Robert, můj syn

Robert, můj syn https://www.databazeknih.cz/img/books/90_/9023/robert-muj-syn-9023.jpg 4 33 8

Před šestnácti lety adoptovali Don a Claire Wardovi syna. Jako náhradní rodiče splňovali veškerá kritéria: inteligentní, vzdělaní, dobře zaopatření lidé žijící v harmonickém vztahu. Přesto se život všech tří dramaticky zkomplikoval.

Literatura světová Romány
Vydáno: , Domino

Robert, my son , 2004

Lucie401
17.11.2021 3 z 5

zajimavy napinavy roman do posledni stranky... neměly by jsme někoho soudit jěnom proto ze je jiny.

GYROTOURBILLON
06.06.2021 4 z 5

Ano, kniha je čtivá, aktuální, zkrátka ok. Je znát, že se autor v problematice práv a psychologie vyzná. I názor herodes11 je jaksi namístě.
Určitě k HD ještě zavítám, věřím , že jeho knihy nebudou špatné.

herodes11
30.11.2017

Spratka seřezat

dany512
01.10.2016

Nudné. Autor v celé knížce popisuje sportovní úspěchy a úspěchy ve škole 15ti letého kluka, který občas něco provede a jeho vlivný otec to okamžitě vyžehlí. I ve druhé polovině, kdy se zjistí, že je nemocný, to nemá žádný šmrnc. Přeskakovala jsem kapitoly - i v těch dvou posledních, ve kterých to gradovalo - jsem musela vynechávat odstavce. Za mne ani jedna *.

Toňula
04.01.2016 4 z 5

Další z lidských příběhů řešící téma vztahu rodičů a adoptovaného syna, který musí bojovat s depresívními stavy,zděděnými po biologické matce. Adoptivní rodiče tak čeká nelehký úkol -být oporou chlapci,který není jejich,ale kterého přesto milují. Zejména otec,který se více věnuje práci než synovi, musí přehodnotit svůj dosavadní život a uvědomit si, co je pro něj v životě nejdůležitější.

Miruš
27.03.2015 5 z 5

Napínavé, zajímavé, mám ráda tohoto autora, moc...

rtesarova88
16.06.2014 5 z 5

Pěkně napsaná jako každá od tohoto autora.

aannyy
08.10.2012 5 z 5

Knihy tohoto autora mám ráda a nejinak tomu bylo v tomto případě. Krásný příběh, hezky napsáno, romantika i napětí :-)

Henry Denker
americká, 1912 - 2012
2011  86%Lékaři
2004  88%Adopce
1999  88%Chybná diagnóza
2001  81%Labyrint
2000  84%Doktorka

Kniha Robert, můj syn je v