Rodrick je šéf

Rodrick je šéf https://www.databazeknih.cz/img/books/12_/123836/bmid_rodrick-je-sef-123836.jpg 4 829 93

Grega Heffleyho sa môžeš spýtať takmer čokoľvek, ale v žiadnom prípade od neho nevyzvedaj, čo robil cez letné prázdniny, lebo na to spomína len veľmi nerád. Začína sa nový školský rok a Greg sa zo všetkých síl snaží zabudnúť na posledné tri mesiace, a predovšetkým na JEDNU konkrétnu udalosť. Nanešťastie, jeho starší brat Rodrick presne vie, čo sa Greg snaží udržať pod pokrievkou. Ibaže všetky tajomstvá sa raz dostanú na svetlo sveta.... celý text

Humor Pro děti a mládež Příběhy
Vydáno: , Ikar (SK)

Rodrick Rules , 2008

bakjo95
28.12.2013 5 z 5

Pobavil mě, jako každý díl z této série! :)

Adam Kaličiak
18.09.2013 4 z 5

Druhé pokračování světového bestselleru Deník malého poseroutky. Líčí spory mezi dvěma bratry. Je tu velice dobře zpracováno bratrské soužití Rodricka a Grega. A to velice vtipnou formou. V tomto díle vystupuje Rodrick jako starší bratr, který nemá svého bratříčka příliš v lásce. Na tož zjistí o Gregovi jedno nemilé tajemství. Greg se stává obětí nepatrného vydírání. Nakonec to na Grega praskne, ale jak už to tak bývá, vše dobře dopadne. Tato kniha na mě velmi pozitivně zapůsobila a budu pokračovat ve čtení dalších dílů.

Kyta
15.08.2013 5 z 5

Druhý díl malého poseroutky. Jsou zde vyjádřeny vztahy mezi dvěma bratry - Rodrickem a Gregem. A to dost vtipně, zajímavě a nezapomenutelně. Rodrick ví o Gregovi jednu nepříjemnost a trochu ho za to vydírá. Ale skončí to opět dobře :) Tenhle světový bestseller zaujme nejen naší generaci, ale klidně i mé rodiče a starší sourozence. Pořád se k němu vracím. Je stejně zábavný a vtipný jako předchozí díl. :) Ani teď nebude chybět mé doporučení ke knize!!

tyzik.cejka
30.05.2013 4 z 5

taky dobrý díl ale takového bráchu bych nechtěl mít brr

Machan
29.05.2013 3 z 5

Bohužel nejslabší díl. Sice trochu vtipný, ale to je vše.

Kelíns
17.12.2012 5 z 5

Skvělá knížka. Jednoho dne jsem si jí vypůjčila z bráchovi knihovny a nestačila jsem se divit :-)

KateCullen
25.06.2012 5 z 5

Prostě bomba, nic jiného na to nejde říct...

Violetti
19.06.2012 4 z 5

Největší plus je určitě čtivost a lehkost, s jakou je kniha psaná. Některé příhody jsou v mých očích vtipné více, některé méně, ale každopádně je to super věc. A také záležitost, kterou by si měl přečíst snad každý malý kluk, co chce být frajer!

studentik
30.09.2011 5 z 5

No prostě život malého uličníka... :) myslím si že autor vystihl sám sebe

Karter9899
28.09.2011 5 z 5

Pěkná knížka na zasmání.

Šmoula
28.07.2011 4 z 5

Pokračování světového bestselleru. Přijde mi, že v téhle knize Greg popisuje víceméně svého náctiletého bratra, potyčky s ním a jeho chování. Jde hlavně o prázdniny, ve kterých se Gregovi stala jedna nepříjemnost a jediný, kdo o ní z jeho okolí a školy věděl, byl jeho bratr Rodrick. Když to stejně prasklo, otočilo se to Gregovi v jeho prospěch.
Znovu jsem se u této knihy nesmírně bavila. Myslím, že lepší než předchozí díl. :)

p.anomisss
25.07.2011 5 z 5

Knížka je velmi legrační :)

Rockwood
30.03.2011 5 z 5

Předchozí díl mne nadchnul natolik, že jsem si prostě musel koupit pokračování, protože tohle nesmí chybět v mé knihovničce. Knížka opět nezklamala. Opět jsem se u ní bavil a kochal se, jakým pěkným stylem je ta kniha dělaná. Nevím co víc dodat, prostě za pět hvězd :)