Domek v Irsku

Domek v Irsku https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/484487/bmid_domek-v-irsku-P7J-484487.jpg 4 1379 333

Hannah Cambellová se rozhodla pro velkou životní změnu a vyměnila kariéru úspěšné právničky z uspěchaného Manchesteru za studium na vyhlášené kulinářské škole v Irsku. První den si v Dublinu užívá všechno, co nové město nabízí – speciality, skvělé drinky a také společnost charismatického Conora, se kterým se náhodou seznámí. Když se další den přesune na malebný venkov, kde se škola nachází, zjistí, že „to, co se stane v Dublinu, nezůstane jen v Dublinu“… Kulinářská škola ukrytá mezi krásně zelenými kopci naučí Hannah mnohem víc než kuchařské základy.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Cosmopolis

The Cosy Cottage in Ireland , 2021

Pengi
04.04.2022 5 z 5

Jako vždy v duchu uteku .... patří k topu, sice tentokrat o neco méně popisu prostředí, ale i tak se člověk musí do Irska zamilovat ....

zelda7
03.04.2022 5 z 5

Každou knihu od Julie Caplin jsem si ohromně užila, ale tahle patří mezi ty nejlepší kousky. Moc se mi tento příběh líbil a navnadil mě na cestu do Irska. Škoda, že už jsem knihu dočetla... :)

Knihoholka.
02.04.2022 5 z 5

Opět děkuji za další skvělý a romantický výlet, moc jsem si ho užila. Sic je kniha plná romantických klišé, tak věřím, že se k ní zase ráda vrátím, stejně jako k ostatním. Hannah s Conorem byli sympatičtí od začátku, Jason byl vynikající s házením eura do sklenice a s jeho sarkastickým vystupováním, když se s Hannah vloupali do kanceláře. Moc jsem se bavila a usmívala se jako měsíček na hnoji.

Ivuska.09
30.03.2022 5 z 5

Další skvělý díl. Pokud se mi některé z předchozích zdály slabší, tak tento byl opět dokonalý. Právnička, která přestává být spokojená se svým životem. Umanutý šéfkuchař, který ve všem vidí jeden podraz za druhým. Irsko, skvělé jídlo, nový začátek a samozřejmě láska. Doufám, že to není závěr celé série a ještě se nějakého dalšího dílu dočkáme.

P-puma-
29.03.2022 5 z 5

Tahle knížka se stala mým osobním favoritem z celé série. Ale to je asi ovlivněné tím, že miluji Irsko. Spoustu míst, která jsou v knize jsem si živě vybavovala a pouštěla jsem si ke čtení Irskou muziku. A zase jsem od autorky dostala nádherný příběh, který mě pohladil na duši.

Kešu1981
29.03.2022 4 z 5

Při hlášce "Herbert umřel" (chápej tím těsto) jsem si vyprskla kafe na čtečku...a teď si gratuluju, že kniha mi dorazí až zítra, ha! Julie umí vážně psát. Příběh umí zaujmout, vtáhnout a pobavit. A ještě zcestuju kousek světa! Doufám, že se dočkáme nových příběhů. Co takhle něco z Aljašky, Zélandu nebo... vlastně beru cokoliv :o)
A teda tleskám za obálky česky vydaných knih. Jsou rozhodně povedenější než ty anglické.

Mikik
28.03.2022 4 z 5

Moc pěkná kniha ze série. Musím ale říct, že jsem tentokrát mnohem více vnímala samotný příběh a vztah mezi hlavními postavami než vykreslení místa a prostředí.

Gizelaa
28.03.2022 5 z 5

Další krásná romantika... Knihy Julie Caplin mám moc ráda, těšila jsem se na ni a nezklamala :-)

Kristy.Seb
28.03.2022 5 z 5

Nemůžeme za to, jak se cítíme, ale můžeme si vybrat, jak budeme reagovat.

Další krásný prostředí a to Irsko. Hned bych tam vyrazila! Po tomhle krásným příběhu, mám chuť de taky přihlásit do kuchařské školy. :)

PéEm
27.03.2022 4 z 5

Příběhy romantických útěků jsou na pohled dost podobné, ale i tak si každý drží svůj kousek originality. Na romantiku zase tolik nejsem, ale tahle série mě baví. Povedená oddechová knížka.

ladyfromskye
26.03.2022 5 z 5

Dočítala jsem se slzou v oku. Rok a půl se na knížku těším a za tři dny je po všem. Bylo to nádherný, jako vždycky. Úžasný příběh, milé postavy, velká láska. A já mám navíc problém. Už zase bych nejraději sbalila saky paky a do svého milovaného Irska se podívala :-)

Ralemo
24.03.2022 5 z 5

(SPOILER) Asi nejhezčí díl této série Romantické útěky.
Nejvíc mi přirostl k srdíčku, možná je to krásným prostředím Irska, nebo tím, že většina knihy se točí kolem jídla a vaření. Nádherný příběh o Hannah, která zjistí, že v životě potřebuje změnu a vydává se za novým dobrodružstvím, kde potká namyšleného sympatického Conora a vznikne láska na první pohled i přes všechny problémy co se kolem dějí. Určitě doporučuji. :)

Lóra1961
24.03.2022 5 z 5

Nová kniha mé oblíbené autorky opět nezklamala. Děj se tentokrát odehrává v Irsku. Caplinová o něm vypráví s lehkostí jí vlastní. Stejně tak popisuje dění v kuchařské škole.
A samozřejmě nesmí chybět láska.., bez toho by nebyla romantická kniha úplná.