Rok v lese

Jak vypadá život v lese na jaře, v létě, na podzim a v zimě? Bohatě ilustrované dvoustrany zachycují proměny jednoho místa v průběhu celého roku. Děti mohou pozorovat chování zvířat během jednotlivých ročních období, za různého počasí a v různou denní dobu. Rok v lese podněcuje zvídavost, rozvíjí postřeh, podporuje představivost i logické myšlení. Ale především je skvělou zábavou pro celou rodinu....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/35_/353325/rok-v-lese-PHE-353325.jpg 4.968
Příroda, zvířata, Pro děti a mládež
Vydáno:, Host

Rok w lesie

Kniha Rok v lese

Kačaba79

Půjčila jsem dceři na doporučení okolí. Bohužel ji nezaujala tak jak bych si myslela. Možná to bude i tím, že manžel odsoudil výběr zvířat (los, bizon apod.) kteří u nás nežijí. Bylo zajímavé sledovat a hledat co zvířátka dělají celý rok, ale víc jsem se bavila já než dítě.

raduz_

Díky za tu knihu! Osobně jsem tam vydržel jen pár hodin.

Lucissia

Úžasná knížka od Ježíška, která si u nás našla (pro někoho možná nedůstojné) místo (na záchodě) :-) A listují v ní nejen naše dětí, ale i já a manžel, takže to asi mluví za vše. Zábavná, vtipná a poučná hledací knížka, přesně jako máme rádi. :-)

Lady.Lucrezia

Okamžitě po otevření byla pasována Must have. Úchvatné a originální ilustrace nabádají čtenářovu fantazii k objevování nevyčerpatelného množství zvířecích příběhů. Rozhodně doporučuji všem, u nás ji miluje celá rodina.

Greena

Krásné leporelo nejmenší děti seznámí s tím, jak se příroda proměňuje na jednom místě v lese během dvanácti měsíců. Každá dvojstrana dětem a jejich rodičům v podobě překrásných ilustrací Emilie Dziubak ukáže proměnlivost čtyř ročních období.
Věřím, že vás bude bavit očima hledat jednotlivá zvířata, stromy, keře, jámy, plody, situace i lidi, jak se různě chovají na jednotlivých stránkách.
Kniha je opravdu překrásná!
Na jejím začátku najdete také jména a popis jednotlivých zvířat.
Jaký měsíc je váš nejoblíbenější…

Weweuka
10.11.2018

Must-have mezi dětskými knihami. Měly jsme nejprve s dcerou zapůjčené z knihovny a nakonec bylo třeba pořídit i domů...
Kniha vhodná na samotné vyprávění dítěte, tvorbu příběhu společně s rodičem, sledování chování zvířat a proměn v přírodě během roku. Úžasná!

efka.saf
30.10.2018

Moc krásná a originální kniha! Oceňuji nápad i provedení a dávám ji darem malé neteřince. Uvidíme, jaký úspěch u ní bude knížka mít a jak si s ní poradí rodiče :-).

Hoshi
14.07.2018

Nádherná ilustrovaná kniha, která nadchne nejen děti. S neteřinkou (3 roky) u ní vydržíme dlouho a stále nás baví v ní listovat. ... Vždy si vybereme jednoho tvora a sledujeme jej v knize po celý rok. Doporučuji!