Rok v lese

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Jak vypadá život v lese na jaře, v létě, na podzim a v zimě? Bohatě ilustrované dvoustrany zachycují proměny jednoho místa v průběhu celého roku. Děti mohou pozorovat chování zvířat během jednotlivých ročních období, za různého počasí a v různou denní dobu. Rok v lese podněcuje zvídavost, rozvíjí postřeh, podporuje představivost i logické myšlení. Ale především je skvělou zábavou pro celou rodinu....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/353325/big_rok-v-lese-PHE-353325.jpg 4.9133
Série:

Rok na…


Žánr:
Příroda, zvířata, Pro děti a mládež

Vydáno: , Host
Originální název:

Rok w lesie


více info...
Nahrávám...

Komentáře (43)

Kniha Rok v lese

MilackovaN
15. listopadu

Nádherně ilustrovaná kniha, která umožňuje dětem rozvíjet fantazii a zároveň se seznámit s životem lesních živočichů.

Mrňous1
04. října

Kniha je úžasná
Měli jsme ji půjčenou z knihovny a myslím, že to je skvělý dárek. Moc jsme si čtení užili. Obrázky jsou nádherné.


TerJac
13. května

K téhle knize není co dodat. Se synem ji milujeme a je to jedna z knih, kterou prohlížíme neustále dokola. Úžasné ilustrace a celý rok ve všech barvách. Pro mě TOP!

Hanina61
04. května

Tak tahle knížka, to je nádhera... miluju les, žiju prakticky vedle něho, srnky mám na zahradě denně... a ač už mám na krku docela dost křížků, to dítě ve mně se při pohledu na ty úžasně nakreslené kance, srnky veverky, jezevce, lišky, mravence, žížaly, sojky, datly a další lesní živočišstvo a jejich malé i velké životy během celého roku tetelí radostí... :-)

Chillia
27. dubna

Knížku jsem koupila jako dárek k narozeninám pro dceru mé kamarádky. Musím říct, že předčila mé očekávání. Wau, je fakt úžasná. Nádherné ilustrace! Knížka může být skvělá i beze slov, určitě nebude chybět ani v knihovničce naše synka :-)

Sandalkar
03. března

Krasna kniha vhodna jako darek pro maleho prcka. Snad ani rodice minimalisti vas s ni nevyhodi ;-) Moc pekne zobrazuje cely rok v prirode, da se pekne ptat, delat zvuky, hledat zvirata...

sandratea
31.12.2020

Moc pěkné ilustrace, kde lze pořád něco objevovat.

Runkyna
09.12.2020

Nádherně ilustrovaná knížka. Bezvadně zobrazuje chování známých lesních zvířátek v průběhu roku v Polské přírodě. Českého čtenáře překvapí mýval (invazivní druh, kupodivu J. Morava), jeřáb (v ČR ojediněle) nebo zubr. Knížka ukazuje třeba kdy se páří pavouci. Trochu nešťastné je zobrazení spícího zajíce v prosinci, což trochu připomíná zvířátka v zimním spánku, mezi která zajíc nepatří. Jinak bezva.

1