Kuchařka pro zaměstnaného muže

Stručný receptář přináší téměř 200 receptů jídel všeho druhu a k tomu okořeněn pikantními fotografiemi Ing. Jana Vlasáka

https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/201745/big_kucharka-pro-zamestnaneho-muze-201745.jpg 34

Kniha Kuchařka pro zaměstnaného muže

Luigi1
16.09.2021

Recepty jednoduché nic složitého.Obrázky-některé-pro zasmání.I mně se z toho podařilo vařit a podotýkám,že se to dalo jíst.:-)))

LuckyVagabond
01.03.2019

Věřím, že i v roce 1990 šlo o určitou recesi a radost ze svobody něco takového vůbec vydat. (recepty s nahotinkami)
Recepty jsou pěkné hnusy. Fuj. Ale o to evidentně vůbec nešlo. (I když moje teta říkala, že podle toho skutečně vařila.) Foto nahé blondýny, která nese na podnose hlavu mrtvého prasete a bruneta ověšená špekáčky je taky zvláštní a nechutný kontrast.

Líbí se mi ale oslava ženské nahoty v její přirozenosti. Zarostlé klíny a podpaží nikoho tenkrát nepohoršovaly. Naopak to bylo veřejností evidentně akceptováno jako něco ženského a erotického. V tomhle smyslu jde o zajímavou dokumentaci vnímání ženské krásy dob po pádu komunismu.

Takže nelíbí, ale i líbí :)

jiri2737
16.08.2018odpad!

Legrační, směšné, nevkusné (poplatné době). Fotografie i recepty za nic nestojí. Jiří Janoušek šlápl vedle.

majklp
14.03.2017

1990 - rok následující po revoluci: erotika se vkládá úplně do všeho, takže proč ne taky do kuchařek. Z dnešního pohledu naprosto bizarní, ale taková byla doba. Tohle by už dneska nemělo šanci vyjít.
Informace pro sběratele: vyšlo roku 1990 a sice ve dvou vydáních; některé fotografie se liší, proto je třeba mít obě vydání.