Papírová princezna

Papírová princezna https://www.databazeknih.cz/img/books/32_/324266/bmid_papirova-princezna-k1h-324266.jpg 4 2035 2035

Royalové / Royalovci série

Ella Harperová se v prvé řadě snaží přežít. Spolu se svou přelétavou matkou se celý život stěhovala od města k městu, bojovala o přežití a věřila, že se na ni jednoho dne usměje štěstí. Po smrti matky ale Ella zůstala sama… Dokud se neobjevil Callum Royal. Vytrhl Ellu z chudoby a odvezl ji do svého sídla, za pěti syny, kteří ji nenávidí. Bratři Royalové jsou jeden přitažlivější než druhý, ale nikdo ji nepřitahuje tak jako Reed Royal, jenž je však odhodlaný poslat ji zpátky do slumů, ze kterých vzešla. Reed o ni nestojí. Prohlašuje, že Ella mezi Royaly nepatří. Možná má pravdu. Bohatství a luxus. Intriky a lži. Nic podobného Ella ještě nepoznala, a jestli má v paláci Royalových přežít, bude se muset naučit, jak být jednou z nich – a zůstat přitom sama sebou.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

Paper Princess , 2016

Monika82
07.09.2018 5 z 5

Nádhera, knížka se mi strašně líbila, určitě se k ní ještě vrátím

Evule114
06.09.2018 5 z 5

Přidávám se k ostatním, taky za odpoledne přečteno. Rozhodně čtivé, napínavé, vtipné, dokonce i smutné a ten konec? Štěstí, že mám po ruce hned druhý díl :-) a jsem neskutečně zvědavá, co bude v těch ostatních, když je jich pět :-)

katerina2660
03.09.2018 5 z 5

Super! jen jsem netušila, že to je na pokračování, takže jsem byla fakt překvapená, že to nebylo ukončeno... no takže hurá na další díly.

Martooni
02.09.2018 5 z 5

Skvělá! Nemohu si pomoci, ale Reed mi nepije krev, naopak zeru ho! I Ellu, líbí se mi jak je ze začátku drsná, člověk si říká, ta holka už si něčím prošla, ale postupne odhaluje svoje opravdové já, které je nezkazene, nezne, roztomilé..

Knihu jsem přečetla za jediný den. Je úžasne ctiva. Miluju když děj plyne a nemusím preskakovat stránky. V druhé polovině jsem si říkala, ze si ji určitě přečtu znovu. Jedeme daaaal!

Kekik
31.08.2018 5 z 5

Úžasné.
Jediná chyba je dle mého názoru, že chybí pohled Reeda. Ale v příští knize už by měli vypravovat oba dva.
Jedno velké klišé, které je ale napsáno dokonalým stylem.
A to já prostě žeru !!!
Výborný začátek série !!!

Abnička
31.08.2018 4 z 5

Možná jsem čekala malinko něco jiného, ae i tak mě kniha oslovila... ♥️Ale Reed mi pil docela krev.

Amitiel76
27.08.2018 5 z 5

No, paráda!
Tohle jsem nečekala. Kniha mi neskutečně sedla, a styl autorčina psaní byl perfektní. Nebo autorek? Jsou myslím dvě :-)))
Kniha mě strhla od první stránky. Žádný nudný a zdlouhavý úvod. Vše se rychle rozjelo, a nikde nedrhlo. Žádné hluché a zbytečné pasáže, které by mě nutily listovat v knize, co bude dál.....
Kniha měla opravdu šťávu. Jak se říká : ty správné grády :-)))) To erotické jiskření, mezi Ellou a Reedem. To věčné popichování, zlomyslnosti a slovní přestřelky.
Opravdu mě to bavilo, a těšila jsem se na každou další kapitolu.
A to věčné Ellino vzdychání nad Reedovými svaly a břišáky? No, vzdychala jsem s ní :-))) A když máte takovýhle borců hned pět vedle sebe? No, "zlý kluci" prostě vedou a jsou momentálně v kurzu. Jako by se s nima poslední dobou roztrhl pytel. Ale to vůbec nevadí. :-))) Strašně mě to baví....
Rozhodně se musím poohlédnout co nejdříve po dalších dílech.

