Rok v lese

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Jak vypadá život v lese na jaře, v létě, na podzim a v zimě? Bohatě ilustrované dvoustrany zachycují proměny jednoho místa v průběhu celého roku. Děti mohou pozorovat chování zvířat během jednotlivých ročních období, za různého počasí a v různou denní dobu. Rok v lese podněcuje zvídavost, rozvíjí postřeh, podporuje představivost i logické myšlení. Ale především je skvělou zábavou pro celou rodinu....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/353325/big_rok-v-lese-PHE-353325.jpg 4.8162
Série:

Rok na…


Žánr:
Příroda, zvířata, Pro děti a mládež

Vydáno: , Host
Originální název:

Rok w lesie


více info...
Nahrávám...

Komentáře (46)

Kniha Rok v lese

86_luca
30.09.2022

Řekla bych taková dětská klasika, která by neměla chybět v žádné knihovničce. Pro nás už to jsou roky v lese (začínali jsme se synem v roce a půl, teď má 4 roky). Nejdříve jsme jen prohlíželi obrázky, pak se učili zvířátka, pak jsme oťukávali přírodu, příbytky, pak roční období a teď jedeme měsíce. Myslím, že pár let zde ještě strávíme. :-) Kniha má krásné, půvabné ilustrace, plno detailů, mnoho možností vyprávění různých příběhů. Můžeme sledovat třeba i jen příběh jednoho zvířátka od ledna až do prosince. Super je předsádka knihy, kde jsou představena jednotlivá zvířátka z knihy. Jedním slovem fantastická.

Cinón
03.02.2022

Pěkná kniha, ale dvouletého syna zatím moc nezaujala. Dřív se seznámil se sérií Roční období - obrázkové příběhy a ta je přeci jenom barevnější. U některých zvířátek si nejsem sama jistá původem, ale ilustrace jsou líbivé.


Stephanie92
23.01.2022

Krásné ilustrace.

Cechratka
13.01.2022

Na první pohled vypadá knížka úchvatně, ale když se díváte pozorně, zjišťujete velké nedostatky. Díky dost nerealistické ilustraci se synovi některá zvířátka, která už uměl, začala zbytečně plést. (zubr v některých měsících silně připomíná divoké prase, krtka snadno zaměníte za rejska. A kdo poznal mouchu má u mě palec nahoru, protože u nás v rodině to nepoznal nikdo). Je to krásný nápad, ale chtělo to propracovanější ilustraci.

MilackovaN
15.11.2021

Nádherně ilustrovaná kniha, která umožňuje dětem rozvíjet fantazii a zároveň se seznámit s životem lesních živočichů.

Mrňous1
04.10.2021

Kniha je úžasná
Měli jsme ji půjčenou z knihovny a myslím, že to je skvělý dárek. Moc jsme si čtení užili. Obrázky jsou nádherné.

TerJac
13.05.2021

K téhle knize není co dodat. Se synem ji milujeme a je to jedna z knih, kterou prohlížíme neustále dokola. Úžasné ilustrace a celý rok ve všech barvách. Pro mě TOP!

Hanina61
04.05.2021

Tak tahle knížka, to je nádhera... miluju les, žiju prakticky vedle něho, srnky mám na zahradě denně... a ač už mám na krku docela dost křížků, to dítě ve mně se při pohledu na ty úžasně nakreslené kance, srnky veverky, jezevce, lišky, mravence, žížaly, sojky, datly a další lesní živočišstvo a jejich malé i velké životy během celého roku tetelí radostí... :-)

1