Rodrick je šéf

Rodrick je šéf https://www.databazeknih.cz/img/books/12_/123836/bmid_rodrick-je-sef-123836.jpg 4 829 93

Grega Heffleyho sa môžeš spýtať takmer čokoľvek, ale v žiadnom prípade od neho nevyzvedaj, čo robil cez letné prázdniny, lebo na to spomína len veľmi nerád. Začína sa nový školský rok a Greg sa zo všetkých síl snaží zabudnúť na posledné tri mesiace, a predovšetkým na JEDNU konkrétnu udalosť. Nanešťastie, jeho starší brat Rodrick presne vie, čo sa Greg snaží udržať pod pokrievkou. Ibaže všetky tajomstvá sa raz dostanú na svetlo sveta.... celý text

Humor Pro děti a mládež Příběhy
Vydáno: , Ikar (SK)

Rodrick Rules , 2008

Renda698
08.11.2020 5 z 5

nádhera krása

Roman12345
20.08.2020 5 z 5

ještě lepší než první díl

akvesy
29.04.2020 5 z 5

Krásně rychle se čte, popravdě se čte sama a rychle to uteče. Na hodně stránkách se zasmějete a pobaví vás :D . Pokud chcete tak ji dokážete přečíst na jeden dech . Můžu jen doporučit.

0239
18.02.2020 4 z 5

Zábavná kniha pro děti

Lachtaan
16.01.2020 5 z 5

Na Poseroutku jsme na základce narazili náhodou prostřednictvím Poslední kapky a po čase jsme se sešli i s druhým dílem bez znalosti toho, že se před ním nachází ještě jeden titul. Dneska už ani nedokážu spočítat, kolikrát jsem prvotní trilogii přelouskal, v dřívějších dobách jsem měl ze zvyku se s každým nově příchozím Gregem zase vrhnout na všechny dosavadní kousky. Poté světlo světa spatřily i filmy, ty zrovna příběh “Rodrick je king” ještě víc zarazily do mých vzpomínek. Proto už nemám potřebu pokračovat v onom dávném rituálu starší části každých půl roku neustále přelouskávat.

evelýny
15.01.2020 4 z 5

Ač nejsem cílovou čtenářskou skupinou, Greg spolehlivě přemění moje vrásky nas*štvanosti na vrásky smíchu :-))) Pod jeho vedením se moje nálada mění lusknutím prstů.
Je skoro jasné, že z ,,poseroutky" druhý Michael Phelps nevyroste, ale jako bratr si vedl na výbornou.
A jsem ráda, že díky ,,profláknutému" Gregovu tajemství se z něho nakonec stal - aspoň na chvíli - nindža, speciální jedinec, vycvičený pro špionážní účely....

mysik612
29.05.2019 5 z 5

Sedla jsem si ke stolu a hodinu a půl jsem četla a pak k mému zděšení kniha končila!!!!!!!!!

1v8na
04.05.2019 4 z 5

Nejde o žádnou světobornou knihu, přesto je kniha čtivá, oddechová, zábavná a nemusíte u ní přemýšlet.
Čte se velmi rychle.
Oceňuji, že druhý díl navazuje tam, kde první díl skončil.
Je doplněna parádními ilustracemi, které se vztahují k textu.
Pro děti, pro které je kniha určena, je skvělá.

Toms16
24.02.2019 3 z 5

Kniha byla dobrá a vtipná

Pejuška
30.12.2018 4 z 5

Krásná, jednoduchá oddechovka, když se Vám u knihy nechce moc přemýšlet.

Mygli
17.08.2018 5 z 5

Supr extra zábavné ;)

brumik100
17.08.2018 2 z 5

Tato kniha je super,četl jsem si to před spaním

ElikaBendova
11.08.2018 5 z 5

Tak tenhle díl byl lepší, jak ten první. Ta jeho máma je fakt idiot :-D Nemá to jednoduchý a všechno se stále obrací proti němu. Párkrát se mi stalo, že jsem se zasmála nahlas do úplného ticha.

Thunder02
01.08.2018 4 z 5

Jednoznačně fajn čtení mohu doporučit

Vendula39
26.05.2018 5 z 5

Velice dobrý příběh o Gregovi a jeho malérech.

nihankemal
22.03.2018 5 z 5

miluji tuto knihu cetla jsem je vsechny ale ne tady ani v ceskem jazyku ale v anglie a v anglictine

Orange8knihomol
13.02.2018 3 z 5

Nenávidím tyto knihy. Přečetla jsem jen 4 díly z pěti, které jsem dostala nic netušíc k Vánocům, když mi bylo cca 8 let. Deníky mě číst nebaví a tento byl napsán až moc americkým způsobem... Za mě NE!

Kačkaknihomol
05.01.2018 4 z 5

Po jedničce jsem se samozřejmě musela pustit do druhýho dílu, když se ze mě stal ten čtecí lenoch. Uvítala mě taková hezky dětsko-sarkastická atmosféra doprovázena autentickými obrázky. Téma téhle knihy je mi fakt blízký, sama mám mladší ségru, která někdy fakt prudí (bože, to znělo až nechutně pubertálně). Co víc říct, je to poměrně kvalitní dílo pro děti, jen bohužel nejdou příhody chronologicky za sebou. Pro děti a dospělé negramoty idieální (sakra, asi jsem si dala nějaký sarkastický kakao).

Péťa.Š
28.12.2017 4 z 5

Tato kniha byla dobrá, ale natolik aby ode mne dostala pět hvězdiček. :)
Čtese rychle. Mohu doporučit. Za hodinku přečtené. :)

Péťa.Š

Ekiara
24.12.2017 5 z 5

Delší pokračování poseroutky mě nadchl. A abych pravdu řekla, tento díl se mi líbil snad ze všech dílů této série nejvíce :D I když mi spusta lidí říkalo, že dávají přednost tomu prvnímu, mně více bavil ten druhý.

Jelikož mám mladšího bratra (asi by spíše dávalo logiku, že se mi toto líbilo, abych měla staršího bratra), tak jsem se opět v mnoha momentech vracela ke své realitě a často jsem právě vztah mezi dvěma bratry v knize viděla podobně jako můj s bratrem. I přes odlišnosti :D

Ale to neznamená, že se vám kniha bude líbit pouze za podmínky, že musíte mít bratra :D Nenene!

Kniha je stejně suprová a oddychová jako první díl ^^