Hovor se smrtí

Hovor se smrtí
https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/341853/bmid_hovor-se-smrti-z1H-341853.jpg 5 2038 2038

Robert Hunter série

Losangeleští detektivové Hunter a Garcia se při vyšetřování nového případu ocitnou na horské dráze zla. Pronásledují predátora, který hledá v ulicích a na sociálních sítích oběti, dráždí je anonymními zprávami a živí se jejich strachem. přední záložka: Po náročném týdnu se Tanya Kaitilinová těší na odpočinkový večer doma. Když vyjde ze sprchy, uslyší zvonit mobil. Požadavek na videohovor přichází od její nejlepší přítelkyně Karen Wardové. Tanya hovor přijme a noční můra začíná. Karen je s roubíkem v ústech připoutaná k židli v obývacím pokoji svého bytu. Jestliže Tanya hovor přeruší nebo odvrátí pohled od kamery, bude příště na řadě ona, slibuje hluboký chraplavý démonický hlas na druhém konci linky. A pokud Tanya neodpoví pravdivě na jeho otázku, on její přítelkyni Karen brutálně zavraždí. Jenže vyděšená Tanya si správnou odpověď nevybaví.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: , BB art

The Caller , 2017

Dolik13
08.09.2021 4 z 5

Pro mě jedna z nejlepších knižních sérií. Osmý díl o Hunterovi přináší opět to, co jsem očekával, a byl jsem velmi spokojený. Nicméně bohužel, osmý díl je velmi podobný dílům předchozím a mnoho situací se opakuje. To ale nemění nic na tom, že se to čte prostě skvěle. Vždy, když chcete jít spát, kapitola skončí tak napínavě, že musíte číst dál.

Líbil se mi námět vraha a především skvělá vedlejší příběhová linka s panem J. Trošku mi vadí, že Hunter opět přijde na vyřešení případu zcela sám, opět si se všem poradí a jeho kolega vždy působí, jako ten hloupější. Nic to ale nemění na tom, že se těším na další pokračování.

orangerose
04.09.2021 5 z 5

další pěkně napínavá akčně , ještě víc brutální vraždy, kdo je vrah ,to mně ani nenapadlo kdo to je, už sahám po 9 díle této úžasné série Roberta Huntera :D

saryk93
14.08.2021 5 z 5

Skvělá a napínavá kniha, která se nedala odložit. Zajímavá zápletka, děj měl spád a konec nezklamal. Carter je mistr ve vytváření sériových vrahů, kteří nezabijejí "jen tak", pro legraci, ale mívají vše dokonale promyšlené a vždy mají k zabíjení (a hlavně jeho stylu) opodstatnělý důvod (jsou na dně, zlomení, nešťastní a touží po pomstě). Což mně osobně vyhovuje a sedí, vždy s pachatelem soucítím a svým způsobem ho i chápu. Ačkoliv autor zvolí vždy naprosto zvrácený způsob vražd, jsou jeho knihy naprosto skvělé.

Dorotka2011
07.08.2021 5 z 5

Opět skvěle napsané...

VeFab
01.08.2021 5 z 5

Neodložitelná kniha

Johny_H.
31.07.2021 5 z 5

Sice patří k méně vydařeným dílům ze série. A upřímně motiv také nic moc. No na 5 hvězd to stále má.

Bakana
20.07.2021 4 z 5

Nedávám 5*, protože ty si šetřím jen na ty nejlepší dílka. A detektivek, které se předhánějí v brutalitě vražd je v posledních letech přehršel. Mezi detektivkami tohoto typu je to ale slušný nadprůměr. Pasáží, u kterých bych se nudila, bylo opravdu málo.

janelka2
16.07.2021 4 z 5

Musím říct, že tento díl se mi líbil o malinko míň než ostatní. Nevím přesně čím to ale i tak dost dobrá kniha. Jako vždycky brutální masakr. Když čtete co vrah provádí obětem je Vám až šoufl a kroutíte se u toho. Nic pro slabé povahy. Ale detektiva Huntera bych prostě sežrala.

simona g.
10.07.2021 5 z 5

Další Carter, další supr napínavé čtení. Kdo miluje knihy plné napětí a děj, který letí, neudělá chybu, když si Cartera přečte. Já teď dolouskala tuhle a vím, že není poslední od něj, už se těším na další :). Doporučuji!!!