Ryorka
26.08.2018 3 z 5

je to sice stokrát omleté téma a mělo to i slabší místa, ale četlo se to dobře. Taková nenáročná oddychovka o Popelce , zlé maceše a protivenství osudu. Samozřejmě s happyendem. Přečteny tři díly. (zatím)

AniDi
22.08.2018 5 z 5

Netušila jsem, že mě Royalovi tak nadchnou, vlastně jsem čekala lehkou romantiku pro dospívající. Ale dostala se mi pod kůži, to jiskření mezi Ellou a Reedem bylo úžasné. Určitě řadím mezi oblíbené a znovu si přečtu, určitě doporučuji přečíst.

Lenoulinka
21.08.2018 3 z 5

Čtivost se knize upřít nedá. Ale je to takové jednoduché čtení. Příběh o tom jak chudá holka k bohatství přišla. Ella se dostane do rodiny Royalů, kde je pět sourozenců.. O erotické napětí není nouze. Další díl si přečtu.

leník511
14.08.2018 5 z 5

WOW tak to jsem nečekala. Papírová princezna je naprosto boží a všem vám ji moc doporučuji

ElaMi
11.08.2018 5 z 5

úžasná kniha ktorá ma bavila už sa neviem dočkať druhej časti

marta14
10.08.2018 5 z 5

Miluju! Dokonalá kniha, která mě fakt bavila. A Bože! Nevydržím do dalšího dílu. Ihned jsem si objednala pokračování. A asi to začnu číst zase od začátku. Tak moc tuto knihu miluju. Doporučuji. Lepší knihu jsem nikdy nečetla. Skvělé!

ajla5
08.08.2018 5 z 5

Bože, to je napínavé!!! Já toho Reeda snad zaškrtím.

Veruu95
27.07.2018 5 z 5

Hezky pěkně! První i druhý díl jsem zhltla během dvou dní. Líbí se mi styl psaní a neustálá překvapení během příběhu. S Royaly se zkrátka nenudíte. :)

Jdu na třetí díl a nemůžu se dočkat! Nedokážu si představit čekat na další díl, než se vydá, když to vždycky končí táák napínavě! :D

Zlá-Ňufie
27.07.2018 5 z 5

Trochu pomalejší rozjezd, ale pak člověk nemůže přestat. Napínavý romantický příběh. Na autorku nedám dopustit. Po přečtení jsemihned šáhla po druhém dílu.

dancav28
25.07.2018 5 z 5

Knížka mě pohltila již od první stránky. Příběh je super a je to něco jiného než jsem od této knížky čekala. Ale i tak jsem od ní nemohla odtrhnout oči. Měla jsem jí přečtenou za 2 dny. Určitě doporučuji

Petra38
23.07.2018 4 z 5

Nedavala jsem tomu moc nadeje ale skvela:-)

tereza..23
23.07.2018 5 z 5

Bratři Royalové drží při sobě, proto ji společnými silami chtějí zlomit. Oni ovšem nejsou jediní, kteří jí připomínají, že ona je NIC, to ona je holka, která se živila jako striptérka..Neustále ji připomínají, že se nehodí do jejich života plného luxusu.. Podaří se jim Ellu zlomit? Knížka, která vás pohltí a vůbec vám to nebude vadit. Další jedinečnou příběh od jedinečných autorek. Jakmile jsem přečetla prvních par stránek nemohla jsem se dočkat jak to bude pokračovat. Jedna z knih kvůli, které jsem probděla noc. ;) :)

Market = )
22.07.2018 4 z 5

Bezva oddechovka, knížky od EK mám strašně ráda, hlavně kvůli dialogům a popisu vztahů. Za mě tohle trochu moc "dramatické", ale neméně čtivé.