Noční lovec

Noční lovec
https://www.databazeknih.cz/img/books/16_/165010/bmid_nocni-lovec-165010.jpg 5 2920 2920

Robert Hunter série

V Los Angeles řádí sériový vrah. Na ženách, které mu padnou za oběť, nejsou navenek patrné žádné známky násilí – jen zašité rány, v nichž se však nacházejí předměty tak hrůzné, že svědčí o mimořádně zvráceném pachateli. Detektiv Robert Hunter se při honbě za pachatelem střetne se soukromou vyšetřovatelkou Whitney Meyersovou. Sledují stejnou stopu a zjišťují, že se pohřešují další ženy. Jsou ještě naživu? Podaří se dostihnout šíleného vraha dřív, než unese a bestiálně zabije další oběť? Jaké strašlivé tajemství skrývá minulost muže, který se dopouští tak nestvůrných zločinů? Další napínavý román Chrise Cartera si v ničem nezadá s předchozími.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: , BB art

The Night Stalker , 2011

Magikatrina
10.08.2017 4 z 5

Zezačátku jsem se trochu ošívala, po Popravčím, už jsem si nebyla jistá, jestli se mi další díly budou taky tak líbit. Díky bohu, že jsem knihu nakonec dočetla, rozuzlení bylo skvělé, byť bylo trochu předvídatelné, kdo za vraždami stál.

Kačen
08.08.2017 5 z 5

Chris Carter mě vážně baví.. toto je třetí kniha, kterou jsem od něj četla a čte se opravdu sama..Výborné, napínavé a mrazivé.

JPBelmondo
06.08.2017 5 z 5

Moje první setkání s tímto autorem a hned příjemné překvapení. Už dlouho jsem se tak nebála. Je vidět, že autor je v tomto směru mistr. Vše popisováno výstižně a stručně bez zbytečných jiných časových dějů, kapitoly kratší, což mi naprosto vyhovuje. Kniha je šokující, napětí se neustále zvyšuje, ke konci už jen nedočkavě hltáte konec. Hunter s Garciou jsou parťáci sympaťáci. Prostě výtečná detektivka. Těším se na další.

Irika
01.08.2017 4 z 5

Autor se drží podobné linie, jako v předchozích dílech. Kniha se mi i tentokrát líbila, je srovnatelná s předchozími ze série. Doufám, že příští tituly budou třeba trochu nápaditější, asi si teď ale dám od Huntera menší pauzu.

pavlinka0250
01.08.2017 5 z 5

Prostě a jednoduše, opět dokonalost.
Víc není třeba dodávat :-)

Barbarella13
22.07.2017 4 z 5

Po prvních dvou dílech, které mi přišly dějově dost podobné a uměly šokovat jen svou brutalitou jsem chtěla zkusit i třetí díl. Ten byl opravdu jiný (vraždy stejně kruté) a musím říct, že jsem se u něj opravdu hodně bála. A to nejen protože jsem ho četla někde v horách v chajdě bez signálu a bez lidí a záchodem venku, ale především díky vrahově výběru obětí. Takže jsem pak honem musela přesedlat na zamilované romány. :)

Lucibuska
14.07.2017 5 z 5

Druhá kniha této serie, kterou jsem přečetla. A opět mě tento autor přesvědčil o tom, ze je v tomhle žánru mistr. U žádné jiné knihy stejného žánru jsem se tolik nebala, jako u jeho knih. Konkrétně u této jsem se bála, ale i brecela. (SPOILER: zneuzivany desetiletý chlapec, který chtěl skočit, ale nakonec zemřel omylem a pak také situace, kdy se desetiletý Andrew díval na rodiče a otec v poslední vteřině zahlédl, ze se syn dívá.). Opravdu se mi dlouho nestalo, aby ve mě kniha vyvolala tolik emocí. A také musím vyzdvihnout jak jsou napsané kapitoly. Jsou krátké, stručné a fakt je to přesně tak, jak mi vyhovuje. Kniha je čtivá, napinava a udrží u deje. Knihu jsem přečetla během jednoho dne. Nemohla bych jit spát s tím, ze bych nevěděla kdo, co, jak a proč. :-)) Rozhodne sahnu i po všech dalších knihách od tohoto autora.

martina2704
14.07.2017 5 z 5

Bavila mě o trošičku míň než předchozí, ale i tak je to skvělá knížka a Hunter s Garciou opět nezklamali (SPOILER - a jsem ráda, že to tentokrát neodnesl Garcia :D). Na Carterovi mě hrozně baví způsob, jakým staví jednotlivé kapitoly, jsou stručné, dokáží udržet pozornost a hlavně vás nenechají knížku odložit. A v tomhle díle se mi hodně líbily flashbacky a to, že jsme se zase dozvěděli něco málo o Hunterově minulosti. Takže hurá na další díl :)

