolením novodobé cenzury médií či kritice rostoucího vlivu nikým nevolených nátlakových politických neziskových organizací. Miloš Zeman má téměř za sebou první funkční období. V obhajobě českých národních zájmů by rád pokračoval dalších pět let. Do rukou se vám dostává kniha nových rozhovorů s hlavou státu, které vedl Radim Panenka z ParlamentníchListů.cz, svými glosami doplnil hradní mluvčí Jiří Ovčáček a unikátními snímky dotvořila prezidentská fotografka Hanka Brožková....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/35_/358670/dokazeme-si-vladnout-sami-nove-rozh-dtd-358670.jpg 218

Rozhovory s prezidentem Milošem Zemanem (2.)

Politologie, mezinárodní vztahy
Vydáno:, Olympia

Kuža007

Další úžasné pokračování první knihy rozhovorů s prezidentem Milošem Zemanem a stejně jak v první knize ani tady nezklamal.

BarryBlack
31.12.2017odpad!

Tato kniha je opět odpad. Můžeme o tom vést spory, můžeme s tím nesouhlasit, ale to je tak všechno, co se proti tomu dá dělat. Sbohem passydente.

PavlínaAlžběta
27.12.2017

Kniha zakoupena otci se dostala i do mých rukou. A zde můžu způsobit rozporuplné názory na prezidenta naší republiky. Za prvé, jak nemusím a doslova nesnáším pana Ovčáčka, v knize plné rozhovorů působí zcela jinak a píše velmi rozumně, což mě překvapilo a změnilo náhled i názor. Ano hlava státu dokáže rozžhavit nejednoho občana Česka, způsobit nejedno faux-pas ve světě, přesto mnoho jeho názorů mě sedí a jsou pravdivé, což se pravda málo kdy dobře poslouchá. Zde v rozhovorech se nakláním na jeho stranu ještě více, rozumné otázky a rozumné odpovědi, občas vtipné. Kniha je spíše pro příznivce pana Zemana, ale možná kdyby si ji přečetl každý občan...těžko říci. Politika v naší zemi dokáže občany pobouřit a rozházet na všechny strany.

Roberto_1
09.12.2017odpad!

Jen předvolební "kniha", stává se smutnou tradicí servírování těchto braků vždy před volbami.
Zemana jsem nevolil nikdy ani jako politika ani jako prezidenta, a je velkou chybou pro naši zemi, že byl politikem a byl prezidentem. V naší kotlině je možné ale vše, aktuálně máme premiérem veksláka a spolupracovníka STB.

jiri77
29.11.2017

Co se mi vždy líbilo na našem panu prezidentovi ,že se nebojí říci své názory naplno a bez zbytečných vytáček. S většinou názorů souhlasím ,i když se najdou i témata s kterýma nesouhlasím ale nebudu proto prezidenta hanit. Zase se tu najdou jedinci ,co si knihu ani nepřečtou a budou ji přesto hodnotit jako odpad. Líbí se mi projevy ke státnímu svátku 28 .října a jména oceněných.

Miloš Zeman prezidenti Česko, Česká republika demagogie

Autoři knihy