Darami87
10.07.2021 5 z 5

Na knihách Chrise Cartera je nejlepší, že když čtete o té brutalitě vykonané na obětech, kroutí se vám žaludek. Když ale zjistíte PROČ, začnete mít s vrahem do jisté míry pochopení. Kniha mi trochu připomínala film Saw. Celkově se mi líbila, byla napínavá, ale ne přetažená přes vlasy. A kdybych měla pod pohrůžkou smrti hádat, kdo je vrah, prohrála bych.

martina2540
26.06.2021 5 z 5

Prvních sto stran mi přišlo tak akorát čtivých, ale pak už jsem knihu nemohla odložit a líbil se mi i konec.

Kekik
13.06.2021 5 z 5

Špatná odpověď= smrt.

Opět vynikající díl s Robertem Hunterem a Carlosem Garciou. Spisovatel Chris Carter mě ještě nikdy nezklamal.
Autor vymyslet zajímavý námět, ve kterém se ukazuje, co nyní ovládá lidskou společnost. A jaké nástrahy se skrývají na internetu. Scény jsou brutální, ale na to jsem již zvyklá. Přesto mě ale pokaždé zamrazilo při čtení detailů právě probíhající vraždy.

Jak už bývá u Carterových knih zvykem, opět jsem našla v sobě ždibíček lítosti (a možná i trochu pochopení) směrované k vrahovi. To však jeho činy v žádném případě neomlouvá.

Každá kniha Chrise Cartera je klenot. Doporučuji.

martineknatasa
06.06.2021 5 z 5

Opět nejsem zklamaná, kniha je napínavá a dobře se čte. Doporučuji.

kachnat
02.06.2021 5 z 5

Už je to fakt jak severské detektivky.... Brutální vraždy, pošahaný vrah.....

Martin1974
30.05.2021 5 z 5

Detektívka s brutálnymi scénami o tom, ako odhaľovanie súkromia na Facebooku môže privodiť smrť...

evineckY
27.05.2021 4 z 5

Šílené, co člověka dožene sáhnout druhému na život.

Lída27
23.05.2021 5 z 5

Opět skvělá kniha od Chrise Cartera.Napínavé od začátku až do konce.Krátké kapitoly,které vás nutí číst a číst.Už se těším na další knihu od mého oblíbeného spisovatele.

Havrdak
22.05.2021 5 z 5

Zajímavý námět, Carter zatím nezklamal. Akorát závěr mi přišel rychle useknutý.

Terez_Proskova
07.05.2021 5 z 5

Nevím, co do hodnocení ke knihám pana Cartera dodat. Snad jen to, že opět boží a mám obavy o to, co budu číst, až dočtu celou sérii. Dost často tu vidím komentáře, že nevíte, kam na tyto náměty pan Carter chodí - pan Carter vystudoval chování zločinců a dále byl psychologem masových a sériových vrahů odsouzených k doživotním trestům.

Majuš333
29.04.2021 5 z 5

Čo dodať ku Carterovi? Asi len toľko, že som si to opäť užila :) Jasné, že vraha som zase neuhádla, ale jeho motív bol úplne za čiarou...
Pan J. u mňa na konci fakt zabodoval... Ale mrzí ma, že s každou ďalšou knihou zo série nám nejako ubúda kapitol.... Prvé časti sa točili okolo 120-ich kapitol a teraz? Len cca 90 :( Brala by som aj takých 200 :)

Kapitánka Blakeová naozaj perlí :) „.....Jak tady někoho z vás během nejbližších dvou dnů uvidím, budete dávat pokuty za špatné parkování v Comptonu.“