Rok v lese

Jak vypadá život v lese na jaře, v létě, na podzim a v zimě? Bohatě ilustrované dvoustrany zachycují proměny jednoho místa v průběhu celého roku. Děti mohou pozorovat chování zvířat během jednotlivých ročních období, za různého počasí a v různou denní dobu. Rok v lese podněcuje zvídavost, rozvíjí postřeh, podporuje představivost i logické myšlení. Ale především je skvělou zábavou pro celou rodinu....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/353325/rok-v-lese-PHE-353325.jpg 4.9102

Rok na…

Příroda, zvířata, Pro děti a mládež
Vydáno, Host

Rok w lesie

Kniha Rok v lese

marti7729

Nádherná kniha s nádhernými ilustracemi. Dá se s ní pracovat hned na několik způsobů, ani po půl roce neomrzela a čte se u nás prakticky nonstop, ještě stále objevujeme něco nového. Dá se díky ní hodne vyprávět a ve vyprávění se stridam s dcerkou. Naprosto úžasná kniha, mela by byt v každé knihovně.

blackoutzuzi

Jak se mění během roku les? To zachycuje právě tato nádhernost. Jaro, léto, podzim, zima a jeden les, ve kterém sledujeme jak se v něm během roku žije - jak se chovají zvířátka a také příroda. Kniha je bez jediného slova, ale o to je to větší zážitek :) Za mě velice povedená kniha a pokud máte doma mrňouse, ve kterém chcete probudit zájem o přírodu, je tohle ideální knížka.

muchomurka

Další skvělá velkoformátová knížka. Líbí se mi, že i přes reálný les jsou sem tam vtipné nadsazené vsuvky. :) A naší malé se knížka moc líbí, učíme se a hledáme zvířátka, pana Hajného a co dělá a povídáme si o lese.

denisa5840

Už i s dvouletý dítětem se dá nad knihou strávit spoustu času. Vymýšlíme různé příběhy a hledáme zvířátka. Úžasné detaily.

EvikU.

Ta je super. Ta je super. Nejvíce jsme hledali medvěda, sovičky, vlci, bobry. Povedená kniha. Pořád je v ní co nalézat. Zvířátka obecně jsou ty nejlepší knihy.

TaLu

Hodnocení je vyšší, než umožňuje počet hvězd. Čili hvězdné. A to z toho důvodu, že v této knize "ležíme" s vnučkou tak často, a tak dlouho, jak je to možné. Nabízíme k vyzkoušení náš postup. Vždy si vybereme na první straně tři zvířátka. Já vybírám ta větší, vnučka kupodivu preferuje mravence, berušky a podobné drobečky.
Nu a s vybranými hrdiny listujeme celou knihou, hledáme je na každé stránce a sledujeme jejich příběh od ledna do prosince. Vybrat více zvířátek moc nejde, je v tom pak zmatek. Takto prožíváme vždy nová dobrodružství. Doporučuji knihu koupit, stejně ji nebude dítě ( ani babička) chtít vrátit do knihovny. :o))

fis.rena

Nádherně ilustrovaná poučná kniha pro malé i větší děti,ve které je znázorněn život v lese v každém měsíci v roce. Na první dvoustraně je každé zvíře pěkně popsáno,tak není třeba mít strach,že nebudeme vědět,jak se který ptáček v knize nazývá,čehož jsem se obávala já :D

ditul

Tato knížka mě učarovala. Je nádherná! Má tvrdší listy, tak se nemusím bát s dětmi v ní listovat a povídat si, co které zvířátko dělá.

Dášeňka čili Život štěněte
Dášeňka čili Život štěněte