Robin

Robin https://www.databazeknih.cz/img/books/69_/69297/bmid_robin-F9w-69297.jpg 4 762 156

Robin série

Robin je hrdina jedné z nejúspěšnějších knih Zdeny Frýbové – a je to hrubosrstý foxteriér. Toto nevinně vyhlížející štěně mělo být strážcem idylické pohody a radosti u rodinného krbu. Všechno se však vyvinulo úplně jinak a roztomilý Robin doslova rozhýbe „svou“ rodinu nejen toulkami po Praze a útěky do rozlehlých šumavských hvozdů. Je tvrdohlavý, rád se předvádí a vymýšlí rafinované kousky, aby prosadil svůj názor. A tak Robinova rodina proti své vůli začne žít úplně nový, nevšední život, kterým není vždycky nadšena.... celý text

bruntal
29.12.2018 5 z 5

Velmi vtipné vyprávění o jednom čtyřnohém uličníkovi. Budete se bavit i když nejste pejskaři.

gretl74
13.11.2018 5 z 5

Tuhle knížku miluju, stačí otevřít na jakékoli stránce a začíst se a hned je mi o poznání líp. Psí příhody jsou fajn (i když dotažené ad absurdum), ale i vztahy v rodině, dialogy, ironie - mě to prostě bavilo a baví.

pedroK
01.11.2018 5 z 5

Pes na zabití, knížka výborná..smála jsem se celou dobu. Já bych ho dala do guláše :D

surikata246
26.10.2018 5 z 5

Můj milovaný Robinu knížky jsem se hodně bavila. Navíc má teta Ema si pořídila právě foxteriéra,který se jmenoval Filip a byl to takový chytrák,že se téměř vyrovnal literárnímu hrdinovi a uměl pobavit i uzemnit co vyvedl.Dnes už je v psím nebi či pekle,ale dožil se ve zdraví 16 let.

JancaMia
10.10.2018 5 z 5

O nezvedeném psím lotrovi, který prováděl své paničce různá alotria.

Evina.Cetba
26.09.2018 5 z 5

Nezbedný psík Robin a různé lotroviny, které provedl své paničce - spisovatelce. Humorné čtení.

Radik74
11.09.2018 1 z 5

Knihu jsem četla na doporučení, i zde má skvělé hodnocení. Bohužel jako jedna z mála knih mi absolutně nic neřekla. Četla jsem ji z donucení, jelikož nerada odkládám rozečtené knihy. Velký obdiv pro mě má ovšem autorka, protože napsat celou knížku na téma nevychovaného psa se asi jen tak někomu nepovede. Neustále se opakující situace, nuda nuda nuda a hlavně... vůbec to není vtipné, to je na tom nejhorší...

Jana283
16.08.2018 2 z 5

Ano, roztomílá knížečka, která může nabývat stále na větší popularitě. Protože nezvládnutí a nevychovaní psi čím dál tím víc vládnou našimi životy. Pro mne jako milovníka a chovatele psů je tento druh nadsázky naprosto nestravitelný a působí mi utrpení.

Roanna
12.07.2018 4 z 5

Pár měsíců po dočtení Poslední aristokratky jsem opět dostala chuť na vtipné, oddechové čtení. Na databázi knih mi skočilo doporučení na Robina, jež by se měl nést v podobně humorně laděném duchu jako PA, tak jsem si tuto knihu zakoupila a.....
Ano, souhlasím. Hlavním cílem knihy je pobavit čtenáře a nechat ho plout na vlně zábavy a komických (i na "zabití") výstupů Robina a jeho smečky. Některé situace byly sice zbytečně vyhrocené, až lehce stupidní, ale jako celek mě kniha potěšila. Svůj účel - pobavit - splnila dokonale, takže si ji ráda ještě někdy přečtu.

Verkavcelka
04.07.2018 2 z 5

Knihu jsem dostala od kolegyně, která miluje psi, že budu nadšená a tak. Nadšená nejsem, ale nehaním ji. Jde pouze o to, že mi psi "nic neříkají". Přečetla jsem si ji jen proto, že se mi hodí do Čtenářské výzvy - Kniha žánru, který běžně nečtete.

kalinka99
10.05.2018 5 z 5

Knihu jsem si zvolila k maturitě a musím říci, že jsem velice překvapena. Čtivá a i humorně psaná a vzhledem, že miluji psy, tak ode mě má jen pozitivní ohlas.

Lila94
21.04.2018 5 z 5

Kniha, u které jsem se smála opravdu upřímně nahlas

nik077
02.03.2018 5 z 5

Moc pěkně napsané... kniha mě bavila

Lavin
14.02.2018 5 z 5

Super kniha na zpevnění břišního svalstva ...... od smíchu! :-)

Chesterton
12.02.2018 5 z 5

Nemám psa, zatím ani nechci jako Pražák z bytu:), ale nejblíže mám ke komentáři laura. Doporučuji jako antidepresivum skoro pro každého.
Ovšem bylo mi náct když jsme to četla :))

Katka2382
06.02.2018 5 z 5

Tahle kniha mě nikdy nezklame a dokonale pobaví.Půjčila mi ji kdysi dávno strašně fajn kolegyně z práce a já si pak koupila svou a pokaždé když beru tuhle knihu do ruky tak si na ní vzpomenu.

Elulilinka1
14.01.2018 5 z 5

Skvělá kniha pro pejskaře s dějem, který neomrzí. :)

Vidlička
13.10.2017 4 z 5

Když jsem knížku četla jako dítě, pejsek mě bavil. Když jsem druhý díl četla jako puberťák, pily mi krev přefeminizované ženské postavy a ušlápnuté mužské... Asi jen pro určitý věk nebo osobu...

Booky84
10.10.2017 5 z 5

Kniha, ke které se pravidelně a ráda vracím. Pro milovníků psů jako stvořené, ti totiž moc dobře znají situace v knize popsané.

MichaelaSaky
20.09.2017 5 z 5

Robin byl skvělý, ale doma bych ho nechtěla ani za zlaté prase :D