Řízkaři

Povídky, spojené postavou novinářky Karly, mladé dívky s image úspěšnosti. Knížka plná otevřených příběhů o blízkých lidech, o přátelství, opravdových vztazích, o hodnotách.

https://www.databazeknih.cz/images_books/27_/2780/rizkari-2780.jpg 2.2216
Povídky, Literatura česká
Vydáno:, Motto

Apoška
21.10.2017

Zajímavé myšlenky. Ale přišlo mi, ze to nebyl moc souvislý příběh.

kara
18.01.2017odpad!

Při nejlepší vůli nešlo dočíst.

necky
04.05.2016

Asi na rozdíl od většiny, mne se knížka líbila hrozně moc. Velmi čtivá, rychlý spád, skvěle napsané, žádná zbytečná omáčka kolem. Určitě se brzo vrhnu na další knížku od stejné spisovatelky.

Hrefna
26.11.2015

Přečetla jsem ji v rámci Čtenářské výzvy v kategorii špatně hodnocená kniha a takto nezklamala, jinak po všech dalších stránkách ano. Možná ještě oceňuji, že je to kniha krátká.

Etelea
08.09.2015odpad!

Asi úplně mimo můj šálek čaje. Bohužel, má očekávání kniha ani v nejmenším nenaplnila.

radus
23.06.2015

Povídky, které rychle přečtete a rychle zapomenete - prostě takové nenáročné oddechové čtení hodící se do čekárny u lékaře nebo v létě k vodě.

Zilvar11
28.02.2015odpad!

Děsivá záležitost...

Beni
22.01.2015

Čtenářská výzva 2015 - KNIHA, KTERÁ MÁ ŠPATNÉ HODNOCENÍ

Tak ani nevím, co si mám o knize myslet... Celé mi to přišlo depresivní, děj se děsně nesrozumitelně vracel do minulosti, pak šup a byli jste zas v přítomnosti...
Byla to první kniha, kterou jsem četla od této autorky, tak asi budu muset přečíst něco jiného, abych si na autorku opravila názor.

Nebýt toho, že jsem se zařekla, že svoji výzvu dodržím poctivě, knihu bych odložila (což dělám velice nerada!!) Ještěže to byla alespoň tak tenká knížka!

Mermaid
17.09.2014

Slabší průměr, Bára Nesvadbová je mi sympatická, ale kniha je nemastná, neslaná a moc mě nebavila.

evelinaevelina
11.03.2014odpad!

Přečtena první povídka knihy, kterou si dcera půjčila v knihovně. Dál číst nebyla síla ani vůle.

Pitbullka
31.07.2013

Mně se knížka líbila. Nenáročné čtení, člověk se u toho nemusí nijak zvlášť soustředit.

Sisi11
26.06.2013

Další velmi hezky odpočinkové a nenáročné čtení. Text v knize je jen a pouze vyprávění nešťastného období Karlina života. Absolutně nechápu, co v tom všichni hledají? Nic v tom není, je to pouze jakýsi deníkový záznam. Žádný hlubší smysl. A to se mi na knihách Nesvadbové velmi líbí. Prostě jen čtete pro radost, relaxujete, nepřemýšlíte nad textem. Je to jako byste poslouchali přítele, který se vám svěřuje.

Neubráním se dojmu, že knihy Nesvadbové chápe jen malé procento lidí, což je velmi dobře vidět na přítomném hodnocení a některými výkřiky do tmy v komentářích.

mi-nul-o
07.06.2013

Místní hodnocení a vlastně i pořadí v žebříčku mě pobavilo. Nu.. Kdo tak necítí, nechápe. Inteligence je vrozená, co si budeme povídat. Stejně tak jako samota, jak se píše v jedné (ne)moudré knize.

Věro
02.05.2013

Perfektní čtení do čekárny před zubní ordinací.

kika 13
20.01.2013

Mě knížka nijak neoslovila.

Blondy29
09.05.2012

Četla jsem jí nedávno a nic moc. Už ani nemám moc v paměti o čem byla. Nyní zvažuji zda budu číst Bestiář???

Brambu
19.09.2011

Zas tak hrozné, jak tu většina popisuje, mi to rozhodně nepřišlo. Hold pohled jedné ženské, která touží po štěstí, které pro ni představuje samozřejmě chlap. Tak dělá vše možné i nemožné, aby toho "svého" získala.

jasmína
17.07.2011

Už si děj ani moc nepamatuju, četla jsem to ze zvědavosti, ale odpad bych to nedala, myslím, že to může hodnotit spíš spisovatel, který tomu hodně rozumí, jako odpad.

Miru
06.07.2011

Přesně to, co jsem od této knihy očekávala i neočekávala, se mi také dostalo. Tím pádem jsem byla ušetřena veškerému rozčarování.

Jitule Š.
17.05.2011odpad!

To není ani knížka! To je slint! Marcipa: Myslím, že i slohovka patnáctky by dopadla líp než tohle:-))) Ta patnáctka by se aspoň snažila být v něčem originální a neotřelá. Tady nejsou nápady, styl, nic. Byla jsem znechucená.

marcipa
09.05.2011odpad!

stylově něco jako slohová práce 15 dívky, katastrofa

Pajďulka
07.04.2011odpad!

Příšernost a nechutnost! Autorka si myslí, jak není odvážná. Pořád do knížek cpe sex, až to vyvolává dojem, že ho zas tak moc nezažila. Je to ubohé, když někdo staví kariéru na sexu. Ať se rovnou živí prostitucí. Od knížek očekávám trošku i něco jako úroveň a umění. Psát neumí a obsah je na dvě věci.

charlosina
odpad!

Nic horšího jsem (zatím) nečetla. Debilní dialogy vedené debilní ženskou v debilním prostředí.

Kniha v žebříčku

7. nejhůře hodnocená kniha