Robin Druhý a jeho rodina

Robin Druhý a jeho rodina https://www.databazeknih.cz/img/books/79_/79639/bmid_robin-druhy-a-jeho-rodina-XNd-79639.jpg 4 276 40

Robin série

< 2. díl

Robin druhý je pokračováním bestseleru Robin. Vnučkám vypravěčky Anince a Karince je nyní deset let, svérázné tetičce Haně je přes osmdesát, pejskové z první knihy již zemřeli, ale jejich nástupci si s nimi v ničem nezadají - foxteriér Robin Druhý, skotští teriéři Edy a Tony, nalezenec Jean-Paul.. Nyní žije rozvětvená rodina společně ve velké vile, kde je dostatek prostoru pro legraci, trampoty i malá dramata, na kterých se podílejí zejména obě holčičky a všichni psi. Zábavná, vtipná a mile rozverná kronika plyne v laskavé atmosféře, v níž se všichni navzájem milují, všichni navzájem si jdou na nervy, ale co především: přes všechny svízele a maléry se dokážou přenášet s humorem.... celý text

HankaMarek
25.11.2015

Pobaví, neurazí

kristyna2349
10.03.2015 5 z 5

Moje nejoblíbenější "oddechovka". Možná působí trochu naivně, ale já se k ní ráda vracím.

vladka31
24.08.2014

Mnohem těžkopádnější než Robin první. A holčičky bych doma určitě nerozdýchala - paní Frýbová často pracuje s postavami dětiček rozmazlených, nezodpovědných neúměrně věku. Ale láska ke zvířatům, které její knihy vyjadřují, je silná

jane1234
15.08.2014 5 z 5

Keď sú pokope mále deti a psi, tak je o zábavu postarané. Skvelá a vtipná kniha.

Modrina
20.05.2014 1 z 5

Nastavovaná kaše. Jak byl Robin naprosto skvělý, tak tohle se mi opravdu nelíbilo.

tany9
18.01.2014 5 z 5

Pobavila mne i přes neustále se opakující repliky postav.Ale na Malinkatého kreténa nemá.

starenapanena
23.10.2013 4 z 5

Pěkný čtení ale už to není ten první díl.

Mystifica
14.10.2013 4 z 5

Tahle kniha mne bavila nejvíc ze všech Frýbové "psích knížek". Je asi nejtlustší. Obsahuje v podstatě nejvíc postav, které nás provázejí celým příběhem a prožívají legrační příhoy. Zrovna u tohoto díla mne mrzí, že ho nikdo nezfilmoval, myslím, že by mělo potenciál dopadnout velice slušně.

Saskie
07.09.2013 5 z 5

Vtipná a pohodová kniha.

nightgirl
03.09.2013 5 z 5

Opět jsem se zasmála jako při prvním dílu. Je vidět, že téma zvířat (konkrétně psů) je nevyčerpatelné.

LisaEla
18.08.2013 3 z 5

Knihu jsem četla znovu po delší době a docela mě zklamala - snaha být za každou cenu vtipná, rádoby humorné scény a "hlášky" se opakují na můj vkus až příliš často. Byla jsem ráda, když byl konečně konec.

delena4ever
21.06.2013 5 z 5

Moje nejoblíbenější kniha od Zdeny Frýbové. Bavila mě více, než první díl. Tuto knihu jsem četla už několikrát, protože mi vždycky zvedne náladu.

Zorro
25.05.2013 4 z 5

Momentálně tuto knížku čtu, jsem v půlce. Smíchy nemůžu pomalu ani psát. Když pominu obsahovou úchylku ke psům, tak slovní komentáře nemají chybu.

p.avlina
30.04.2013 5 z 5

První knížka, kterou jsem od Frýbové četla a od této autorky asi moje nejoblíbenější. U některých pasáží jsem se musela smát nahlas. Ráda (a často) se k ní vracím.

kkaca
28.04.2013 5 z 5

skvělá, vtipná, moc mě pobavila

zuzlajs
11.12.2012

Je to jedna z knížek, po níž sahám, když je mi mizerně. Spolehlivě zvedne náladu. :-)

simonabr
20.08.2012 2 z 5

Nejslabší knížka Frýbové, co jsem zatím četla. Nepopírám vtipné pasáže, ale většinou se pořád opakovala dokola. Když jsem po padesáté četla, že Aninka a Karinka nechtějí do školy a Alena a Ruth zase mění zaměstnání, tak jsem měla chuť s knížkou praštit, ale nakonec jsem to kvůli Frýbové neudělala, protože její ostatní knihy jsou opravdu dobré.

Adriana.82
25.10.2011 4 z 5

že by mě druhý díl rozbrečel smíchy ? to ne,ale úsměvná je,to nepopřu :)

Ellis
02.05.2011 5 z 5

Výborné a ještě zábavnější pokračování Robina. Více postav, více pejsků a více humoru. S Robinem a Z neznámých důvodů patří mezi mé nejoblíbenější a opakovaně čtené knihy.

Alimak
25.11.2010

Vrhla jsem se do ní po přečtení Robina jsem čekala legraci, ale kniha předčila mé očekávání občas jsem smíchy brečela. Moc hezká knížka.