Rozhovory s Janem Werichem

Rozhovory s Janem Werichem https://www.databazeknih.cz/img/books/28_/28545/rozhovory-s-janem-werichem-Trj-28545.jpg 5 93 23

Výborná kniha plná rozhovorů s Janem Werichem, ukázkami jeho tvorby, korespondence a fotografií. Vznikla v posledním období Werichova života. 1.vydání - 248 stran textu - 32 stran příloh (fotografií z osobního archivu Jana Wericha)

Bunny
06.07.2012 5 z 5

Této knize se nedá dát jiné hodnocení, než pět hvězdiček. Také bych dala i víc. Pana Wericha moc obdivuji a proto hltám cokoliv o něm. Ke knize se jistě někdy vrátím.

st.me
15.07.2011 5 z 5

Těžko se mi hledají slova, jak popsat tuhle knihu. Narazila jsem na ní náhodou a jsem za to neuvěřitelně ráda. Při jejím čtení jsem slyšela ten krásný hlas pana Wericha a byla jsem poctěna, že mohu nahlédnout do jeho vzpomínek a vyslechnout (přečíst) jeho názory a myšlenky, ke kterým došel díky používání obyčejného selského rozumu, smála se i smutnila, podle toho jaké téma bylo probíráno.
Dala jsem 5 hvězdiček a kdybych mohla, tak jich dám mnohem víc. A to je myslím dost výmluvný ukazatel, jaká ta kniha je. Krásná!

nightlybird
30.11.-0001

Tato kniha patří k těm, na které jsem si musel vystát celonoční frontu. Vím, nejspíš si to většina z vás neumí představit a bylo to někdy - zejména v zimě - dost kruté. Vzpomínám na to ale už stylem, jakým se vzpomíná na školu, na vojnu a tak podobně - tedy jaká to byla zábava, jak jsme si vespolek parádně pokecali a jak jsme byli při otevření krámu vytuhlí - někdo z chladu, prozíraví z "čaje se slivovicí". Ta kniha ale za to stála. Myslel jsem si to tenkrát, myslím si to i dnes.