Bonifác
08.07.2017 5 z 5

Noční lovec je má první kniha od tohoto autora a musím rozhodně říct, že ne poslední. Pokud budou všechny ostatní minimálně stejně tak dobré, mám se na co těšit :-).
Děj měl spád, zápletka byla opravdu originální a musím přiznat, že někdy jsem se opravdu bála. Takže za mě čistých pět hvězd.

konicekbily
30.06.2017 4 z 5

Hodně napětí, zamotaná zápletka, dramatické čtení, stupňovaný thriller a nečekaný závěr. Tak píše oblíbený autor a na další skvělé knize od Carter je zase znát, jak předem autor má v hlavě srovnaný příběh, a potom píše neuvěřitelné smyčky, až se tomu divíme jak na to přišel.

ewisek22
25.06.2017 5 z 5

Takže opět trapně za Pět:) Nemůžu vytknouti vůbec nic - jednoduše Chris umí a umí to velmi dobře napsáti:)

gad
24.06.2017 5 z 5

Opět skvělá a napínavá kniha. Ač všichni hrdinové jsou skvělí, krásní a úžasní zdá se, že někteří jsou úplní magoři. Hunter a Garcia tak mají stále plné ruce práce. Tentokrát jsou na stopě šíleného vraha třicetiletých umělkyň. Ale pozor, i záporáci bývají dobří ve své práci.

Kerberos
17.06.2017 4 z 5

Celá série je velmi dobrá,až si říkám kam na ty zvrácenosti chodí.

pavčape
14.06.2017 5 z 5

Opět super! Bylo mi těch žen fakt líto!

Karelvovsik
09.06.2017 5 z 5

Moje třetí kniha od Chrise Cartera a musím říct ,že každá další se mi líbila víc než předešlá. Způsob vražd v této knize mě dost překvapil , a to už mám přečteno pěkných pár detektivek. Netuším nakolik by byl ve skutečnosti realizovatelný , ale i tak to na uvěřitelnosti celé knihy neubírá. S chutí se hned pustím do Sochaře smrti.

Dumicek
07.06.2017 5 z 5

Knihu už mám přečtenou déle, ale nebyl čas na hodnocení...No opět mě Carter potěšil. Způsoby zabití byli opravdu originální a hoodně bolestivé..Trochu mi vadila jedna smrt. Postavu jsem si celkem oblíbila a během chvilky byla pryč, snad to nebude pravidlem. Jinak dějově skvělé, strhující, napínavé a vcelku pochopitelné, proč vrah "vraždil" prožít něco takového a nesvěřit se do rukou odborníka, tak to jistojistě musí zanechat následky. Hunter jako detektiv je super. Co se týče Garcii, tak za mě by tam asi ani nemusel být...opět prostě skvělá četba!

perpe2a
01.06.2017 5 z 5

Tak tohle byla další skvělá krimi jízda. Tleskám a doporučuji.

Reat
30.05.2017 5 z 5

Ufffffff.... Rozdíl mezi touto knihou od Cartera a těmi třemi předchozími je v tom, že jsem tuto nepřečetl za dva dny, což byl snad rekord, ale za DEN !!! Tudíž pokud čte tyto komentáře můj šéf, může se stát, že budu mít na čtení víc času než by mi bylo milé. Ale žerty stranou.... Může na tohle čtení být vymyšlen ještě nějaký superlativ? Může být nějaká kniha, která mě přinutí číst, i když v televizi hraje na grandslamu můj veleoblíbenec Tomáš Berdych a mě ani nenapadne knihu odložit a dívat se? Ne, ne a ne.... A to bych se sám sobě při tomhle pomyšlení vysmál. Ale nemůžu si pomoct, kniha je to ze všech přečtených od pana Cartera nejlepší. Ne o moc, ono to ani nejde, neboť co jsem četl bylo dokonalé.....ale stejně. A čím to? Tím, jak je uvěřitelná!! Pachatel tu nestrojí těla do stínových obrazů a pod....., pachatel se prostě vyrovnává (po svém, a dost svérázně) s traumatem z dětství. Mimochodem, ten "flashback" do minulosti je parádní, to jsem nedýchal.....no skoro jako celou knihu. To přece není možné, aby byl někdo takhle úžasný spisovatel!!!! Doufám, že pan Carter nestíhá počítat dolary, protože jestli si to někdo zaslouží být bohatý díky své práci a umu, je to právě on!! Neskutečné......

Leni.S89
29.05.2017 5 z 5

co dodat, prostě geniální! Carter mě nikdy nezklame a stále jen překvapuje! jako vždy 5*

nada3314
27.05.2017 5 z 5